Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mit kaptal a Mikulastol ?

antiidiotizmus
Létrehozva: 2014. december 8. 10:04

Te mit kaptal a Mikulastol ?

  1. 2014. december 9. 08:396.

    Most mit kell csinalni?


    mert en nem latok okot semmire. Nem tartozik ram hogy Bivalyrocsogen ki mit nem kap ekkor meg akkor.


    sot nem is erdekel. Jon a karacsony es jonnek a nyaladzo cikkek meg kepsorok?? Hat tolem aztan johetnek


    Ja, en nem kaptam semmit itt nem szokas de otthon is cask a gyereknek vettunk edessegfelet.

    előzmény:
    antiidiotizmus (1)
    2014-12-08  10:04
  2. 2014. december 8. 21:445.

    Köszi a blogot, nagyon tetszik!


     


    (Ja, es nekem semmit nem hozott a piros öreg!


    De mar megbocsatottam neki!)

    előzmény:
    antiidiotizmus (2)
    2014-12-08  10:07
  3. 2014. december 8. 20:504.

    Miért vagy ilyen szigorú és komoly?


    Lehetne ez egy vidám topic is!


    Tudjuk, sokan nem kaptunk semmit, de valamit mégis kaphatnánk: a fantázia ajándékát!


    Ki mivel tudja megajándékozni magát a fantáziája segítségével?


    Lássuk: én egy édes kis szőrgombócot szeretnék, aki ugat, és rosszcsont, és nincs mellette unalom:)


    talán amilyen csipet egy kölyök, ebbe bele is férne?:)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_478259 (3)
    2014-12-08  20:34
  4. Torolt_felhasznalo_478259
    Torolt_felhasznalo_478259
    2014. december 8. 20:343.

    Mi a topik celja? Mit varsz az ittuloktol ?



    Bunosnek kell ereznem magamat vagy ciganyoznom kellene?


    Termeszetesen nem lehet leirni a cikk olvasasa utan, hogy csorgo dio, mogyoro es virgacs....vagy turiban uj pulcsi, vagy angolbol uj ruhatar...Tehat vagy sajnalom oket,  es szidom a magyar allamot, a joistent, a karmajukat, hogy a nyomor meg van engedve a Foldon es piszokul rosszul erzem magamat es tehetetlennek ,  meleg szobabol nezve a piros orru kis toprongyosokat... vagy ragyujtok az itteni ciganyfikazo notara.


    Szeretnem tudni, Te , topikindito, miert nyitottad ezt a topikot?


    Tudom, tudom , "teret kellene adnom" a Tobbieknek  es nem kellene keresni  messzemeno kovetkezteteseket....

    előzmény:
    antiidiotizmus (2)
    2014-12-08  10:07
  5. 2014. december 8. 10:072.
    Öt szem diót, három cukorkát várnak a Mikulástól


Címlap

top