Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Iskolaválasztás 13. ker

laura2611
Létrehozva: 2016. február 12. 12:28

Sziasztok!





Kislányom megkezdi az iskolát szeptemberben, de még nem tudjuk, hogy hol. A 13. kerületben, a Hegedűs és az Eötvös suliról érdekelnének tapasztalatok, pletykák, vélemények, hogy segítsenek a döntésben. Előre is köszi mindenkinek.





Szép napot!

  1. 2016. február 13. 19:144.

    Elkerülitek, de egyébként ez a dolog is érdekes. Pl a lányomnak vannak tanárai, akiket sokan nem szívlelnek (gyerekek és szülők is), de nekünk meg pont ők azok, akik nagyon bejönnek. Ez ilyen.

    előzmény:
    laura2611 (3)
    2016-02-13  15:13
  2. 2016. február 13. 15:133.

    Köszönöm a válaszod. Azt nem tudod véletlenül, hogy a nem túl kedves tanító szeptembertől elsős lesz, vagy idén elkerülhető?

    előzmény:
    kalami.pankari (2)
    2016-02-12  18:24
  3. 2016. február 12. 18:242.

    Szia!


    Én a Hegedüst ismerem, és nagyon meg vagyok elégedve vele. Nekem tetszik a módszerük, ahogyan tanítanak, a lehetőségek, amelyeket felkínálnak. Persze mindenhol vannak jó és rossz tanárok, de én elégedett vagyok. Alsóban tudom, hogy van tanárnő aki miatt sokan elmentek, de ő egy a sokból (persze, ha ti kapnátok, akkor pedig nagyon sok lenne).


    Eötvösről is jókat hallani. Amúgy azt mondják az alsós szülők, hogy alsóban sehol sincs gond, inkább felsőben kezd romlani a helyzet.

Címlap

top