Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hogyan tudjak élni nélküle

Zsike-f
Létrehozva: 2015. november 30. 22:20

Két napja halt meg a férjem. Életerős, csodálatos, jóképű volt, és ez az átkozott betegség (agydaganat) 3 hónap alatt végzett vele. Egyszerűen nem tudom feldolgozni, hogy hirtelen eltűnt az életünkből, mivel én évek óta beteg vagyok fel sem merült bennem, hogy ilyen megtörténhet, hogy Ő megy el hamarabb. Nem tudom mit csináljak.  

  1. Torolt_felhasznalo_412193
    Torolt_felhasznalo_412193
    2015. december 17. 22:306.

    Mi van veled, hogy vagy? Sikerült kapcsolatot létesíteni vmilyen csoporttal? Hogyan telnek napjaid?

    előzmény:
    Zsike-f (1)
    2015-11-30  22:20
  2. 2015. december 6. 20:425.

    Őszinte részvétem! Nyugodtan hívj bármikor.

  3. Torolt_felhasznalo_412193
    Torolt_felhasznalo_412193
    2015. december 1. 11:544.

    Csatlakozva az előttem szólóhoz, őszinte részvétem. Közhelyeket tudok csak írni, ez meglehetősen sematikusan hangzik. A gyász feldolgozása is egyfajta folyamat, tulajdonképpen egyfajta függés feldolgozása - ezért meglehetősen lassú. Az új hatások lassan felülírják az évtizedek óta beléd rögződött szokásokat, persze csak lassan, vissza-visszaesésekkel. Csoportos foglalkozás keretében ez sokkal könnyebben, gyorsabban megy. 

    előzmény:
    Zsike-f (1)
    2015-11-30  22:20
  4. 2015. december 1. 09:193.

    Köszönöm, majd kereslek.  

    előzmény:
    kekelefant (2)
    2015-11-30  22:48
  5. 2015. november 30. 22:482.

    Kerlek fogadd oszinte szivbol jovo reszvetem!Vannak csoportok,akik hasonlo helyzetben vannak,csak meg kell nezned a neten,sokat segit az egyhaz,akar vallasos vagy,akar nem,sok osszejovetel van,ahol segitenek ,nem tudod egyedul feldolgolgozni.


    Tapasztalatbol beszelek,surgos segitsegre van szukseged,eltart egy darabig[persze a fajdalom az orokke lesz]vannak konyvek is [tancolni a feher kutyaval,es sok masik]semiikeppen se maradj egyedul!!!!!Ha segithetek akarhogy,kerlek ird meg!!Sajna privit nem enged irni.Megadnam emailben a tel-szamom es hivhatnal barmikor,ha beszelni szeretnel.

    előzmény:
    Zsike-f (1)
    2015-11-30  22:20

Címlap

top