Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Költözés Londonba

inside27
Létrehozva: 2014. szeptember 2. 10:24

Sziasztok!


Kérlek segítsetek az alábbiakban:


Erősen gondolkozom Londonba kiköltözni, mivel kaptam egy állásajánlatot, de semmit nem tudok a városról, sajnos az országról sem.


Mennyire élhető hely London?
Mennyiből lehet megélni, úgy hogy nem szűkösködsz mindenben?
Milyenek az albérletek? Árak?
Milyen környékre érdemes költözni?
Milyen az összbenyomás a városról?


Köszönöm előre is!

  1. 2014. szeptember 2. 19:154.
    Én is olvasni valót ajánlok: http://www.londonimagyarok.hu/index.php?option=com_kunena&view=entrypage&defaultmenu=19&Itemid=16

    Ne sajnáld az időt rá olvasd szépen át a téged érdeklő témákat, rengeteg információ van felhalmozva.
    előzmény:
    inside27 (1)
    2014-09-02  10:24
  2. 2014. szeptember 2. 19:123.
    Blogokat olvasgatva is sok érdekes infót találsz! Keress rá többféleképpen is arra, amire kíváncsi vagy!

    párféleképp rákerestem:

    élet londonban blog

    london megélhetés

    londonban lakni

    miért jó londonban élni

    A dátumokat is figyeld!

    előzmény:
    inside27 (1)
    2014-09-02  10:24
  3. Torolt_felhasznalo_918134
    Torolt_felhasznalo_918134
    2014. szeptember 2. 13:002.
    Szia!


    Elsö körben a tanacsom,hogy ne is törödj a megjelenö rosszindulatu megjegyzesekkel.Nagyon irigyek tudnak lenni az emberek ha latjak hogy a masik viszi valamire.
    London es GB ügyben konkret dolgokat nem tudok Neked mondani,leven hogy en Franciahonban eldegelek,de van egy nagyon jo blog ahonnan szerintem ki tudsz jo dolgokat es informaciokat mazsolazni.Lehet hallottal mar a Hataratkelö-röl.Na ott szerintem erdemes szetnezned,rengeteg post irodott mar London temakörben es ha regisztralsz,szerintem kerdezni is tudsz az oda posztoloktol.

    http://hataratkelo.blog.hu/ ez lenne a honlap cime.
    Jo olvasgatast es sok sikert kivanok Neked a tovabbiakban is!
    Tovabbi kellemes napot es ha esetleg van valami kerdesed es ugy gondolod tudok segiteni benne,akkor ha gondolod irj privatban is akar.

    Üdv: Kriszti.


    előzmény:
    inside27 (1)
    2014-09-02  10:24

Címlap

top