Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Sport babakocsi ülőfelüet

Torolt_felhasznalo_137436
Torolt_felhasznalo_137436
Létrehozva: 2016. május 29. 15:52

Sziasztok!


Sport Babakocsi vásárlás előtt állok, s van néhány dolog, amivel kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni. Egy nagyobb babának lenne, mindjárt 20 hónapos, de elég nagy, olyan 3 éves formának felel meg.


Az egyik ilyen az ülés mérete.
Mennyire fontos a mélység? Hogy döntsem el, h amit kinéztem az jó e? Most kb 21 centis van, az most jó, de néztem egyet, ami csak 20, egy másik meg 25. Nem szeretném bepasszírozni a babát.
Aztán az ülés szélessége. Mi az, ami keskenynek számít? Hány centi legyen még kábé a kocsi széle és a baba oldala között, h télen is jó legyen?


A másik nagy dilemmám az ülés donthetosege. Hevederes állítás nekem még elég idegen, de nem tudom hogy csak megszokás kérdése, h hevederrel vagy gombbal döntöm e?


Illetve az ülés szöge. Az egyik nézett kocsi majd 90 fok teljesen ültetve. A masik hevederes ettől messze van, olyan 110 fokot zár be. Mennyire kényelmes ez vajon egy babának? Árt e valamit a hátának?


Nagyon köszönöm!

  1. Torolt_felhasznalo_137436
    Torolt_felhasznalo_137436
    2016. május 29. 20:283.

    Megtörtént! :)


     


    Csak nem tudok döntei, és nem szeretném, ha az én kényelmem, vagy ízlésem győzedelmeskedne a gyerek kényelme felett :)

    előzmény:
    évi* (2)
    2016-05-29  16:01
  2. 2016. május 29. 16:012.

    Vidd magaddal a gyereket, próbáld bele, tologasd egy kicsit. ☺

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_137436 (1)
    2016-05-29  15:52

Címlap

top