Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Csepeli kismamák/kispapák

holdleány
Létrehozva: 2012. március 29. 09:07

Sziasztok

 

Párom otthon van 15 hónapos kisfiunkkal, és délelőtt a jó időnek köszönhetően lemennek játszótérre. Sajnos a legtöbb helyen azt látják, hogy már egy bejáratott csapat van, illetve nagyobb óvodáskorú gyerekek, akikkel még nem nagyon tud mit kezdeni a fiunk.

 

Férjem is szeretne társaságot, (félreértés elkerülés végett én dolgozom, ő van gyeden jelenleg, és a gyerek júliustól bölcsibe megy) és Tominak is jót tenne ha hasonló korú gyerekek között játszhatna, fejlődhetne.

Írjatok aki érdekelt a témában. 

  1. 2015. Április 15. 16:226.

    Szia.Merre laksz csepelen?:) En februar 1en szultem.Udv Edina

    előzmény:
    Szobektet (5)
    2015-02-16  10:30
  2. 2015. február 16. 10:305.

    Sziasztok!


    Látom már régi az utolsó hozzászólás, de azért teszek egy próbát. Járnak erre még csepeli kismamák, kispapák? Mi nemrég léptünk a kismamák soraiba, most vagyunk 2 hetesek, első baba. :)

  3. Torolt_felhasznalo_403394
    Torolt_felhasznalo_403394
    2012. március 29. 11:534.

    Akkor keressetek fel valamilyen játszóházat. Én annak idején (csepeli kismama voltam) az ÁMK-ba jártam, ott (jó tíz éve) volt olyan foglalkozás (hetente kétszer), ahol ilyen kicsikkel lehetett menni, mondókáztunk, énekeltünk. Nézzetek körül hol van ilyesmi.

    Másik ötletem, hogy menjenek, "csavarogjanak", más játszóterekre is a kerületben, biztos vannak ilyen korú gyerekek máshol is.

    előzmény:
    holdleány (3)
    2012-03-29  11:32
  4. 2012. március 29. 11:323.

    köszi a választ.

     

    Akkor módosítanék a fórum szövegen, bár az már nem lehetséges, szóval akkor ide írok, hogy a 15 hónapos kisfiunknak szeretnék társakat, barátokat, mert már igényli a társaságot.

    Ha oda is megyünk összeszokott csapathoz, ok. el nem zavarnak, de ők akkoris már a gyerekek kiskora óta ismerik egymást..ezáltal más a téma is. Valamint az ő gyerekükkel a miénk nem tud mihez kezdeni. A szónak nem a rossz értelmében véve...

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_403394 (2)
    2012-03-29  10:00
  5. Torolt_felhasznalo_403394
    Torolt_felhasznalo_403394
    2012. március 29. 10:002.

    Ne haragudj, nem bántásból írom, de a párodnak nyilvánvalóan kapcsolatteremtési/kommunikációs nehézségei  vannak.

    Nyugodtan odamehet "összeszokott" társasághoz, kapcsolódjon be a beszélgetésbe, senki nem fogja elzavarni. Ez már rajta múlik.

    Azt ne várd, hogy itt jelentkezik egy csapat, aki meghívót küld neki névre szólóan magukhoz (és onnantól fogva országos cimborák lesznek), mert ilyen nem létezik. Kapcsolatokat mindenkinek saját magának kell kialakítani, sajnos ez nem megy külső segítséggel.

    Bátorság és sok sikert! 

    előzmény:
    holdleány (1)
    2012-03-29  09:07

Címlap

top