Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Graco Quattro Tour kerék

esox
Létrehozva: 2012. augusztus 13. 13:27

Sziasztok!

A segítségeteket kérném. Van egy 2007-ben vásárolt Graco Quattro Tour Deluxe babakocsink, aminek kitörik állandóan a kereke (bal első, ez a dupla forgós), férjem javítgatja, de pár alkalom után (nem sokat használom amúgy, csak amikor egy gyerekkel megyek - "nagy" 21 hós, kicsi 3 hós) mindig kiesik megint, valami el van törve belül a fekete részben. Kérdésem annyi lenne, hogy volt-e valakinek ilyen és/vagy tudtok-e jó babakocsi szervízt, ahol meg tudnák javítani. Szeretem a kocsit, használni is akarom még, amúgy jó állapotban van, vagy eladom majd ha nem kellmár, vagy meghagyom a húgomnak hátha lesz nemsokára gyereke. Budapesti szervíz lenne a legjobb, 15.kerületben lakunk, tehát még jobb, ha valahol közel, de bármi érdekel.

Köszönöm előre is, ha tudsz segíteni.

  1. 2012. augusztus 13. 21:373.
    Szia Csilla! Köszi a választ, én is hívtam őket ma, 4700/kerék, hát elég húzós, de így meg nem lehet használni.
    előzmény:
    spcs (2)
    2012-08-13  15:18
  2. 2012. augusztus 13. 15:182.

    Szia!
     
    Nekünk ugyanez volt a problámánk. ezen a linken (httpü://www.babakocsivasarlas.hu/index.php?inc=oldal&tipus=2&id2A=00000033) találtam meg a Budaörsi gracot, odamentünk és fél perc alatt kaptunk új kereket. Sajnos külön nincs ilyen alkatrész amit mi akartunk, plusz, már új tipusú kerekek vannak így mind a két elsőt cserélni kellett. 7000Ft volt. De ez volt a legkedvezőbb lehetőség.

     üdv: Csilla

    előzmény:
    esox (1)
    2012-08-13  13:27

Címlap

top