Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Győr,08.hó szülés

Alla
Létrehozva: 2015. július 2. 11:43

Szeretettel várok minden kismamát,aki Győri korházban fogja megszülni kisbabáját,és szívesen megosztaná a gondolatait más kismamákkal,esetleg tapasztalat csere ha nem első gyerkőc.Illetve akiknek nincs az ismerettségében kismama akivel beszélgethetne.(mint például én :) )

  1. 2015. július 7. 16:423.

    Nagyon remélem hogy pozitív lesz az a teszt,szorětok nektek :) Remélem majd tudňsětasz a fejleményekről!!!! 


     

    előzmény:
    zymilla0711 (2)
    2015-07-07  12:51
  2. 2015. július 7. 12:512.

    Szia én most a várakozó üzemmódban vagyok... 3.napja kesik. Szeretnenk babat. De gorcsolgetek varok egy kicsit hatha megjon nagy lenne a csalodas ha a teszt negativ lenne.már van egy 5 eves kislanyunk. De a kistesot kb fel eve tervezzuk. Ha belegondolok az elso babanknal is ezek voltak a tunetek.de  még nem élem bele magam.

    előzmény:
    Alla (1)
    2015-07-02  11:43

Címlap

top