Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szigetszentmiklós

angyalka007
Létrehozva: 2014. november 13. 10:50

Érdeklődnék hogy Szigetszentmiklóson most milyen a közbiztonság, érdemes-e kisgyermekkel oda költözni, és ha igen, melyik környékre? Érdekel még Dunaharaszti is.

  1. 2014. november 13. 14:235.

    Szia,


    Inkább Dunaharaszti, Taksony. (vagy ha úgyis kocsival kell járni,akkor Dunavarsány, Délegyháza)


    Szigetszentmiklóson (és Szigethalmon, Tökölön, Halásztelken, ezek össze vannak nőve) nincs baj a közbiztonsággal, viszont amiért én nem oda költöznék, nincsenek járdák,nagyon szűkek az utcák,közlekedni lehetetlen, zsúfolt az egész, a város jó részén földút van, vízelevezetés nélkül  (Bucka városrész).


    Ha mindenképp Szigetszentmiklós,akkor inkább a "falu" része (tehát elkerülni a Mű út- Csépi út- Duna háromszöget,ami a Bucka)

  2. 2014. november 13. 14:124.

    Köszönöm a bűnözési térképet megnéztem, most Kispesten lakunk, de a térkép szerint itt nagyobb a bűnözés mint ott.


    Személyes tapasztalatra lennék kíváncsi.

  3. 2014. november 13. 11:323.
    előzmény:
    angyalka007 (1)
    2014-11-13  10:50
  4. 2014. november 13. 10:512.

    bocsi most látom rosszul írtam be a címet.

Címlap

top