Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Róbert Károly Klinika

osztaffy
Létrehozva: 2014. szeptember 20. 19:29

Sziasztok,


Olyanok tapasztalatára lennék kiváncsi, akik már szültek a kórházban. Engem itt mütöttek endňval és dermoid cisztával. Maximálisan meg voltam elégedve Nyéky doktor úr szakmai felkészültségével és hozzáállásával. Nem tudom azonban, hogy terhesgondozásra öt kérjem e fel, annyira elfoglalt és nehéz idöpontot kérni. Ö mennyire támogatja a természetes szülést, mennyire rugalmas? Nekem olyan ember kellene, aki segít a döntések meghozatalában, ha kell, szakmailag a topon van, hogy azt érezhessem, rábízhatom magam. Dékány Ágnes, aki most kezdett a kórházban rendelni, állítólag jó, valakinek van róla infója? Nagyon köszönöm.

Címlap

top