Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Babavágy, lelki oldal

rainbow72
Létrehozva: 2014. augusztus 27. 06:32

 Sziasztok!


Nagyon sok topikot elolvastam a babát tervezőktől kezdve az 5.lombikon túlig és azt hiszem sikerült rágörcsölnöm erre a témára. Lassan 1 éve nem védekezünk, az utolsó 3 alkalom volt, amikor már peteérést is megnéztem. Júniusban az éves rákszűrésen mondta a dokim, hogy ez még semmi, csak a tudatos együttlétektől kezdve számítsuk, ha tavasszal még nincs eredmény, akkor elkezdünk vizsgálódni. Addig pedig picit tudatosabban, de élvezzük az életet. Hmm...


Én pedig már odáig eljutottam, hogy a legrosszabbakat olvasom és tele vagyok félelemmel. Lehet, hogy kifutok az időből, minden hónap számít, nem kellene külön megnézetni 1-2 dolgot, hogy előbbre legyünk? (33 éves vagyok) Csak ezzel úgy érzem megkerülöm az orvost, illetve a görcsöt erősítem Magamban. 


Arra rájöttem, mivel napok óta csak bújom az internetet, hogy rossz útra léptem és ezen változtatni szeretnék. Olyan tanácsokra, gondolatokra van szükségem, hogy hogyan enyhítsek ezen az állapoton, vegyem lazán, ne állandóan azon agyaljak, hogy mi lehet a baj, holott egyáltalán nincs baj, a mostani tudomásom szerint. Csak lehet, hogy a sok negatív gondolattal, félelemmel már kialakítottam ehgy gátat.


Hát, remélem értitek milyen irányba szeretném indítani a társalgást, lelkizzünk, adjunk egymásnak pozitív gondolatokat.


Szép napot 

  1. 2014. augusztus 28. 11:347.

    Nem kell görcsölni. A túl gyakori érintkezés se jó, mert nem termelődik kellő számú hímivarsejt. Elég 2-3 naponként. De egy héten kétszer legalább.
    Aztán várni szépen.
    Viszont sajnos úgy van, hogy 33 évesen már nem vagy annyira termékeny, mint 23 évesen lettél volna.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (1)
    2014-08-27  06:32
  2. 2014. augusztus 28. 11:096.

    Ezt neked kell tudnod. Nem látok a fejedbe, lelkedbe. :)


    Mindenki más módszerrel engedi el a problémákat.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (5)
    2014-08-27  15:47
  3. 2014. augusztus 27. 15:475.

    igaz Ötlet?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (4)
    2014-08-27  14:55
  4. 2014. augusztus 27. 14:554.

    "Ezeken szeretnék változtatni..."


    Erről eszembe jutott Yoda mester egyik bölcsessége: Ne próbáld, TEDD!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (3)
    2014-08-27  14:04
  5. 2014. augusztus 27. 14:043.

    szia :-)


     


    Igen, pont ez a nehézség nekem is. Ráadásul már sokat olvastam és a problémák oldalról, így eléggé ez van a fejemben.


    Természetes módon már támogatom a szervezetemet (barátfű kapszula, cickafark és palástfű tea, reflexológia) És igen, most szeptemberben fogok elmenni az aviva tornára.


    Hogy ne görcsölnék rá, amikor a szeretkezést időzíteni kell és közben forog a fejemben, hogy baj, ha előző nap is együtt voltunk, vagy tök fáradtak vagyunk mindketten és közben tudjuk, hogy aznap jó lenne együtt lenni. Innentől kezdve a spontaneitásnak annyi.


    Vagy például: futni szoktam, de mostmár azt is abbahagytam, mert mi van ha emiatt nem tapad meg?


    Ezeken szeretnék változtatni, hogy tudjam ugyanúgy élni az életemet ahogy eddig és nem állandóan erre figyelni, ezen agyalni. Félek, hogy már negatívan korlátozom magam tudatilag.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (2)
    2014-08-27  13:32
  6. 2014. augusztus 27. 13:322.

    ha valaki nagyon vágyik már egy gyermekre sztem nem lehet nem rágörcsölni


    mi is így voltunk a férjemmel.a nagylányhoz majdnem másfél év kellett a kicsihez kb fél.már készültem én is orvoshoz..


    esetleg az aviva tornáról olvasgass az nekem sok minden női bajon segített és -nem tudom h ez volt-e az oka-de utána jött össze a baba


    cickafarkfű tea meg ilyesmi is jól jöhet a ciklus első felében


    és ne görcsölj rá


    általában két év után kezdenek kivizsgálni ha jól tudom,de gondolom dokitól is függ


    üdv

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (1)
    2014-08-27  06:32

Címlap

top