Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Teszt inszemináció után

Nezra
Létrehozva: 2015. május 20. 08:37

Sziasztok,





volt már valaki hasonló helyzetben?





Inszemináció után 15. napon vagyok, reggel 2 fajta teszttel néztem mi a helyzet. Az Early Predictor egyértelműen negatív lett. A Hcg Quick teszten a 2. csík igen halványan jelent meg. Még mondjuk 2-3 nap múlva megismétlem, csak ez örök dilemma számomra, pár nap után a doki úgy is azt javasolja, hogy hagyjam abba a progeszteront, így aztán még ha terhes is lennék - csak több idő kéne az egyértelmű pozitív teszthez - már mindegy. :(

  1. 2015. május 20. 13:133.

    Szia, Én is azt tudom javasolni, ne hagyd abba a hormonpótlást, mert ha terhes vagy, a 13. hétig szedni kell, legalább is nekem kellett. Egyébként nálam is halvány volt először a második csík a vizelet teszten (Gabriel), de azért ott volt! Én is alig mertem hinni, így másnap és harmadnap is csináltam, és egyértelmű volt az erősödés! Várd meg a vértesztet és ultrahangot, addig szedd a progit! Szurkolok!

    előzmény:
    Nezra (1)
    2015-05-20  08:37
  2. 2015. május 20. 12:502.

    Szia!


    Én azért kipróbálnék más tesztet is,mert ahány fajta,annyi féle.Addig semmiképp ne hagyd abba a hormonpótlást amíg biztos nem leszel abban,hogy nem sikerült az inszem.Ha erősödik a csík akkor meg te is tudod. Sok sikert,drukkolok!

    előzmény:
    Nezra (1)
    2015-05-20  08:37

Címlap

top