Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A rendes, jóravaló srácok

Andris1111454862780
Létrehozva: 2016. Április 25. 09:20

A rendes, jóravaló srácok közül a legtöbben (nem állítom, hogy mindenki, hiszen ez nem is lenne igaz) miért nem kellenek a rendes, jóravaló lányoknak? (A többi lánynak sem, de nyilván ez nem érdekes, mert egy rendes srác rendes lányt keres)

  1. 2016. Április 30. 19:11102.

    Igen, a valaszok, amik valaszok voltak a felvetesedre, epito jelleguek voltak, csak szamodra sajna, nem abban az iranyban, amiben te remelted.


    Nos, mondhatom ismerek szamtalan rendes, szep, okos, jo lanyt, akik nem es nem talalnak part. Ok vannak tobben, mint a fiuk, hiszen a fiuk egyagyi kalandot keresnek tobbsegukben, es ha a lany nem fekszik, a ficko beint, 'mar mentem'.


    Mellesleg ez nem ugy mukodik, hogy van egy 'rendes' ficko meg egy 'rendes' lany es uccu neki aso kapa. Valakit konnyu talalni, de azt a valakit nagyon nehez.


    Ne holgyezzel mar, lany az, vagy no es kesz.

    előzmény:
    Andris1111454862780 (96)
    2016-04-28  07:08
  2. 2016. Április 30. 19:04101.

    Akkor miert tarsalogsz hulyekkel? Nem felsz, hogy lehuznak? A, csak vicc volt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (99)
    2016-04-28  13:18
  3. 2016. Április 28. 13:24100.

    Haha, jó duma, én is ezt írnám, ha nem tudnék mit válaszolni...


    Nyugodtan szitkozódhatsz, meg trágárkodhatsz, avval csak a saját indulatosságodat demonstrálod, igazolni semmit nem igazolsz.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (99)
    2016-04-28  13:18
  4. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. Április 28. 13:1899.

    ha valakinek dolga van, nem ér rá az itteni rizsákat olvasni az máá beszeart ugye?


    ennyi hülye embert

    előzmény:
    Antenka (98)
    2016-04-28  12:52
  5. 2016. Április 28. 12:5298.

    Ha, ahogyan írta, nem olvassa el a válaszokat, akkor ez így is van.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (97)
    2016-04-28  07:59
  6. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. Április 28. 07:5997.

    a gyökerek már azt hirdetik, beszarva elmenekültél

    előzmény:
    Andris1111454862780 (96)
    2016-04-28  07:08
  7. 2016. Április 28. 07:0896.

    Sajnos az elmúlt napon nem volt alkalmam benézni, és most az elkövetkezendőkben sem fogok.
    Nem tudom milyen válaszok születtek, de remélem építő jellegűek.
    Annyit szeretnék még hozzátenni, hogy sajnos hölgyek körében is előfordul (még ha jóval ritkábban is), hogy valaki nem talál párt maga mellé.
    Nos természetesen velük is ugyan úgy együttérzek. Nyilván köztük is van abszolút csinos, jó modorú, kedves, mindenben jóravaló, rendes Hölgy.

  8. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. Április 27. 12:0695.

    én is azt mondtam, hogy tiszta embernek is soknak olyan a szaga ami taszító


    másoknak meg nem


     

    előzmény:
    Amarynda (94)
    2016-04-27  11:30
  9. 2016. Április 27. 11:3094.

    En itt az atlagos szagon azt ertettem hogy valaki rendesen tisztalkodik, hasznal desodort, fogkremet jo szappant vagy tusfurdot, tiszta ruhat visel, magyaran nincs ordito parfum meg borotvalkozasi szesz illata hanem egyben veve atlagosan kellemes , vagy semleges az egesz ember szaga.


    Igen tudom, engem pl. borzasztoan zavar a negerek hajanak a szaga. tapintani egyszer tapintottam meg egy 3 eves kislanynak a hajat amikor meg Ausztriaban eltunk mielott kijottunk ide es a szomszed szobaban egy fiatal nigeriai mernok lakott aki  a Philipsnel dolgozott es par napig en vigyaztam nehany orat a kislanyra. Neki is megvolt az a furcsa szaga a hajanak  de ez nem apolatlan szag volt hanem az apja mutatta hogy amikor befonjak a kislany hajat arra a fajta viseletre akkor valami olajszeru anyagot tesznek ra annak volt egy bizonyos (szamomra nem kellemes szaga), ami leginkabb engem a mandula es a dio keverekere emlekeztetett de nagyon eros kivitelben.


    Sarga novel jartam egyutt tanfolyamra de rajta nem ereztem semmi kulonos szagot, a parfumjen kivul, de lehet az is befolyasolta hogy o mar itt szuletett itt nott fel.


    a ciganyoknak is van szaguk a legtobbjenek, kiveve ha rendes kornyezetben n0nek fel  es kiskoruktol apoljak oket ugyanugy mint a fehereket.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (88)
    2016-04-26  10:51
  10. 2016. Április 26. 20:4593.

    Hehe. Túl nagy volt neki a kihívás...
    Én meg nem voltam tegnap délután fórumközelben, pedig szívesen fölhívtam volna a figyelmét én is egy-két ellentmondásra.
    Mindenesetre a tanulság számomra a topik témájából és a topiknyitó jellemvilágából: ha egy hímnemű a régi szép idők iránt viseltetik gyengéd érzelmekkel, vagy régi vágásúként aposztrofálja önmagát, akkor minden saját magának egy kicsit is jót akaró nő meneküljön a közeléből, amerre lát.

    előzmény:
    Seta Rossa (92)
    2016-04-26  18:26
  11. 2016. Április 26. 18:2692.

    Amúgy jól el is üldöztük "szegényt". Pedig csak kimutatta egy idő után a valódi énjét, mi meg észrevettük,  hogy az milyen. Ez szerintem abszolút így működik a párkeresésében is: elbeszélgetünk egymással, aztán egy óra alatt MAXIMUM kiderül, hogy kb. milyen jellem, mennyire buta, vonz-e vagy taszít. Tegnap este mégis elgondolkodtam picit, hogy talán az ő szintjére leegyszerűsítve kellett volna összefoglalni a dolgokat, de hát az elején nem tudhattam, hogy összetett mondatokból álló teljes szöveget már nem képes értelmezni. :S


     

    előzmény:
    Antenka (91)
    2016-04-26  18:07
  12. 2016. Április 26. 18:0791.

    Igen, ezek a rosszul szocializálódott férfiak manapság - szerintem teljes joggal - tömegével hoppon maradnak. De persze ahelyett, hogy tanulnának a kudarcaikból, mindig másokat hibáztatnak.


    Az még külön gyönyörű az egészben, hogy nekik, meg az ilyen András nemtudomhány nickeknek is az egy ilyen nyíltan ki nem mondott alapvetése, hogy mintha nekik a szex és / vagy a párkapcsolat alanyi jogon járna. Pedig ilyen egyszerűen NINCS.


    Gondolom, ezért is nosztalgiáznak az általuk régi szép időknek tartott múltba, amikor a nőket folyamatosan azzal nyomasztották, hogy férj és gyerek nélkül ők senkik (az anyagi ellehetetlenülés veszélyéről nem beszélve), így kényszerítve őket olyasmire, ami nem az ő érdeküket szolgálta, mert akkor ennek köszönhetően még a bénább férfiaknak is garantáltan "jutott" nő.

    előzmény:
    Seta Rossa (90)
    2016-04-26  16:38
  13. 2016. Április 26. 16:3890.

    Magam is így vélem. Nekem még az is nehézséget okoz, ha valaki nehezen beszél a SAJÁT érzéseiről, mert én is szeretném őt megérteni, tudni az aktuális dolgokról, amik benne zajlanak lelkileg. A férfiak egy része sajnos nehezen beszél érzelmekről, mert úgy szocializálódtak, hogy az nőies nyafogás lenne. Pedig nagyon nem. Egy percig se gondoltam én se, hogy a lánynak csakis azért kellett volna mellette maradnia, mert amúgy jószándékú a srác. 

    előzmény:
    Antenka (89)
    2016-04-26  13:06
  14. 2016. Április 26. 13:0689.

    Szerintem a fiatal lány ismerősöd egykori "jóravaló" barátja alighanem valamilyen mértékben autista lehetett. A barátnődet egy pillanatig sem lehet hibáztatni azért, hogy otthagyta. Elvégre kettő ember kapcsolatteremtésének terhét cipelte egymaga, amit senkitől sem lehet semmilyen erkölcsi alapon elvárni.

    előzmény:
    Seta Rossa (18)
    2016-04-25  19:01
  15. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. Április 26. 10:5188.

    van tipikus sárga szag és néger szag is


    sok fehér ezt nem bírja


    de fehéreknek is van olyan része amelyik szagos, akkor is ha 5 perce fürdött


    és bizony cuncus szag is van olyan amitől elvágódik az ember


    szóval ez nehéz ügy, kinek mi a taszító szag


     

    előzmény:
    Amarynda (87)
    2016-04-26  10:26
  16. 2016. Április 26. 10:2687.

    Azt gondolom hogy ha normalis tisztasagi szinten van az illeto es nem penetransan  budos akkor azert  ez legtobb no szemeben teljesen rendben van. Nem izzadtsagszagu nem budos a ruhaja es a SZAJA ez az egyik legfontosabb. de azt hiszem hogy azert a ferfiak nagy tobbsege vagy fiuk nagy tobbsege megfelel ennek a kovetelmenynek.


    Az egyik sarkalatos kivanalom szerintem hogy legyen nehany dolog amiben egy hullamhosszon vannak. Megmondom hogy ertem.


    egy olyan fiu aki szeret otthon tvt nezni vagy osszebujva a baratnojevel nasizni a tv elott annal fontos hogy ezt a fajta kikapcsolodast szeresse a lany is. Ha szeret tancolni, koncertre jarni sportesemenyekre menni akkor egy olyan lany kell aki ezeket elvezi es szivesen megy veled.


    Nagyon fontosnak tartom hogy pl. hasonloak legyenek allat , gyerek es csalad elkepzelese szempontjabol. En allatimado vagyok nalam soha szoba nem johetett volna olyan aki kozombos vagy nem szereti az allatokat. Nem szeretem a sportokat tehat egy olyan szemely akik imad focimeccsre jarni nem jott volna be nekem.


    Na most azert vegyuk hogy lehet kompromisszumokat kotni. a ferjem focirajongo de a kapcsolatunk elejen tisztaztuk hogy en utalom, viszont imadtam tancolni. megegyeztunk hogy o nem jar meccsekre (tvben nezhet barmennyit) nem varja el tolem hogy odauljek vele megnezni  o pedig beleegyezett azzal a feltetellel hogy nem megyunk tancolni. a dolog mukodik mert 40 eve vagyunk hazasok.


    de sok minden masban egyforma vagy nagyon hasonlo a nezetunk. en nem hiszek abban hogy "az ellentetek vonzzak egymast" hazassagban hosszu tavon kepes mukodni. Ha valaki nagy csaladot akar a masik egyet vagy egyet se akkor ez mar kizarja hogy a dolog mukodjon.


    szoval en igy gondolom hogy a hasonlatossag sok mindenben de foleg alapertekekben nagyon fontos.

    előzmény:
    Andris1111454862780 (1)
    2016-04-25  09:20
  17. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. Április 26. 09:4086.

    szellemi fogyatékos


    hol van írva az hogy mindegyik


    (esetleg nagy ritkán)


    és szó se volt a szakmunkásokról az egy más műfaj, azok nem sumákolva akarnak a pasik pénzén megélni, mint a helyezkedő nőtársaik


    a többi szöveged meg egy álomvilág amit a valóság nem tükröz


    alig vannak tartósan normálisan egymással meglévő párok


     

    előzmény:
    Seta Rossa (85)
    2016-04-26  09:04
  18. 2016. Április 26. 09:0485.

    Ott rontottad el az eszmefuttatásod már a legelején, hogy egyáltalán nem minden jó nő eltartót keres (az olyanokat prostituáltnak hívják ugyanis, még ha luxus szinten csinálják is, nem pedig az utcasarkon), egyáltalán nem befolyásol minden csinos nőt a pasi pénztárcája, ahogy a pasik közül se annyira érzelemszegény mindegyik kapós férfi, hogy alkalmi kalandokat keressen normális, emberhez méltó, tartós boldogság, egyenrangú társkapcsolat helyett. Talán fiatalabb korukban még tovább tart nekik a "kiélem magam" korszak, bár ez sem mindig igaz, de hosszú távon nemtől függetlenül szerintem mindenki a tartós, érzelmekkel teli boldogságra törekszik, és az anyagiak maximum annyiban befolyásolják ebben, hogy adottak legyenek egy normális élet HÁTTÉRfeltételei, viszont ne ekörül forogjon minden. Ne mindig magadból indulj már ki, vagy ha igen, akkor is vedd észre az arányokat! A legtöbben normális párkapcsolatra, utódnemzésre és azok normális felnevelésére törekszenek, nem pedig arra, hogy felszínes szexuális kalandokkal tegyék érzelmileg napról napra sivárabbá az életüket. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (84)
    2016-04-26  07:02
  19. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. Április 26. 07:0284.

    ez már vicc


    az életben nem úgy van, ahogy a szép mesékben, julcsika megtalálja az igaz pistikéjét és élnek boldogan


     


    (esetleg nagy ritkán)


     


    a két nem között egy meccs folyik


     


    igyekszik mindegyik magaalá gyűrni a másikat


     


    a férfiak szexelni akarnak és ezért rengeteg disznóságra is képesek


     


    a csinosabb lányok meg visszaélnek azzal, hogy számtalan pasi akarja őket


     


    és nagyon befolyásolja a buxa öket a választásaikban


     


    mindig akad nekik pénzespasi és sokat az se érdekel, ha a pénz nem tisztességes úton van


     


    és elég sok pénzespasi idióta, mert a jó nő bármit megér nekik (akár össze is költöznek velük és vagyonokat áldoznak rájuk)


     


    az okosabb pénzespasik tudják a játék mire megy ki, tudják, hogy sok nőnek tetszenek és nem önmagukért


     


    így elhúzzák a mézesmadzagot előttük, hamar célba is lőhetnek, de tovább már nem mennek, nem tartják jólétben a számító csajokat


     


    tudják, hogy holnap is 10 másik mászik rájuk


     


    a csinos nők helyzetielőnyével a pénzes pasik vannak azonos pozicióban a nemek közötti meccsben


     


    minda a 2 réteg nagyon kapós


     


    mind a 2 réteg ezzel él vissza


     


    és ezután jönnekl a b, c, d kategóriás emberek


     


    nekik már nem akad minden ujjukra 10


     


    a férfiak igyekeznek egy csajt megkapni, megtartani, hogy végre ne a recska legyen az esti programjuk


     


    és a mamától megszokott kiszolgálást is megkapják a nőtől


     


    ez a réteg nő is akar magának egy pasit, aki majd az életük vágyaiba besegít, csinál gyereket, végzi a házimunkát is


     


    és a kis fizetést kiegészíti


     


    mert egyik nem tagjai se képesek sajáterőből megélni, de mindegyiknek  magas az egója


     


    és egymást nyúzzák valameddig


     


    amikor valamelyik besokal, vagy találkozik mással, akiről azt véli azzal könnyebb lesz, kezdődik újra a párfogási vesszőfutás


     


    szóval ha te egy régivágású úr akarsz lenni ebben a világban az oda vezet, hogy az élet pofozógépe leszel


     




     




     




     




     


     


     


     

    előzmény:
    Andris1111454862780 (1)
    2016-04-25  09:20
  20. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. Április 26. 06:5683.

    látod ezt az enelcé redszere se nagyon akarja megmutatni neked


    mütyűrke betűket csinált


    lássuk újra:


    az életben nem úgy van, ahogy a szép mesékben, julcsika megtalálja az igaz pistikéjét és élnek boldogan


     


    (esetleg nagy ritkán)


     


    a két nem között egy meccs folyik


     


    igyekszik mindegyik magaalá gyűrni a másikat


     


    a férfiak szexelni akarnak és ezért rengeteg disznóságra is képesek


     


    a csinosabb lányok meg visszaélnek azzal, hogy számtalan pasi akarja őket


     


    és nagyon befolyásolja a buxa öket a választásaikban


     


    mindig akad nekik pénzespasi és sokat az se érdekel, ha a pénz nem tisztességes úton van


     


    és elég sok pénzespasi idióta, mert a jó nő bármit megér nekik (akár össze is költöznek velük és vagyonokat áldoznak rájuk)


     


    az okosabb pénzespasik tudják a játék mire megy ki, tudják, hogy sok nőnek tetszenek és nem önmagukért


     


    így elhúzzák a mézesmadzagot előttük, hamar célba is lőhetnek, de tovább már nem mennek, nem tartják jólétben a számító csajokat


     


    tudják, hogy holnap is 10 másik mászik rájuk


     


    a csinos nők helyzetielőnyével a pénzes pasik vannak azonos pozicióban a nemek közötti meccsben


     


    minda a 2 réteg nagyon kapós


     


    mind a 2 réteg ezzel él vissza


     


    és ezután jönnekl a b, c, d kategóriás emberek


     


    nekik már nem akad minden ujjukra 10


     


    a férfiak igyekeznek egy csajt megkapni, megtartani, hogy végre ne a recska legyen az esti programjuk


     


    és a mamától megszokott kiszolgálást is megkapják a nőtől


     


    ez a réteg nő is akar magának egy pasit, aki majd az életük vágyaiba besegít, csinál gyereket, végzi a házimunkát is


     


    és a kis fizetést kiegészíti


     


    mert egyik nem tagjai se képesek sajáterőből megélni, de mindegyiknek  magas az egója


     


    és egymást nyúzzák valameddig


     


    amikor valamelyik besokal, vagy találkozik mással, akiről azt véli azzal könnyebb lesz, kezdődik újra a párfogási vesszőfutás


     


    szóval ha te egy régivágású úr akarsz lenni ebben a világban az oda vezet, hogy az élet pofozógépe leszel


     




     




     




     


     


     

    előzmény:
    Andris1111454862780 (1)
    2016-04-25  09:20
  21. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. Április 26. 06:5382.

    az életben nem úgy van, ahogy a szép mesékben, julcsika megtalálja az igaz pistikéjét és élnek boldogan


     


    (esetleg nagy ritkán)


     


    a két nem között egy meccs folyik


     


    igyekszik mindegyik magaalá gyűrni a másikat


     


    a férfiak szexelni akarnak és ezért rengeteg disznóságra is képesek


     


    a csinosabb lányok meg visszaélnek azzal, hogy számtalan pasi akarja őket


     


    és nagyon befolyásolja a buxa öket a választásaikban


     


    mindig akad nekik pénzespasi és sokat az se érdekel, ha a pénz nem tisztességes úton van


     


    és elég sok pénzespasi idióta, mert a jó nő bármit megér nekik (akár össze is költöznek velük és vagyonokat áldoznak rájuk)


     


    az okosabb pénzespasik tudják a játék mire megy ki, tudják, hogy sok nőnek tetszenek és nem önmagukért


     


    így elhúzzák a mézesmadzagot előttük, hamar célba is lőhetnek, de tovább már nem mennek, nem tartják jólétben a számító csajokat


     


    tudják, hogy holnap is 10 másik mászik rájuk


     


    a csinos nők helyzetielőnyével a pénzes pasik vannak azonos pozicióban a nemek közötti meccsben


     


    minda a 2 réteg nagyon kapós


     


    mind a 2 réteg ezzel él vissza


     


    és ezután jönnekl  b, c, d kategóriás emberek


     


    nekik már nem akad minden ujjukra 10


     


    a férfiak igyekeznek egy csajt megkapni, megtartani, hogy végre ne a recska legyen az esti programjuk


     


    és a mamától megszokott kiszolgálást is megkapják a nőtől


     


    ez a réteg nő is akar magának egy pasit, aki majd az életük vágyaiba besegít, csinál gyereket, végzi a házimunkát is


     


    és a kis fizetést kiegészíti


     


    mert egyik nem tagjai se képesek sajáterőből megélni, de mindegyiknek  magas az egója


     


    és egymást nyúzzák valameddig


     


    amikor valamelyik besokal, vagy találkozik mással, akiről azt véli azzal könnyebb lesz, kezdődik újra a párfogási vesszőfutás


     


    szóval ha te egy régivágású úr akarsz lenni ebben a világban az oda vezet, hogy az élet pofozógépe leszel


     




     




     




     


     


     

    előzmény:
    Andris1111454862780 (1)
    2016-04-25  09:20
  22. 2016. Április 26. 01:0981.

    Nos, ha ezt mondod, hogy mindenki kapja meg, ami neki jar, akkor tulsagosan is naiv vagy. Mert az elet nagyon is igazsagtalan. Mar szuletesunktol fogva.

    előzmény:
    Andris1111454862780 (9)
    2016-04-25  18:27
  23. 2016. Április 26. 00:5880.

    Ja, rendes, joravalo sracok. Ugye, a lanyok tobbsege keres szexre ferfit. Egy ejszakara vagy alkalmi kalandra??? De mindenesetre egybol agyba ugrasra, nekiszaladasbol.

    előzmény:
    Andris1111454862780 (1)
    2016-04-25  09:20
  24. 2016. Április 26. 00:5679.

    Pont errol van szo, az egy huron pendulesrol, egyforma szintrol. Hogy ne masnak, de nekem feleljen meg az illeto. A smucigsaghoz en meg hozzatennem az irigyseget, a feltekenyseget. A feltekenyseg is tulajdonkeppen irigyseg. Irigyseg, hogy a masik valamiben kulonb, mint 'en'. Na, nem en szemely szerint, nem enrolam van szo. Ha enrolam van szo, csak legyen kulonb, orulok neki. Majd en is igyekszem.

    előzmény:
    Seta Rossa (26)
    2016-04-25  19:24

Címlap

top