Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Zugló polgári esküvő zene

Ginabebi
Létrehozva: 2015. Április 1. 12:36

Sziasztok!


Nemsokára itt az esküvőnk, és Zuglóban lesz a polgári szertartásunk.


Mi visszük a zenét cd-n, de állítólag egymás után kéne felírnunk a számokat, olyan hosszúságban, mint ahogyan le lesz játszva, mert menet közben senki nem fogja azt léptetni.


Viszont honnan fogjuk tudni, pontosan mire mennyi idő lesz? (bevonulás, beszéd, gyűrűhúzás, aláírás, szülőköszöntő stb...)


Akinek van személyes tapasztalata a zuglói szertartással kapcsolatban, kérem segítsen nekünk!


Köszönöm!

  1. 2015. Április 2. 12:136.

    Dj szerintem jó ötlet, bár lehet, hogy a házasságkötőt előbb meg kéne kérdezni róla és, ha belemennek még akkor is tartsd meg B-tervnek, hogy viszitek CD-n a hanganyagot és valaki ki-bekapcsol, mert jártam már úgy(igaz nem ilyen esetben) hogy ,akit kérdeztem az rávágta, hogy persze miért ne csinálhatnánk aztán a helyszínen kiderült, hogy szó sem lehet róla...

    előzmény:
    Ginabebi (3)
    2015-04-01  13:08
  2. Torolt_felhasznalo_302972
    Torolt_felhasznalo_302972
    2015. Április 2. 11:495.

    Nálunk volt koordinátok csajszi, aki intézte ezeket, de mivel mi sem tudtunk, hogy mennyi ideig tart a ceremónia, így a kedvenc számainkat amolyan karaoke-verzióban töltöttük le, így csak a zene szólt, maga a szöveg nem. 

    előzmény:
    Ginabebi (3)
    2015-04-01  13:08
  3. 2015. Április 2. 10:314.

    Tényleg azt mondja az anyakönyvvezető, hogy nincs 1 ujja bárkinek, hogy megnyomja a kikapcs gombot? Szerintem fel kell írni vagy 1 órányi anyagot, a lemezjátszót folyamatos lejátszásra tenni, aztán majd lelövitek, miután körbecsókolt a nép.

    előzmény:
    Ginabebi (1)
    2015-04-01  12:36
  4. 2015. Április 1. 13:083.

    Lehet hogy ez lesz. Vajon engedik, hogy a dj-t vigyük be, aki a laptopjáról játszaná le a számokat?

  5. Torolt_felhasznalo_302972
    Torolt_felhasznalo_302972
    2015. Április 1. 12:432.

    Vigyél egy olyan személyt, aki ezt koordinálja. Legyen az az esküvöszervezö, vőfély, ceremoniamester vagy csak egy kedves barát aki vallalja.

    előzmény:
    Ginabebi (1)
    2015-04-01  12:36

Címlap

top