Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szja - S.O.S

zoora82
Létrehozva: 2015. május 20. 17:47

Sziasztok!


 


Tudom, tudom, utolsó pillanat, de lenne itt valaki épp, aki termőföld-értékesítés szja bevallásában tudna segíteni picit?

  1. 2015. május 21. 20:593.

    Tulajdonképpen tanácsot szeretnék kérni..bizonyára van itt az olvasók között nagyon sok okos ember,aki talán tud segíteni..1964.06,16-án születtem..17 éves korom óta dolgoztam,szültem 2 gyereket..s most ott tartok,hogy nincs munkám,30 év után sehol sem kellek..elváltként..nincs lakásom,nincs vagyonom..mi lesz velem..eladó a végzettségem,boltvezetőim,pénztárgép kezelőim..végeztem vendéglátós képzést is,van érettségim..bizonyára bennem is van hiba..hoztam rossz döntéseket..de most nem tudom mi tévő legyek,egyik gyerekem még iskolába jár..Gyárban sosem dolgoztam..nem értek hozzá.Pénzem nincs,hogy akár külföldön kereshetnék bármilyen takarítást,mosogatást,hogy valami megoldás legyen..

  2. Torolt_felhasznalo_525191
    Torolt_felhasznalo_525191
    2015. május 21. 14:332.

    Fejtetű a fodrászüzletedből.

Címlap

top