Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szállás-Nagycsalád

neldus
Létrehozva: 2014. július 22. 14:03
Sziasztok!Érdekelne a véleményetek: esküvőre megyünk vidékre, 3 pici gyerekkel - legnagyobb 4 éves múlt. Ebből kifolyólag nyilván a családi szobát választottam, melyben van franciágy illetve egy kihúzhatós kanapé. Picinek meg adnak kiságyat. Kötve vagyunk, hiszen 3 pici gyerekkel nyilván a helyszínen alszunk. De (!) mivel a legnagyobb 4 éves, ezért neki kötelezően fizetnünk kell pótágyért, ami (!) 8000 Ft. Hiába mondtam, hogy úgysem vesszük igénybe, akkor is ki kell fizetnünk. Szerintetek ez így rendben van? Jól lehúzzák a nagycsaládosokat, mikor már önmagában a családi szoba sem olcsó.... :-( 
  1. Torolt_felhasznalo_587324
    Torolt_felhasznalo_587324
    2014. július 25. 08:569.
    Ja, mert ahhoz vagytok szokva, hogy nagycsaládosként mindneütt támogassanak benneteket.
     Aztán ha valimiért mégis fizetnetek kell akkor meg az nem azt jelenti számotokra, hogy ennyibe kerül és kész, hanem az már lehúzás.
    Meg már a család szoba is drága. Érdekes megközelítés.
    Mégis miért nem vagy szingli? Az olcsóbb lenne, de még az 1 gyerekes szoba is!!!


    A szállodai szobákat a meghívó fél szokta fizetni, ha jól tudom. 
    előzmény:
    neldus (1)
    2014-07-22  14:03
  2. 2014. július 25. 07:558.

    Nem te határozod meg, hogy mennyit akarsz fizetni.


    Ha kell a szállás kifizeted, ha nem megfelelőek a feltételek, keresel másikat.

    előzmény:
    neldus (7)
    2014-07-24  19:50
  3. 2014. július 24. 19:507.
    Na, ráadásul összevissza írnak, most már nem csak a 4 évesre, de a 2 évesre is kell pótágyat fizetni.... Értem amit írtok, hogy több a kiadás, de azért nem 16 eFt-al :-(  nem ingyen akarok megszállni, de vagyonokat sem akarok egy éjszakáért kifizetni. És nyilván vagy tetszik az ajánlat vagy nem.
  4. 2014. július 22. 19:386.
    Itt ne csak azt nézd, hogy mennyi ágyat használtok, hanem hogy mennyi plusz kiadással jártok ezáltal a szállodának, elvileg több vízfogyasztás, esetleg takarítási költség, reggeli. A 8000 Ft viszonylag sok, bár nem tudom, milyen árkategóriájú a szálloda. 


    Szerintem ne vedd magadra, vagy a nagycsaládosok elleni támadásnak, ha nem tartod méltányosnak, keress esetleg más lehetőséget.
    előzmény:
    neldus (1)
    2014-07-22  14:03
  5. 2014. július 22. 19:185.
    Nem, nem lehúzás. Ennyi az ára. El lehet dönteni, hogy kéred, vagy nem.Mondom ezt úgy, hogy 3 gyerekünk van és nagyon sokat utazunk. Max. 2 pici gyerekkel volt, hogy nem kértek plusz pénzt. 3 gyerekkel már mindenhol, ahol jártunk, fizettünk. Sok helyen simán 2 db kétágyas szobát kell kivennünk.
    előzmény:
    neldus (1)
    2014-07-22  14:03
  6. 2014. július 22. 16:544.
    A szallodanak ez az ajanlata, vagy elfogadod, vagy keresel masik szallodat.

    Elott nem artana vegiggondolnod, hogy mi van, ha egy 8-10 fos fiatal tarsasag beeri azzal is , hogy halozsakban alszik egy szobaban a foldon, ingyenes legyen a szoba?
    Vagy szerelmespar egy agyban is osszebujik, akkor felaru legyen a szoba?
    Nem ertem, miert vagy felhaborodva. Nem "agyhasznalatot" fizetsz.

    Adott, hogy hany fore addajk ki a szobat, mennyi fo utan kell fizetni, kifizeted, innetol kedve rajtad mulik, hogy akar mindannyian a foldon is aludhattok, nem kotelezo az agyat hasznalni.

    előzmény:
    neldus (1)
    2014-07-22  14:03
  7. 2014. július 22. 16:453.
    Ha ez van az árlistában, akkor ez van.

    Vagy elfogadod, vagy máshol keresel szállást.

    előzmény:
    neldus (1)
    2014-07-22  14:03
  8. 2014. július 22. 14:222.

    Minden szálloda saját maga határozza meg, hogy hány éves korig és milyen kedvezményt ad a gyerekeknek.


     


    3 gyereket általában már nem szoktak ingyen fogadni.


     

    előzmény:
    neldus (1)
    2014-07-22  14:03

Címlap

top