Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Férfi Magasság

John Connor
Létrehozva: 2016. augusztus 6. 16:26

 


 


Mit szóltok ahhoz, hogy én minden olyan nő számára, aki 160 cm alatt van, kötelezővé tenném azt, hogy csak is 190 cm vagy afölötti férfival csinálhatna gyereket ???!!! Hisz a nőnek gondolnia kell arra, ha fiú lesz a gyerek, akkor kitől fog örökölni magasságot ??? Nem akarhatja, hogy a fia alacsony legyen. Ez alatt nem csak az alacsonyságot értem, hanem mindent ami ezzel jár egy fiú számára. Mert egy fiúnak nagyon is számít mekkora lesz !!! és persze a pénisze is !!!


 


Írok példát azért :


 


158 cm-es nő, ha 168 cm -es férfival csinál gyereket akkor vajon mekkora lesz a fiú ??  170 cm ? valószínű igen, ( hisz a fiúk szinte mindig az apjuk magasságát öröklik, vagy ritkán magasabbak lesznek ) Nem fogja elérni a 178 cm-es átlag férfi magasságot. Hogy fog szocializálódni a fiú ? Nagy valószínűséggel már általánosba frusztrált lesz, gátlásos, mivel nem nől olyan ütemben mint mások, egykorú fiuk. Minden évnyitón szembesül, hogy ő bizony nyáron nem nőtt vagy csak alig mások meg mennyit nőttek...Lehet még csúfolják is őt az iskolában, rossz esetben a lányok. Az igazi gond csak kamaszkorban jön el neki. Szeretne már barátnőt 15-16 évesen, viszont ő gyerektestben van. Nem tud odamenni a lányokhoz mert ők átlagban magasabbak mint ő....Már 14-15 éves korában befejeződik a testi fejlődése, hiszen eléri az apja magasságát, ez van a génjeibe. Azt látja , hogy a vele egykorú fiúk magasabbak nála sokkal. Lányok többsége is !!! Elkezd depressziós lenni, magába zárkózni, hogy ő ilyen lett. Tanulmányaira is rámegy ez az egész, mivel a gondolatai ezen a megoldhatatlan problémán járnak. Lelki beteg lesz. Öngyilkosság jár a fejében...Elkezdi a szüleit okolni, amiért nagyon alacsony, törpe lett, főleg apját amiért megcsinálta, anyját meg az igénytelensége miatt, hogy leállt egy törpével. Még tudnám folytatni milyen lelki nyomorék lesz a fiú, ha alacsony apától lesz. Ehhez még jön az, ha kicsi a pénisze...HÁT ILYEN ÉLETET AKAR EGY FIÚ ? NŐK NEM AKARHATJÁTOK, HOGY A FIATOK EZEKEN MENJEN KERESZTÜL !!! Persze lehet okoskodni, mennyi példa van rá, hogy ekkora az apa és a fia meg 190 cm...Ilyen esetekben más ágról örökli a fiú a magasságot, de ilyen nagyon ritkán fordul elő !!!


 


 


 


Annál több olyan esetet látok, pl : 158 cm a nő a férfi 190 cm és a fiú is akkora lesz !!! és a fiú teljesen normális életet él !!!


 

  1. 2018. Április 25. 08:13484.

    Igen, antidepresszánst. De ha egyszer nekiveselkedne és valaki megszretgetné, mindjárt jobb lenne a helyzet. Ebben biztos vagyok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_704026 (482)
    2018-04-25  08:10
  2. 2018. Április 25. 08:12483.

    Csak magamat ismétlem: a hiba a fejedben van, nem a testedben.


    Állj már neki felszedni valami csajt, randik, szex, mindjárt más színben látod a világot. Első lépést nehéz megtenni. Ne gyere nekem azzal, hogy nem kellesz senkinek mert "csak" 170 vagy, ezt írtam, csomó ilyen magasságú ismerősöm van, mindnek van nője, felesége, nem is rossz csajok max nem 170 cm-es nők bár még ez se biztos - apám is 170 és Anyu is annyi volt, magassarkút nem vett mellé. Akkor ő igénytelen volt mert hozzáment egy vele egymagas férfihoz? Én is mert egy 170 cm-es férfinak szültem...? Hagyjál már.... Gyerekem apja most fog összeköltözni a nőjével. Fiatal csaj, még nincs gyereke, lehet vállalnak még közöset. Simán. Ja és 49 éves és látod kell...


    Te is kellenél ha hagynád. Meg ha tennél érte. Amíg itthon siránkozol, senki nem fog magára rángatni, ez egész biztos.


    Férjes asszonyokat ne nézegess szerintem sem, mert a férje nyakon fog vágni és igaza is lesz.

    előzmény:
    John Connor (475)
    2018-04-24  17:02
  3. Torolt_felhasznalo_704026
    Torolt_felhasznalo_704026
    2018. Április 25. 08:10482.

    Szerintem ennek valami gyógyszert kéne szednie, mert semmire nem alkalmas. Nemhogy nőzni, de semmire!

    előzmény:
    Eperke2222 (480)
    2018-04-25  08:06
  4. Torolt_felhasznalo_704026
    Torolt_felhasznalo_704026
    2018. Április 25. 08:09481.

    Talán most is a tanulás lenne a célravezető - tanulhatnál végre egy-két olyan dolgot, amivel megjavíthatnád az életedet... De tudom, úgysem fogsz semmit csinálni, te ilyen selejt vagy és kész. Gondolom, havonta egyszer-kétszer ide jössz majd és leírod ugyanazt, bár feleslegesen, mert ugyanúgy maradsz... Megérdemled a sorsodat. Másnak is jutott hasonló, de képzeld, mégis tudja méltósággal viselni. Te még arra sem vagy képes.

    előzmény:
    John Connor (479)
    2018-04-25  02:00
  5. 2018. Április 25. 08:06480.

    Ugyanazt hajtod mint a pereces. Ahelyett hogy csajoznál. 170 cm-es nő nem átlag, hanem magas. Az átlag 164 cm. Az magassarkúban akkora mint Te kb.


    158 cm vagyok és a szintén "átlag alatti" 178 cm-es kedves mellett lapossarkúban pirinyó vagyok. Magassarkúban sem nagy :)

    előzmény:
    John Connor (478)
    2018-04-25  01:55
  6. 2018. Április 25. 02:00479.

    0-15 éves koromig még viszonylag jó életem volt, persze voltak ott is rossz dolgok, de ehhez képest semmiségek voltak. Sokszor mondtam anyámnak, hogy akkor még gondtalan életem volt, nem tudtam mi fog rám várni...holott nem csináltam semmit, csak tanultam.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_704026 (476)
    2018-04-24  18:05
  7. 2018. Április 25. 01:55478.

    Az egy dolog, hogy ki tetszik vagy ki nem...ugye te se gondoltad, hogy egy 190 cm-essel feltudom venni a versenyt, vagy bárkivel is ilyen törpén...? Lány meg akkora mint én magassarkúba meg fél fejjel magasabb. Átlagos női magas. Múltkor is olyan kellemetlenül éreztem magam, mikor láttam őket...Gondoltam magamba, micsoda selejt dög vagyok én. Minek születtem meg ... jah és nem azért éreztem magam rosszul mert nekem nem volt soha senkim, hanem azért mert ekkora lettem. Átlag női magas 170 cm. Nekem nem adatott meg olyan életet élni mint másoknak, csupán az alacsonyságom végett. Rohadt apám miatt kell ezeket átélnem, és az anyám igénytelensége miatt. Gyűlölöm mind a kettőt. Kiírtanám a összes 175 cm alatti férfit, hogy ne tudják tovább adni a selejt génjüket...


    https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__ha zassag__7150137-160-cm-magas-vagy-az-alatti-noket-kerdeznem- milyen-magas-a-ferjetek


    Ezt a kérdést én tettem fel amúgy.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_704026 (477)
    2018-04-24  18:30
  8. Torolt_felhasznalo_704026
    Torolt_felhasznalo_704026
    2018. Április 24. 18:30477.

    Na, végigolvastam a hsz-edet, most látom, hogy férjezett nőre vetettél szemet... Hát erről szokj le sürgősen!

    előzmény:
    John Connor (475)
    2018-04-24  17:02
  9. Torolt_felhasznalo_704026
    Torolt_felhasznalo_704026
    2018. Április 24. 18:05476.

    Szerintem az életed első fele, azaz 0-15 éves korodig is totál feleslegesen telt el, mert csak egy ilyen csökött agyat sikerült kifejlesztened, szóval szerintem ne számolgass, mondd csak nyugodtan, hogy az egész életed haszontalan volt


    Az a focista, akiről beszélsz, egészen más eset. Az ő élete tartalmas volt, és bár csak 31 évesen ment el, de így is sokat tett le asz asztalra, a magasságától teljesen függetlenül, tehát valószínűleg teljesítette azt, amiért erre a földre jött.


    Te bezzeg, még nyolcvanévesen is itt leszel a nyakunkon, mert nem vagy képes semmit tanulni, hiába mondunk bármit is, ahelyett, hogy lépnél, csak hajtogatod a mantrádat, pedig az élet nem fog más feladatot osztani rád, amíg ezt meg nem oldod. Hát ezt akarod? Még 80 évesen is ezzel a kérdéssel foglalkozni?

    előzmény:
    John Connor (475)
    2018-04-24  17:02
  10. 2018. Április 24. 17:02475.

    -"170 cm nem sokkal az átlagos magasság alatt van"-  Az a nem sokkal az 7-8 cm, és az egyáltalán nem kicsi. Az egy homloknyi távolság. Pontosan annyi kellett volna. Anyám könnyen túlteszik magát ezen, hogy ilyen lett az életem, azt mondja el kell menni pszichológushoz vagy pszichiáterhez aztán ad majd gyógyszert...ennyi. Nem számít neki, hogy 31 éves leszek 2 hónap múlva és ilyen lett az életem miatta, mert 158 cm-es törpe és leállt egy szintén törpével...Amikor ránézek el önt az a mérhetetlen nagy harag, hogy ő miért volt ennyire igénytelen ? 21 évesen már hozzá is ment a 168 cm-es törpéhez, úgy hogy előtte barátja se volt, senki nem volt neki. Rögtön az elsőhöz hozzá ment. Így lett nevelve, gyakorlatilag 1700-as évekbe nyugodtan visszalehetne küldeni. Nem értem, nem látta, hogy a többi férfi nem akkora mint a törpe ? hanem fél fejjel minimum magasabbak ? Ő tudatosan lányt és fiút akart, de nem gondolta, hogy a fia akkora lesz mint a törpe ? Mondja nekem anyám, ilyenre nem is gondolt, hogy ez probléma lehet...ilyen kis naív, butaska volt...undorító. Nem zavarná, ha így élném le az életem. Őt már megszólni nem tudják, hisz lett gyereke. Utálom.


    Apám meg...legszívesebben megölném ezt a mocskot. Mondja nekem, kérdezte apját miért lett ilyen alacsony ? Az is egyébként törpe volt...ő is az lett, én is az lettem. Hogy lehetett ilyen szemétláda, hogy továbbadta a törpeséget ? Nem ilyen életet akartam, én megvoltam győződve arról még általánosba, milyen szuper életem lesz ,de ehhez elengedhetetlen lett volna, hogy minimum 177-178 cm legyek. Minden nap mikor felkelek ez az első gondolatom,hogy jajj megint egy hosszú nap, egész nap ez miatt szenvedek, méricskélem magam szekrény mellett, könyveket nézem, lemérem, hogy csak ennyi kellett volna, ráálok stb...de már ott tartok egy 5 cm is nagyon sokat dobna rajtam. Apámat se zavarja, hogy ilyen életem lett. Ő azzal védekezik, azért mert nincs barátnőm, így védekezik, így veszi le magáról a felelősséget. ( holott tudja ő is mert ezeken ment keresztül, hogy az átlag nő levegőnek néz, semmibe vesz, kevés vagyok nekik ) Úgy csinál mintha mi se történt volna. Ő tudta, hogy a fia se nől meg...ennek ellenére megcsinált, a selejt dög. Azzal én nem vagyok kisegítve, hogy ez is akkora meg az is...de nem ez az átlagos ! Nők nagy többsége akkora mint én, de már nekem nem kellene senki. Nem is mernék kimozdulni vele, nem ő miatta, hanem miattam. Állandóan azt nézném ki figyel engem, biztos kiröhögnek stb...meg a másik, aki le állna velem, azonnal mondanám keressen magának férfit mert én nem lettem az. Gyerekének ne akarjon rosszat. 31 éves leszek, és ha nem ölöm meg magam, még hány év marad...uramisten. 40-50 ?  Az a baj, hogy ez a pályámra olyan szinten kihatott, hogy nem tudok megmozdulni, gyakorlatilag hiába tanultam. Hiába diplomák sora, lehetek akár doktor is, magasságot nem tudok szerezni. Pl most tetszik vki, igaz férjnél van, de a lány is akkora mint én, férje ? kitaláljátok ? 190 cm magas, férfi. Én meg selejt dög lettem akinek nincsen joga élni se. Azt hiszem meg is szakítom velük a kapcsolatot, nem akarom látni, hogy ők milyenek, én meg... Itt az apám a legnagyobb hibás, mivel szánt szándékkal tovább adta a selejt gént, az alacsonyságot, ami a fiú számára mondhatni a legfontosabb dolog. Anyám meg abban hibás, mert igénytelen volt. Ilyennek nem kellett volna gyerek. Öngyilkosság csak abban az esetben jöhet szóba, ha fájdalom mentes. Olvasni mostanában, hogy többen meghaltak álmukban...az egyik egy focista volt azt hiszem. Ő is 31 éves. Mondom anyámnak, nekem miért nincs ekkora szerencsém ? Milyen jó neki...bárcsak én is elaludnék. Elment az életem legszebb időszaka ( 15-31 ) arra, hogy minden nap minden percében átélem lelkileg, hogy én nem lettem férfi, egy selejt lettem, akinek nem szabadott volna megszületni. Bocs, ha ismételtem önmagam, biztos már leírtam ezeket...

    előzmény:
    Eperke2222 (474)
    2018-04-04  11:59
  11. 2018. Április 4. 11:59474.

    Persze, tök más nőként alacsonynak lenni mint férfiként, de itt nem arról van szó, hogy Te lennél 158!! 170 cm nem sokkal az átlagos magasság alatt van, nem mondanám kimondottan alacsonynak és a környezetemben minden ilyen méretekkel megáldott palinak van normális párkapcsolata vagy épp keres, de eszébe nem jut, hogy neki ez nem fog sikerülni mert ő túl alacsony. Nem magas, ezt én sem mondom, de nem vagy picike, hogy ez tényleg gátja lehessen. Csak neki kéne végre fognod.

    előzmény:
    John Connor (470)
    2018-04-02  12:41
  12. 2018. Április 2. 17:21473.

    Te nő vagy, neked mindegy mekkora vagy, meg ha kicsinek érzed magad, ott van a magassarkú. Amúgy tudom, többen is 170 cm magasak filmszínészek stb...de ők azok akik. Vki írta Koko is ennyi...igen ,de ő Koko. Szente Vajk is kicsinek tűnik...Baronits Gábor, Talmácsi Gábor is...

    idézet:
    John Connor (470)
    2018-04-02 12:41:29

    Igen, mindegyik felsorolt az aki, ahogyan te is. Nekik is csak két kezük, lábuk, fülük, szemük van.


    Annyi különbség még is csak van, hogy egészséges önértékeléssel bírnak. Te nem, de ezen lehet(ne) segíteni.


    A hölgyek nem a magasságod miatt kerülnek, hanem a gyerekes, beteges önértékelési zavarod miatt.


     

    előzmény:
    John Connor (470)
    2018-04-02  12:41
  13. 2018. Április 2. 13:03472.

    Te nem a magasságod miatt vagy szerencsétlen, ha nem a hülyeséged miatt.


    Ha szeretsz szenvedni, hát tedd. De vedd észre, hogy millió számra élnek hasonló magassággal emberek, férfiak és boldogok.


    Ha neked ez az életcélod, életed végéig hülye maradsz, hát rajta!


    Hiába akadna meg rajtad egy nő szeme, elköltözne a másik kontinensre a baromságodtól.

    előzmény:
    John Connor (470)
    2018-04-02  12:41
  14. 2018. Április 2. 12:58471.

    kinek is kell az alacsony ?


    Annyira buta vagy, hogy be sem látod azt, hogy önmagadnak mondasz ellent...


     


    Ha az alacsony pasinak gyereke lesz, az egyenes bizonyíték arra, hogy KELL a nőknek. 


    Te is kellenél, csak keresés helyett másban keresed a hibát egyfolytában... 


     

    előzmény:
    John Connor (469)
    2018-04-02  12:23
  15. 2018. Április 2. 12:41470.

    Te nő vagy, neked mindegy mekkora vagy, meg ha kicsinek érzed magad, ott van a magassarkú. Amúgy tudom, többen is 170 cm magasak filmszínészek stb...de ők azok akik. Vki írta Koko is ennyi...igen ,de ő Koko. Szente Vajk is kicsinek tűnik...Baronits Gábor, Talmácsi Gábor is...

    előzmény:
    Eperke2222 (466)
    2018-03-26  08:04
  16. 2018. Április 2. 12:23469.

    Igazából rosszul tettem fel a kérdést mert abban az jön le, hogy a nők a hibásak, amiért alacsonyt választanak...részben ez így is van. Mert az oké, hogy őneki tetszik az alacsony, de arra már nem gondol, hogy, ha fia lesz akkora lesz mint az alacsony férfi, akivel gyereket csinált, de kinek is kell az alacsony ? hogy fog boldogulni kamaszkorától kezdve élete végéig a fia ? Igazából itt a férfiak a hibásak, ők hordozzák a hibás gént. Őnekik kellene, azt mondani, bocs én selejt lettem, nem akarom továbbadni a hibás génemet, hogy a fiam is alacsony legyen és megkeserítse az életét. Ők a hibásak !!! Ők a szemetek !!! Főleg akkor, mikor őt is zavarta az alacsonysága...Apámmal már több mint 10 éve nem beszélek. Amúgy meghallom amiket írtok. A napokban megismertem egy Tájváni lányt, mindketten vmin részt kellett vennünk. ( Amúgy a férfiak között én voltam a legkisebb, min, fél fejjel mindegyik magasabb volt nálam) Facen már ismertem látásból. Ő is magasabb volt nálam, oké min.10 cm-es magassarkúba volt, de egyből rosszul éreztem magam. Gondoltam magamba, ha átlagos lennék...de eszembe jutott az is, micsoda selejt lettem a rohadt apám miatt, ezeket kell átélnem életem végéig.

    előzmény:
    csakegybarom (467)
    2018-03-26  10:47
  17. 2018. március 26. 11:34468.

    Igen, tudom :) Jól néznénk ki egymás mellett, még magassarkúban csak-csak, de mezítláb... Huszon-évesen volt egy 1,90-es barátom, szórakozóhelyen ismerkedtünk meg, akkor volt divat a patacipő :) :) :) 15 centit biztos dobott rajtam a csizmám. Aztán mikor Zoli átjött hozzánk, becsöngetett, anyu beengedte, megállt mellettem, háááát:)) Anyu mondja: üljél le nálunk fiam:)))

    előzmény:
    csakegybarom (467)
    2018-03-26  10:47
  18. 2018. március 26. 10:47467.

    Teljesen reménytelen a gyerek. Meg sem hallja amit írunk neki.


    Neked pedig azt tanácsolná, hogy a magasságod miatt feltétlenül 190 cm-es pasit keressél magadnak. 

    előzmény:
    Eperke2222 (466)
    2018-03-26  08:04
  19. 2018. március 26. 08:04466.

    Az egyedülléted meg a visszavonult életed nem a magasságod következménye, hanem annak, amit a magasságod a fejedben okozott.


    Azt írod, a nők többsége. És a többi? Miért nem nézel körbe újra?


    A nők többsége 165 cm. Én 158. Most akasszam fel magam?


    Hidd el, hogy nem 5 centin fog múlni az életed, csak indulj már neki kérlek...

    előzmény:
    John Connor (465)
    2018-03-24  20:38
  20. 2018. március 24. 20:38465.

    Nekem nem az a bajom, hogy nincs senkim, hanem az hogy ekkora lettem.  Az, hogy nincs senkim az csak abból jön.  Amúgy régebben felregisztráltam társkeresőre, többre is, persze kép nélkül, csak kíváncsiságból. Nők 99% -a minimum 175 cm-es magasságot írt mint potenciális férfijelölt. Ebbe benne volt minden korú. Nagyon nem csodálkoztam, mivel utcán is ezt látom. 175 cm magasság az alap volt mindenkinél, de rengeteg 180 cm-t írt be. Ezen se csodálkoztam, mivel 178 cm az átlag férfimagasság. Teljesen jól is meglennék egyedül is, ha 7-8 cm-vel magasabb lennék, férfinak érezném magam akkor már magam. Így nem. Most már kijött a jó idő. Ilyenkor már alig mozdulok ki, hogy ne lássam milyen lettem, max 2 hetente, akkor is olyan helyekre ahol nincsenek sokan, vagy egyáltalán nincsenek. Szörnyű, hogy 15-16 éve ez miatt lett ilyen az életem, és még hány évig...

  21. 2018. március 16. 14:48464.

    Na mi van, annyira fűt a márciusi HÉV, hogy elmentél inkább Dubajozni? 

  22. 2018. március 13. 19:20463.

    Aztán itt van egy sajnos amerikaiaknak szóló társkereső oldal... És TÁDÁM!!! néhány alacsony jelölt, akiket regisztrálás nélkül pusztán guglizva találtam - de most ez nem azt jelenti, hogy őket kell meghódítanod, csak kíváncsi voltam, hogy van-e találat alacsony társkeresőkre:


    https://shortpassions.com/


    http://kedvesem.hu/tarskereso/Budapest/katty20/254513


    http://kedvesem.hu/tarskereso/Kulfold/iza502/187251


    http://kedvesem.hu/tarskereso/Zala-megye/Karolina913/258 28


    http://kedvesem.hu/tarskereso/Budapest/tundi37bp/71729

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745347 (462)
    2018-03-13  19:16
  23. 2018. március 13. 19:16462.
  24. 2018. március 13. 17:24461.

    Tökmindegy. Az a lényeg, hogy rá kell keresni a társkeresőn, már csak kíváncsiságból is, hogy egyáltalán hány olyan lány van, aki neki megfelel. Mármint méretben. Nyilván kevesebb van, mint az átlagos, de azért valszeg lehet találni. Rögtön könnyebb, mint a valós helyzetben feszengeni. Ha fel lennék regelve, kíváncsiságból még én is megnézném neki, de most nem vagyok fenn sehol.


    A rákeresés még azt sem feltételezi, hogy valaha is írna nekik - csak egy csekkolás, hogy egyáltalán létezik-e olyan nőnemű lény a Földön, aki mellett nem kell túl kicsinek éreznie magát. Még fotót sem kell feltölteni hozzá, sőt vannak, akik bemutatkozó szöveget sem írnak!

    előzmény:
    Eperke2222 (458)
    2018-03-13  12:52

Címlap

top