Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Abortusz BÉCS tapasztalat

vadmacs
Létrehozva: 2015. január 26. 08:30

Sziasztok!


Tapasztalatokat szeretnék hallani a gyógyszeres terhességmegszakításról és a bécsi klinikáról, ahol ezt végzik. Kinél milyen következmény/tünet/probléma volt. Tudtommal MO-n csak a műtéti út van, ahhoz nem érzek még ennyi erőt sem. Nem az abortuszról szeretnék vitát nyitni, sajnos olyan élethelyzetben vagyunk hogy ezen komolyan el kell gondolkozni, mivel a sors vagy a Jóisten úgy gondolta jó ötlet most megajándékozni egy nem várt/tervezett gyerekkel. köszönöm előre is az értelmes hozzászólásokat.

  1. 2015. január 27. 13:387.

    Tényleg senki nem tud semmit, ez nem jellemző az NLC-re? Tegnap felhívtam a klinikát, elmondták az általános szöveget, de engem a tényleges tapasztalat érdekelne, de úgy látszik hiába.


     

    előzmény:
    vadmacs (1)
    2015-01-26  08:30
  2. 2015. január 26. 11:466.

    Igazad van, teljesen, nem vettem bántásnak, csak minden ellene szól és még így is nehéz döntés, próbálok legalább egy-két dolognak utána járni.


     

    előzmény:
    Julcsi8012 (5)
    2015-01-26  11:10
  3. 2015. január 26. 11:105.

    Nem bántani akarlak, sajnos nekem is volt terhesség megszakításom. Csak nem értem a logikát.


    Egyébként sok erőt kívánok neked.

    előzmény:
    vadmacs (1)
    2015-01-26  08:30
  4. 2015. január 26. 11:064.

    Ha Isten-hívő vagy, miért kérdőjelezed meg Isten szándékát?

    előzmény:
    vadmacs (1)
    2015-01-26  08:30
  5. 2015. január 26. 09:213.

    tUDOM, HOGY KÉNYES TÉMA, PRIIIIIIIIIIIIIIIIVÁT LEVELET IS NAGYON SZÍVESEN FOGADNÉK, KÖSZI.

  6. 2015. január 26. 08:312.

    Sziasztok!





    Tapasztalatokat szeretnék hallani a gyógyszeres terhességmegszakításról és a bécsi klinikáról, ahol ezt végzik. Kinél milyen következmény/tünet/probléma volt. Tudtommal MO-n csak a műtéti út van, ahhoz nem érzek még ennyi erőt sem. Nem az abortuszról szeretnék vitát nyitni, sajnos olyan élethelyzetben vagyunk hogy ezen komolyan el kell gondolkozni, mivel a sors vagy a Jóisten úgy gondolta jó ötlet most megajándékozni egy nem várt/tervezett gyerekkel. köszönöm előre is az értelmes hozzászólásokat.

Címlap

top