Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ez lehet terhesség? Vagy v

Szesszike
Létrehozva: 2016. július 9. 10:02

Még nincs egy hete, hogy késik. Pozitív nagy érzékenységű ovulációs tesztet csináltam, napok óta halvány második csíkos normál érzékenységű terhességi tesztem lett. Mellfeszülést, haspuffadást érzek mióta meg kellett volna jönnie. Orvoshoz nem tudok menni csak jövő hét után legkorábban. Járt már valaki estleg hasonló helyzetben? Szedtem Clostilbegytet a menstruációm alatt. Kicsit megijedtem, hogy nem növekszik a HCG szintem... 
Köszönöm a válaszokat.

  1. 2016. július 19. 14:536.

    Viszont énvelem is történt furi dolog babócát szeretnénk van már egy tündéri kiscsajszink 10 éves ,neki kistesót február óta próbálkozunk sajna sikertelenül,de most megjött menszim ,de csak 2 napig tartott ,azóta semmi ,szerinted bizakodhatom ,lehetek terhes tesztet még nem mertem venni ,nem e csak hormonok miatt köszi ha válaszolsz


     

    előzmény:
    Szesszike (1)
    2016-07-09  10:02
  2. 2016. július 19. 14:505.

    Szia!Szerintem terhes vagy két csík azt mutatja szurkolok :)


     

    előzmény:
    Szesszike (1)
    2016-07-09  10:02
  3. 2016. július 19. 09:084.

    Kedves Edi27!


    Köszönöm, hogy megosztottad velem a szomorú történeted. Őszintén sajnálom, hogy ilyen megtörténhetett..jobbulást kívánok.

    előzmény:
    Edi27 (3)
    2016-07-13  12:37
  4. 2016. július 13. 12:373.

    Szia, lehet terhesség. az enyém is így indult.....nem akarlak ijesztgetni, csak elkerülni, hogy más ne járjon így, ahogy én...


    Május 9-utolsó menzesz, 5 hét után két halvány de pozitív teszt, június 16-án görcs és némi menstruáció-azt hittem elment a baba. Június 27-én nőgyógyász-aki azt mondta, hogy nem lehet tudni terhes voltam-e. Ultrahang vizsgálat, kívül-belül, szerinte minden rendben, próbálkozzunk tovább. Levette a cytológiát, papírt a vizsgálatról nem ad, fizetek 10 ezer forintot, számla nélkül.


    Július 7- írtózatos hasi görcs, hányás, vérzés...gondoltam megint menstruálok, mert ugye az orvos mindent rendben talált. Másnap elmentem dolgozni, estére nagyon felpuffadt a hasam, ügyelet, mentő, kórház, folyadék van a hasüregben, vizsgálatok, majd kb hajnali 3-kor sürgős műtét, a petevezeték szétdurrant, méhen kivüli terhesség....a petevezetéket eltávolították. gyógyulás 4-6 hét. A munkahelyemen próbaidős voltam, gondolom nem fogják a táppénzt fizetni...


    szóval a lényeg: olyan orvoshoz menj, aki ad lepecsételt papírt!!!!! leginkább kórház!!!


    nem segítene rajtam, ha beperelném, de ez már tarthatatlan, hogy mindenki azt csinál amit akar, más kárára...

    előzmény:
    Szesszike (1)
    2016-07-09  10:02
  5. 2016. július 9. 10:552.

    http://www.hoxa.hu/?p1=forum_tema&p2=160952


     


    Nőgyógyász nincs a faluba?


     


     

    előzmény:
    Szesszike (1)
    2016-07-09  10:02

Címlap

top