Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Babát szeretnénk...

mihokniki
Létrehozva: 2014. november 12. 15:08

​Babát szeretnénk. Sajnos nem megy az olyan könnyen.Már fél éve minden hónapban abban reménykedek, hogy most nem fog megjönni. Aztán jönnek a hasi görcsök és tudom abban a hónapban sem lesz babánk. Voltam orvosnál. Hátrahajló méhem van, nehezebben fog összejönni a baba, de azt mondta legyünk türelemmel, ellátott mindenféle jó tanácsokkal és próbálkozzunk. Ha egy évig semmi akkor kivizsgálások következnek. Tulajdonképpen csak megosztani szeretném a problémám és várok mindenkit aki hasonló problémákkal küzd vagy küzdött. Beszélgessük.


  1. 2014. november 13. 09:006.

    30 leszek :), köszi mindenkinek :)

    előzmény:
    SecreT (4)
    2014-11-12  22:48
  2. 2014. november 13. 02:175.

    Én több ismerőstől is úgy hallottam, hogy egy évig teljesen normális a próbálkozás, szóval bőven időben vagytok még


    Úgy tudom, nem érdemes túl gyakran próbálkozni, mert nem olyan hatékony, mint kevesebb alkalommal, de teli lelkesedéssel, ha érted... 


     


    Sok sikert! 

    előzmény:
    mihokniki (1)
    2014-11-12  15:08
  3. 2014. november 12. 22:484.

    Nem tudom, mennyi idős vagy, de szerintem azonnal kezdjétek el a vizsgálatokat,mondjátok meg,hogy már 1,5-2 éve próbálkoztok. Nem azért mondom ezt, mert azt hiszem baj van, hanem mert ha van, hamarabb kezdődik a gyógyítás, ha meg nincs, hamarabb megnyugszol. 


    A hátrahajló méhem mellett pikk-pakk jött a baba. 


    Szurkolok.

    előzmény:
    mihokniki (1)
    2014-11-12  15:08
  4. 2014. november 12. 22:003.

    Én tanácsot nem tudok adni.


    De ha számít szurkolok Nektek :)


     

    előzmény:
    mihokniki (1)
    2014-11-12  15:08
  5. 2014. november 12. 15:492.

    nekem is ilyen méhem volt, mégis, egy védekezés nélküli alkalommal simán becsúszott a gyerek. ennek már 22 éve :) lesz neked is, pláne, ha nincs más baj. azóta van még 1 :) ő akarva, elsőre sikerült, mensi előtti napon,  a angyobb meg mensi utolsó napján....

    előzmény:
    mihokniki (1)
    2014-11-12  15:08

Címlap

top