Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Úszóiskola ovisnak

devain
Létrehozva: 2014. július 17. 12:16
Sziasztok!

A kislányom hamarosan 5 éves lesz, és szeretném, ha megtanulna úszni.

A véleményeteket szeretném kérni, hogy Budapesten melyik úszóiskolába érdemes vinni.

Jó lenne, ha hétvégén vihetném, mert akkor nem kell kapkodni, és egy esetleges, tölünk távolabbi usziba is el tudnám vinni.

Mivel nincsen semmi tapasztalatom ezen a téren, kíváncsi lennék, hogy az órákra bemehetnek-e a szülők. (Jó lenne legalább az első órára bemenni...)

A FB-on láttam, hogy hírdették a Stilianos babauszodát, de felhívtam őket, és horribilis árat mondtak egy 5 alkalmas bérletre.

Korábbi fórumokat nézve pedig sokan szídták a Darnyiékat.

Tapasztalat?

Előre is köszi!
  1. 2014. július 18. 17:204.
    Esetleg a varoson kivül is talalhatsz.
    En mar 3,5 evesen vittem a fiamat, nalunk volt otthon, hetkoznap du/este.
    Kocsival nagyon könnyen megközelithetö, attol függ merre laktok.



    előzmény:
    devain (1)
    2014-07-17  12:16
  2. 2014. július 18. 00:003.

    szia,


     


    a Stilianos fő profilja a babaúszás (mi is oda járunk/jártunk), azt 5 évesnek már nem ajánlanám (és tényleg brutál drága          .


    A nagyobbik lányom 4 éves kora óta a Szentmihályi Uszodában tanul úszni (www.aligatoruszoiskola.hu), mi szeretjük. Igaz itt hétköznapokon van az oktatás, de több turnus is van, lehet olyan időpontot választani, ahová kapkodás nélkül is oda lehet érni

    előzmény:
    devain (1)
    2014-07-17  12:16
  3. 2014. július 17. 23:262.
    Én ezt a helyet javaslom: http://www.uszasoktatas.com/nyitooldal
    előzmény:
    devain (1)
    2014-07-17  12:16

Címlap

top