Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A "nemvárt"

Lillike81
Létrehozva: 2014. augusztus 18. 10:30

Sziasztok!


Szeretnék pár nagyobb tapasztalatú véleményt olvasni, mert kicsit összezavarodtam. :(


Nagyon szeretnénk már kisbabát a férjemmel  8. hónapja nem védekezünk.


Ebben a hónapban nagyon erősen megéreztem a peteérést, és szerencsére aktívan ki is tudtuk ezt használni:)


Rá egy héttel (múlt szerdán) enyhe halvány rózsaszines-barnás folyást tapasztaltam, de szinte csak a wc-papíron, tényleg nagyon enyhe. Persze, mivel ilyen szinte sosem volt az elmúlt években, főleg nem ennyire korán, elkezdtem reménykedni, hogy talán épp ágyazódik be a kis lelkecske.


De ugyan ez az állapot, kicsi barnázás, még ma is fennáll, szerda-csütörtökre nem várom.


Az alhasam folyamatosan húz, mindtha mindjárt megjönne, lassan egy hete.


Tegnap már nem bírtam megvettem a legdrágább tesztet, gondoltam -4. nap, de negatív (25-ös teszt.)


Szerintetek lehet még reménykedni, vagy ez a barna folyás csak a mensi előszele?


 


Köszi hogy elolvastátok, és a válaszokat előre is!


Lili

  1. 2014. augusztus 18. 17:487.
    Nem piszkálásból, de tudod, hogy a terhességek hány százaléka megy el az első időszakban? Mi értelme van annak, hogy beleéled magad, aztán meg mégsem.
    Megértem a türelmetlenséget én is az voltam, de jobb a biztosnak örülni, mint a bizonytalannak. Várd ki mikor jönne meg és akkor tesztelj! Gondolj arra, hogy anyukád mikor tudta meg, hogy te már útban van, hát biztos nem a nemvárt napján.

    Ildikó
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (1)
    2014-08-18  10:30
  2. 2014. augusztus 18. 16:226.
    Nekem is ez volt júliusban.. 35 napra jött meg. Teljesen ki voltam borulva, hogy legalább eddig a ciklusaim rendben voltak. Aztán jött a június, 25 napra szépen elkezdtem görcsölni, egy jó kis Premens (barátcserje) szedés után. Gondoltam, szuper, akkor vissza fog állni, de, hogy ne stresszeljem végig a köv napot, csinálok egy gyors tesztet... szépen meg is jelent az egy csík, de mellette elkezdett egy egész halvány szinte száradási csík előjönni, és most 8 hetes vagyok. Természetesen a hasgörcs elmúlt, nem volt semmi foltozásom.


    Szóval most még el se tudod képzelni, de lehet, hogy a köv hónapban már az orvosnál nézed a petezsákot. :)) Élvezzed ki a nyár utolsó napjait, és fel a fejjel, minden úgy lesz, ahogy szeretnéd.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (4)
    2014-08-18  16:04
  3. 2014. augusztus 18. 16:195.
    Nyugi, nyugi. Várj egy pár napot-hetet. Aztán majd meglátod. Ha még akkor is bizonytalan vagy, irány a nőgyógyász.
    Mindenestre addig is ne dohányozz, legyél jó levegőn stb. stb.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (1)
    2014-08-18  10:30
  4. 2014. augusztus 18. 16:044.
    Hát, sejtem én, csak olyan nehezen telnek a napok:( Legjobb a bizonyosság. Na meg aggaszt, hogy ha nem baba, akkor meg mi ez a hosszú vacakolás...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     
  5. es?
    es?
    2014. augusztus 18. 14:553.
    Szia! Sztem is mensi előszele inkább, de ne legyen igazam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (1)
    2014-08-18  10:30
  6. 2014. augusztus 18. 11:532.
    Szia!


    Én úgy gondolom, hogy nem ez a hónap volt a tiétek, és ez a menstruáció előszele"". Viszont durván számolva, két hét, és újból tudtok próbálkozni!! Fel a fejjel!! Csatlakozzál a Babatervezés c. topicba, ott nagyon sok sorstárs van. Szuper kis társaság:))!



    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (1)
    2014-08-18  10:30

Címlap

top