Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Óvodások és a média: segít

AggiCo
Létrehozva: 2015. március 6. 12:00

Sziasztok,
nem tudom, szabad-e itt ilyet, egy barátnőm szakdolgozatot ír az óvodások médiahasználatáról, és egy kérdőív kitöltésében kér segítséget.
Akinek van nagycsoportos gyermeke, és 5-10 perce, és kedve, segítene kitölteni ezt a kérdőívet? Nagyon köszönöm!


https://docs.google.com/forms/d/1NEgj-wFQKe0bARbnyKE8R j UUaI3p58kdrOFYQUnW3iA/alreadyresponded?edit_requested=true 

  1. 2015. március 6. 12:473.

    Itt van.


    Némi fejvakarás után kiderült, hogy van benne két szóköz,plusz persze az egész sort kell másolni. Nem tudom miért nem ezt a módszert használják amit én,ezzel általában sikerül betenni egy linket.

    előzmény:
    terdszelikatica (2)
    2015-03-06  12:21
  2. 2015. március 6. 12:212.

    Csinalj valamit mert sem rakattintassal sem kijelolessel nem mukodik !!!!!!!


    Meg szerettem volna nezni .

    előzmény:
    AggiCo (1)
    2015-03-06  12:00

Címlap

top