Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Rugalmas kendő

Torolt_felhasznalo_812476
Torolt_felhasznalo_812476
Létrehozva: 2014. július 25. 11:47
Sziasztok! Ősszel várom első babámat, szeretném majd hordozni, már
otthon is; amíg kicsi rugalmas kendőben, ha eljön az ideje, akkor mei
tai-ba, közte esetleg szövöttben (Nandu, vagy más olcsóbb, de semmiféleképp nem használt). Jelenleg az érdekelne, hogy van e valakinek tapasztalata (pozitív, negatív) Tündérputtony,
Liliputi vagy Babybooz rugalmas kendőkkel kapcsolatban?
Esetleg más márka, amit ajánlanátok?

Köszönöm!
  1. 2014. július 27. 01:133.
    Szia,nekem 2-ik és 3-ik gyerekemnel nagyon bevált az Amazonas márkájú kendo. Azt hiszem,német gyártmány.
    Iszonyú strapabiro,erős anyagu és kellemesen rugalmas. Néha van Brendonban de neten könnyen utána tudsz nézni.
    Sok boldogsagot és jó egeszseget nektek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_812476 (1)
    2014-07-25  11:47
  2. 2014. július 25. 14:472.
    Nekem Liliputi mei taiom van, elégedett vagyok vele, de ritkán használom. Ha lehet, inkább babakocsiban tolom (vagy autóban utaztatom). Főleg így nyáron, a 35 fokban nem egy leányálom a babának sem, ha rám van kötözve, úgyhogy csak olyan helyre kötöm fel, ahova másképp nem vihetem (pl. csónakázni voltunk így). Az otthoni hordozásnak én nem vagyok a híve, de ez a te dolgod. Az olcsóbb kendőket felejtsd el, mert pl. a Nandu olyan kemény anyagból van, hogy én meg sem bírtam kötni, pedig erős kezem van amúgy. (Ha nagyon elszánt vagy, akkor viszont menj el egy hordozós tanfolyamra, ott megtanítják jól megkötni.) Azok a rugalmas kendők, amikkel lehet is bánni, 30 ezernél kezdődnek, úgyhogy én kihagytam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_812476 (1)
    2014-07-25  11:47

Címlap

top