Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lépj tovább, engedj el...

Never Give Up Your Dreams
Létrehozva: 2015. március 27. 20:10

Kedves Fórumozók! Kedves Nők!


48 éves Férfi vagyok és soha nem írtam még ilyen oldalra (most is kicsit bátortalanul teszem), de az elmúlt pár hónapban, eléggé sokat olvasgattam, és kerestem a hasonló problémával szembe néző Férfi társaimat.


Tudom sokan és most Én is azzal a gondolattal vagyok, hogy nem szabad minden családi gondot az interneten megosztani. Már most úgy érzem, hogy levelem alapján, valaki felismer és a leírtak eljutnak a családomhoz. Én ezt semmi képen nem szeretném…


Viszont ahhoz, hogy válaszokat olvassak, kapjak sajnos elkerülhetetlen, hogy ne írjak ide.


Próbálom rövidre fogni és a végére hagyni a számomra megválaszolatlan dolgokat.


 


16 évvel ezelőtt ismerkedtem meg a feleségemmel és most 7 hónapja, hogy szüleihez költözött 8 éves kislányunkkal. Az a nap, amikor elmondta nekem, hogy haza költözik, engem derült égből villámcsapásként ért. Nem egy harmadik miatt, hanem a szokásos, amibe ilyenkor bele esnek a házastársak, és leginkább a Férjek.


 


A megszokás...


Minden nap ugyan olyan...


Nem oda figyelés a másikra...


És sorolhatnám tovább…


Én 100% hogy szerettem és szeretem a feleségemet és tudom, hogy ő is szeretett.


Azt mondta, az utóbbi egy évben csak éltünk egymás mellett, mint két barát.


Rengeteg munka, esti haza érkezés, fáradtan lefekvés és másnap minden elölről.


Az elköltözés napján azt mondta, hogy most jobb, ha külön megyünk, így még lehet esélyünk valamikor újra egymásra találni vagy külön-külön új életet kezdeni. Ő nagyon szeret, de már egy ideje, mint a gyermeke apját.


Az elköltözés után a mai napig, legalább heti 2x találkoztunk egy sétára, beszélgetésre, de soha nem akarta felhozni a múltat, arról nem szeretett, nem akart beszélni.


Pár hete már azt mondogatja, kérlek, lépj tovább, engedj el és keress egy másik Nőt, keresd meg a boldogságodat.


7 hónapja minden nap rengeteget eszembe van (vannak) és lehet, hogy hihetetlen, de igaz, azóta olyan mély érzésem van felé és a gyermekem felé, amit még soha nem éreztem.


 


Tiszta szívből szeretem…


Sokan tanácsolják, engedd el és lépj tovább, de Én még nem tudom és nem is akarom, mert a szívem és az érzéseim nem engedik.


Papíron még házasok vagyunk, erről nem is nagyon beszélünk. Én egyszer megkérdeztem tőle, hogy válást mikor tervezi? Akkor ő azt mondta, nem gondolkozik még róla, de számára ez nem fontos, hogy bíróságra rohanjunk. Újra férjhez úgy sem készül… Én azóta kerülöm ezt a témát. Amióta külön élünk, én vagy százszor próbálkoztam minden olyat tenni, amivel egy kicsit is közelében lehettem, bármit megtettem neki, hogy segíthessek.


 


Mostanában azt mondta nekem, hihetetlen sokat segítesz nekem, jól is esik, látom rajtad a rajongási szerelmedet, de kérlek, ne várj érte cserébe ígéretet, mert nem tudok ígérni semmit… Szeretném, hogy jó baráti kapcsolatban maradjunk, hiszen tudod, van egy közös gyermekünk.


 


Fogalmam sincs mit tegyek, egyre csak keresem a megoldást, egy valamikori kapcsolat újjáépítéshez és újra egy Boldog családként élni.


 


Számomra az, hogy még nincs beadva a bontóper, egy utolsó „remény kapocs” a jövőre nézve.


 


Viszont azt is érzem, hogy azért nem adja be, mert nem akarja, hogy teljesen összeomoljak…


Szeretnék bármi tanácsot kapni tőletek, főleg a Nőktől, aki volt hasonló helyzetben, sok elutasítás után, még is rájött, hogy ez a bolond milyen régóta próbálkozik, adok neki egy esélyt…


Jelenleg minden nap teszek érte, hogy egy megváltozott ember legyen belőlem, mind a munkában, mind az életben. És a változásomat Én és az ismerőseim is pozitívan látják.


 

  1. 2015. Április 5. 17:5136.

    Nem értem miért ismételted meg a kérdésedet..? Szerintem a kapott válaszok elég egyértelműek, bár röviden talán annyit lehetne hozzáfűzni: mit csinál a nejed? Ha nem kellesz neki, mondja meg, ne túráztasson, ha meg igen, ne játssza a királylányt, cuccoljon és menjen vissza.


    Sose értettem a tétova embereket, minek egy fogat öt alkalommal rángatni, ha elsőre is kijön???? 


    De azt se értettem sose, aki érzelmileg zsarol.


    Férfi vagy te? Állj meg a lábadon, és hagyd élni aki nem akar téged, mit kell még fojtogatni mindig x hónap különélés után is??

  2. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2015. Április 5. 16:5135.

    Mi a kóchengeres ( pussz sarapod Editke) lófüttynek kell neked tanács ezek után.


    Nem is érdemelsz jobbat, ez már hóttbiztos.

    előzmény:
    Never Give Up Your Dreams (32)
    2015-04-04  22:14
  3. 2015. Április 5. 16:1434.

    "...... sok elutasítás után mégis rájött,hogy ez a bolond ...........adok neki még egy esélyt."  


     


    Úgy kell neked,meg is érdemled!  


    Aztán húsvét hétfőn locsold is meg mindenhol! Mert ő is megérdemli. 

    előzmény:
    Never Give Up Your Dreams (32)
    2015-04-04  22:14
  4. 2015. Április 5. 15:5533.

    Szerintem ebredj fel, es probald meg realisan latni: 16 ev alatt nem egy esely volt mind2 fel reszerol bizonyitani a bizonyitani valot. Neked is volt nem egy, nem 2, de jo sok eselyed, mig egyszercsak mar nem akart tobb eselyt adni a VOLT feleseged, es vegul ugy dontott, eleg volt, vege. Ez nem egy konnyu dontes, ha 16 evig nem dontott igy, akkor mikor mar igy dont, azt ugy kell venni, hogy vegleges jol atgondolt dontesrol van szo, amirol nincs visszaut. O meg is mondta/mondja Neked, hogy mar nem vagy ferfi/tars a szemeben, "csak" a gyermeke apja es szamara egy jobarat. Szerintem bele kell nyugodnod ebbe a pozicioba es feladnod a szelmalomharcodat. Tekints Te is VOLT felesegedre, mint a gyermeked anyja es a Te jobaratod, es szerelemre, tarsnak, szexre keress valaki mast - hisz vOLT feleseged nyiltan meg is mondta Neked, hogy szerinte ezt kene tenned, ergo o nem akar mar a tarsad, feleseged lenni.

    előzmény:
    Never Give Up Your Dreams (32)
    2015-04-04  22:14
  5. 2015. Április 4. 22:1432.

    Kedves Fórumozók! Kedves Nők!


    48 éves Férfi vagyok és soha nem írtam még ilyen oldalra (most is kicsit bátortalanul teszem), de az elmúlt pár hónapban, eléggé sokat olvasgattam, és kerestem a hasonló problémával szembe néző Férfi társaimat.


    Tudom sokan és most Én is azzal a gondolattal vagyok, hogy nem szabad minden családi gondot az interneten megosztani. Már most úgy érzem, hogy levelem alapján, valaki felismer és a leírtak eljutnak a családomhoz. Én ezt semmi képen nem szeretném…


    Viszont ahhoz, hogy válaszokat olvassak, kapjak sajnos elkerülhetetlen, hogy ne írjak ide.


    Próbálom rövidre fogni és a végére hagyni a számomra megválaszolatlan dolgokat.


     


    16 évvel ezelőtt ismerkedtem meg a feleségemmel és most 7 hónapja, hogy szüleihez költözött 8 éves kislányunkkal. Az a nap, amikor elmondta nekem, hogy haza költözik, engem derült égből villámcsapásként ért. Nem egy harmadik miatt, hanem a szokásos, amibe ilyenkor bele esnek a házastársak, és leginkább a Férjek.


     


    A megszokás...


    Minden nap ugyan olyan...


    Nem oda figyelés a másikra...


    És sorolhatnám tovább…


    Én 100% hogy szerettem és szeretem a feleségemet és tudom, hogy ő is szeretett.


    Azt mondta, az utóbbi egy évben csak éltünk egymás mellett, mint két barát.


    Rengeteg munka, esti haza érkezés, fáradtan lefekvés és másnap minden elölről.


    Az elköltözés napján azt mondta, hogy most jobb, ha külön megyünk, így még lehet esélyünk valamikor újra egymásra találni vagy külön-külön új életet kezdeni. Ő nagyon szeret, de már egy ideje, mint a gyermeke apját.


    Az elköltözés után a mai napig, legalább heti 2x találkoztunk egy sétára, beszélgetésre, de soha nem akarta felhozni a múltat, arról nem szeretett, nem akart beszélni.


    Pár hete már azt mondogatja, kérlek, lépj tovább, engedj el és keress egy másik Nőt, keresd meg a boldogságodat.


    7 hónapja minden nap rengeteget eszembe van (vannak) és lehet, hogy hihetetlen, de igaz, azóta olyan mély érzésem van felé és a gyermekem felé, amit még soha nem éreztem.


     


    Tiszta szívből szeretem…


    Sokan tanácsolják, engedd el és lépj tovább, de Én még nem tudom és nem is akarom, mert a szívem és az érzéseim nem engedik.


    Papíron még házasok vagyunk, erről nem is nagyon beszélünk. Én egyszer megkérdeztem tőle, hogy válást mikor tervezi? Akkor ő azt mondta, nem gondolkozik még róla, de számára ez nem fontos, hogy bíróságra rohanjunk. Újra férjhez úgy sem készül… Én azóta kerülöm ezt a témát. Amióta külön élünk, én vagy százszor próbálkoztam minden olyat tenni, amivel egy kicsit is közelében lehettem, bármit megtettem neki, hogy segíthessek.


     


    Mostanában azt mondta nekem, hihetetlen sokat segítesz nekem, jól is esik, látom rajtad a rajongási szerelmedet, de kérlek, ne várj érte cserébe ígéretet, mert nem tudok ígérni semmit… Szeretném, hogy jó baráti kapcsolatban maradjunk, hiszen tudod, van egy közös gyermekünk.


     


    Fogalmam sincs mit tegyek, egyre csak keresem a megoldást, egy valamikori kapcsolat újjáépítéshez és újra egy Boldog családként élni.


     


    Számomra az, hogy még nincs beadva a bontóper, egy utolsó „remény kapocs” a jövőre nézve.


     


    Viszont azt is érzem, hogy azért nem adja be, mert nem akarja, hogy teljesen összeomoljak…


    Szeretnék bármi tanácsot kapni tőletek, főleg a Nőktől, aki volt hasonló helyzetben, sok elutasítás után, még is rájött, hogy ez a bolond milyen régóta próbálkozik, adok neki egy esélyt…


    Jelenleg minden nap teszek érte, hogy egy megváltozott ember legyen belőlem, mind a munkában, mind az életben. És a változásomat Én és az ismerőseim is pozitívan látják.


     

    idézet:
    Never Give Up Your Dreams (1)
    2015-03-27 20:10:11

    ... Szeretnék bármi tanácsot kapni tőletek, főleg a Nőktől, aki volt hasonló helyzetben, sok elutasítás után, még is rájött, hogy ez a bolond milyen régóta próbálkozik, adok neki egy esélyt…

    előzmény:
    Never Give Up Your Dreams (1)
    2015-03-27  20:10
  6. 2015. március 31. 23:5631.

    De van sex ,csak nem egymassal.

    előzmény:
    cabron (30)
    2015-03-30  12:10
  7. 2015. március 30. 12:1030.

    Azért nincs 7 hónapja szex, mert azóta élnek külön.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569017 (29)
    2015-03-29  18:20
  8. Torolt_felhasznalo_569017
    Torolt_felhasznalo_569017
    2015. március 29. 18:2029.

    Hát, az bizony baj, ha 7 hónapja nincs szex:( Akkor ennek tényleg vége. És a feleséged nem is hiteget, ahogy olvasom. Nyilván 16 évet kitörölni sem lehet, nem is kell, de azért ha a szex megszűnik két egészséges fiatal ember között az megkérdőjelezhetelenül  azt jelenti, a párkapcsolatnak vége. Lassan szért próbáld meg ezt elfogadni.

    előzmény:
    Never Give Up Your Dreams (27)
    2015-03-29  14:41
  9. 2015. március 29. 17:2828.

    Nem hat. Ember birtoklasa nem egeszen azt jelenti, hogy fizettem erted, tehat azt csinalsz, amit en mondok. Aki valoban fizetett erte, meg banhat vele szepen, ember modjara, kenyeztetheti. Birtoklas az, amikor embert targykent kezelnek. Nelkulem nem lehet oromod. Azt csinalsz, amit en mondok. Azt csinalok veled, amit en akarok. Enyem vagy.

    előzmény:
    Zsánna (26)
    2015-03-29  10:55
  10. 2015. március 29. 14:4127.

    Szex már 7 hónapja nincs köztünk.


    Neki még nem említettem, hogy voltak (sok is) próbálkozásaim, de nekem még nem megy!


    Ahogy megismerkedem valakivel, és megérzem a másikról, hogy neki kellenék, azonnal tovább állok. Nem tudom megtenni, és ami a legrosszabb, nem tudok senkit elfogadni.


    Tudom, hogy ez ilyenkor mindenkinél így van, ez az időszak ilyen és majd egyszer váratlanul kopogtat egy szerelem, de most messziről próbálom elkerülni…


    Hiányzik, hiányoznak és Őszintén mondom, nem azért mert elvesztettem őket, azért mert tiszta szívből szeretem őket. Ez a 7 hónap külön nagyon sok idő, egy másik oldalról meg úgy érzem, még nagyon kevés.


    … Próbáld békén hagyni, legyél laza, ne siránkozz, ne könyörögj…


    Siránkozás és könyörgés már egy jó ideje nincs, élem a minden napi életemet.


     

    előzmény:
    Elza (25)
    2015-03-29  10:16
  11. 2015. március 29. 10:5526.

    Valóban, de a hiba maga a gyakorlat.


    Attól, hogy hogy szépítjük, a mindennapokban köztudott mindenkinek, aki nyitott szemmel jár.


    A birtoklás nem csak akkor jön létre, ha forintosítva van.


    Sőt! - sok forintosítva is van, csak másképpen:)


     

    előzmény:
    Sissi52 (15)
    2015-03-28  11:38
  12. 2015. március 29. 10:1625.

    Egyetlen esélyed van. Ha a szex még működik.


    Ha már csak mint barátra, a gyereked apjára néz rád, ne reménykedj. Próbáld békén hagyni, bármilyen nehéz, tűnj el az életéből. Ha hiányzol neki keresni fog.


    Említsd neki, van valaki más, aki érdeklődik irántad. Sokszor ez segít, mert ha egy pici érzés maradt benne a birtoklás nagy úr.


    Legyél laza, ne siránkozz, ne könyörögj.

    előzmény:
    Never Give Up Your Dreams (1)
    2015-03-27  20:10
  13. 2015. március 28. 20:2824.

    Ne add fel almaidat, ha realisztikusak. De ha valamit epp taccsra vagtal, az nem az almaid valora valasa, hogy visszakapd. Nem tom, de nem egeszen. Valahogy mashogy neveznem. Gone with the wind...

    előzmény:
    Never Give Up Your Dreams (1)
    2015-03-27  20:10
  14. 2015. március 28. 16:4523.

    Igen, igy van. Aztan a holgy raebred, hogy milyen jo neki a pasi nelkul, vagy eppen, hogy hianyzik neki.


    Ha nem birja ki az abszolut lekopast, akkor is aminimalisra kellene csokkenteni a zargatast. Meg rimel is.


    Igy megvan az illuzioja, hogy "miegyuttjarunk", tartjuk a kapcsolatot, es ugye, milyen jo fiu vagyok. Lehet jo fiu valaki egyebkent, azert meg nem muszaj bele szerelmesnek lenni.


    Az ilyen atmeneti jofiusagtol egyebkent borsodzik a hatam. Addig jofiu, amig nincs bent a lany oleben?


     

    előzmény:
    jana1987 (22)
    2015-03-28  14:49
  15. 2015. március 28. 14:4922.

    Ha tovább igyekszel úgy, ahogy eddig, nem fogod elérni, hogy visszafogadjon - hisz látod, meg is mondta, hogy ezt nem tudja viszonozni.


    Azzal lehet még esélyed, ha az ellenkezőjét próbálod meg: nem "pedálozol", nem hozod fel kettőtök témáját, csak annyira tartod vele a kapcsolatot, amennyire muszáj, és akkor is tárgyilagos vagy.


    Ezzel még előtörhet belőle egy olyan érzés, hogy megtapasztalja: milyen NÉLKÜLED, milyen érzés, hogy már nem vagy ott neki olyan egyértelműen, hogy lehet, hogy elkezdtél továbblépni. És ahogy megérzi a hiányodat, a távolodásodat, rájön, hogy szüksége van rád.


    De amíg itt vagy neki stabilan és megkérdőjelezhetetlenül, addig nincs lehetősége vágyni rád. Milliószor van, hogy akkor jövünk rá, mennyire szükségünk van valakire (valamire), amikor megérezzük: lehet, hogy elveszítjük, hogy nem lesz többet ott.


    Szerintem próbáld ki ezt a verziót. Még ha nehéz is visszafogni magad.

    előzmény:
    Never Give Up Your Dreams (1)
    2015-03-27  20:10
  16. 2015. március 28. 14:4921.

    Ahogyan te, az en exem is sokat valtozott, sokkal jobb ember lett. Sok energiat fektettem bele es neveltem egy jobb pasit ... egy masik nonek. Az en osszes energiam beleveszett, elveszett vele. Mert mire o " keszen" lett, en belepurcantam az egeszbe.

    előzmény:
    Never Give Up Your Dreams (1)
    2015-03-27  20:10
  17. 2015. március 28. 13:2120.

    O erzelmileg meg nem szakadt le. De igaza van, hiu remenyeket ne taplalj.


    Abban is igaza van, talan meg osszejottok valaha, vagy nem. De mostanaban semmikeppen. Es ez egy ujabb dolog, amiben megint kulonboztok, nem egyet akartok.


    Nem, nem jatszik veled.


     

    előzmény:
    Never Give Up Your Dreams (10)
    2015-03-27  22:16
  18. 2015. március 28. 13:1519.

    Hat igen, ehhez ket ember kell, hogy O koszoni, nem ker Te beloled.

    előzmény:
    Never Give Up Your Dreams (12)
    2015-03-27  22:58
  19. 2015. március 28. 13:1118.

    Most hallgattam Popper Petert. O azt mondja, a paroknak nem muszaj, nem kell egyutt maradniuk, nem kell egyutt maradniuk holtodiglan meg holtomignan. Csk azert,met valaha egyszer mit igertel. Mindennek van kifutasi ideje. A hazassag addig el, amig a felek uton vannak. Amikor mar, nem,annak vege. En melyen egyetertek vele, regota igy gondolom.


    Nem a hazassag a lenyeg, nem a hazzassag tenye, hanem masik ember.


    Ferjek? A ferfiaknak jo a hazassag. A no mindent megcsinal, aferfi mindent ingyen kap, ingyen szalloda szamara a hazassag. A no ingyenes mindenes cseled, meg ingyen szereto is. A ferfi persze, hogy oriasit veszit, ha nem varja otthon a gozolgo etel, a vasalt ing, a tiszta lakas, gyerek rendben. Ezutan magad uram, ha szolgad nincsen.


    Mosta te inditodra valaszolok, ill kiszedek fontos dolgokat.


    Gondolom, nem mondod komolyan, hogy ez villamcsapas volt. Te berendezkedtel a kenyelmes paholyba es azt gondoltad, hogy ez mindig igy lesz. pedig semi sem tart orokke, a jo sem es  a rossz sem.


    Hihetetlen vagy, azota szerted a felesgedet mondod, meg a gyermekedet, amiota nincsenek. Ezt nevezed igaz szerelemnek.


    Hogy ujra boldog csalad legyetek, mint azelott. Mikor volt ez utoljara? Csak magadnak.


    A hazassagi papir az valoban egy papir.


    Nem gondolod, hogy inkabb a szep kenyelmesre berendezett eleted utan vagysz olyan keservesen? Persze, kell hozza, aki ezt megteremti neked. Most te probalsz mindent megtenni, hat ez nevetseges. Nos, hogy te MOST annyira erolkodsz, ez inkabb nevetseges. A no szamara kicsit hiusagot legyezgeto, de szanalmas es taszito. Ezert nem ker beloled minden nap, na meg masert sem. Nem te vagy elete temaja.


    Ismerosok is latjak, hogy te MOST mennyire erolkodsz, ezt nem gondolhatod komolyan. Ennyire nem lehetsz gyerekes. Ugyanis ez mit szamit?

    előzmény:
    Never Give Up Your Dreams (1)
    2015-03-27  20:10
  20. 2015. március 28. 12:1617.

    Nem a hazassagnak kellene rendbejonni, hanem hogy o akar-e meg egyaltalan valamit tetoled ebben az eletben. Mert mar ismer teged, es ismeri a dorgest veled. Jo sok idod volt, hogy hogy is mondjak, "bizonyits" de sosem tetted. A te idod lejart. Szoval, ha o abbol nem ker, ami te vagy. Ezt o tudja, es ezt senki es semmi nem tudja megvaltoztatni, meg o maga sem. Itt van a kutya elasva.

    előzmény:
    Never Give Up Your Dreams (12)
    2015-03-27  22:58
  21. 2015. március 28. 12:1116.

    Igen, igy jartam.


    Nincsenek jo hireim. Nem volt reszeges, a piat szerette, de nem birta es hamar becsapolt. Ilyenkor szanalmas volt, meg mas esetekben is, amikor egy ferfinak meg "kell" allnia a helyet. Helyette en voltam a ferfi. Hogy noje volt-e, nem tudom, nem hiszem, feltekeny sosem voltam,em erdekelt, ill nem tudtam nem is akartam volna elkepzelni. Azt tudtam, hogy olyan tipusu nok, akik szalagot kotnek a pasik hajaba, szivesen lebzseltek korulotte. Foleg ven matronak. Kiskutya helyett szivesen becezgettek. Jelenletemben is, de "o csak engem szeret". Jo. A vegen mar mindent en csinaltam, mindent en inteztem. Egyedul voltam. O mar cask a parancsolo, elvaro szerepet tartotta meg maganak. Egeszen addig, amig hiaba kerleltem, hogy jojjon el velem legalabb egyetlen egyszer, mert a pasik tapadnak ram a gyogymedenceben, legalabb egyetlen egyszer lassak, hogy van ferfi mellettem. Hiaba. Ez mar csak az utolso rugas volt, utolso csepp a poharban. Az, hogy magamara hagyott gyalogolni az ejszakaban meg egyeb csemegek....


    Szoval vege lett, mindent meghalt bennem.


    O is tepert aztan ezerrel, amikor nalam mar vege lett. Amikor ereztem, hogy nagy ban van, akkor hiaba kerleltem. Ezt kellene megerteni, amig nem keso.


    A te feleseged is valszeg igy jart. O tudhatja, de ha egyszer a lelkeben vege, akkor minden hiaba. Egyedul volt, es most igazabol az egyedulletre vagyik. Egyedul konnyebb egyedul lenni. H a o lelkileg a tuloldalon van akkor hiaba tepersz.


    Aztan mar meg valas utan is nem csak elotte jott utanam, akkor mar raert?


    Kerdes csupan az, hogy az ilyen hapsival aztan ott folytatom, ahol abbahagytuk, vagy kezdjuk ezt az egeszet elolrol? Mert mi valtozik? Ideig,oraig? mert semmi egyebre semmi garancia. Ha ujra birtokon belul erzi majd magat.


    En nem talalkozgattam vele. Mar a valasi targyalas utan is meghivott, hogy ebedeljunk egyutt. Nem, soha tobbe. Az, hogy o talalkozgat veled, meg a kezet is megengedi fogni, de erzesekrol soha nem beszel. Ill beszel, hogy arra tobbe ne szamits, szoval, irogat is, az azt jeleneti, hogy elete resze voltal sokaig, es egyik naprol o ugy latszik nem tud leszokni. De ha azt mondja, hogy remenyeket ne taplalj, akkor ne. Ill ha te megis taplalsz, hat majd meglatod. Itt a lenyeg, hogy o mit erez, es mit akar. Ugy latom, amit erez es akar, az nagyon is egyebeesik. Azt mondod, szereted ot. Nem mondom, jokor jut eszedbe. Nem gondolod, hogy eppen az lehet a gond, hogy mit jelent az o szamara meg a te szamodra a szeretet a mindennapi eletben, az teljesen mas? Es ez nagyon nagy baj. Hogy most ezerrel tepersz, ez olyan mu, olyan hamis, olyan latszat. Meg ha te igaznak veled, akkor is. Akkor teperni, amikor mar nincs ra szukseg, olyan hiabavalo erolkodes, szanalmas. Meg ha latja az igaz torekvesedet is, ez valahogy olyan, hogy a te idod lejart. A te eselyedet mar eljatszottad. Azert ugy latszik, csak van meg manapsag is tartas, emberiesseg a nokben, nem minden no ragja egy pasi utan a kuszobot.


    En csak leirom, hogy mi van ilyenkor, hogy miert nincs mar eselyed. De te ha remenykedsz es ezerrel tepersz, neked hatha lesz szerencsed es te hatha kivetel vagy. Nehogy en legyek mar a fogonosz meg egyebek. Arra viszont vigyazz, nehogy tul sok legyen beloled, mert meg fog utalni. Eddig "semmit" se kapott beloled, mar meg tul sokat, ez nagyon hamis.

    előzmény:
    Never Give Up Your Dreams (1)
    2015-03-27  20:10
  22. 2015. március 28. 11:3815.

    Csak annyit, hogy hazassag esten sulyos hiba birtoklasrol meg tuljadonosi jogrol beszelni. Azaz hogy pl Magyarorszagon,ahol nem veszik, ill vasaroljak a menyasszont, tehat nem fizetnek sulyos penzosszegeket erte a csaladjanak.

    előzmény:
    Zsánna (13)
    2015-03-28  01:26
  23. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2015. március 28. 07:3114.

    Lehet olyan helyzet,amikor minden jobb mint együtt lenni.


    Nem vetted észre - vagy  nem akartad észrevenni - az intő jeleket. Kényelmesebb lehetett úgy lenni mintha szembenéztél volna  a bajokkal.Néha ez már túl sok és betelik a pohár.


    Nem szimpatikus a hivatkozásod arra hogy mindehhez mindketten kellettetek. Még ha  kicsit igazad is van.


     Nem mindegy ugyanis hogy milyen arányban.Nekem mindig szimpatikusabb az az ember aki nem lőcsöl semmit másra..............


     

    előzmény:
    Never Give Up Your Dreams (1)
    2015-03-27  20:10
  24. 2015. március 28. 01:2613.

    Azt vélem, nem gondolkozol fordítva.


    Az ember mindent képes majdnem megszokni, így a hiányt is, hiszen a hiány miatt ment el.


    Pont azt gondolom, hogy avval használsz a kapcsolat életben tartásának, hogy aktívan jelen vagy.


    Igaz az is, hogy a kevesebb néha több, de ez a kevés ne legyen nagyon kevés.


    Az arányokat csak te ismerheted, hiszen csak te ismered saját magatokat.


    Ne add fel! - harcolj meg azért újra, ami a tiéd volt!


    Sajnos, a történeted is igazolja, megszerezni mindig mindent könnyebb, mint megtartani.


    A birtoklás biztonságában az emberek elfelejtik, hogy megszűnhetnek tulajdonosok lenni.


     

    előzmény:
    Never Give Up Your Dreams (4)
    2015-03-27  21:19

Címlap

top