Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mega játszóház

mákati
Létrehozva: 2011. október 27. 15:24

Sziasztok

 

Van valakinek tapasztalata erről az utazó játszóházról. Egy másfél éves gyerköcöt le tud kötni? Vannak jó játékok nekik? Köszi a tapasztalatokat.

  1. 2014. november 15. 14:5114.

    Megajátszóház=ÁTVERÉS, PÉNZLENYÚLÁS


    Sziasztok!


    A mai napon voltunk a Megajátszóházban Pesthidegkúton. A gyerekem ovijában volt kiplakátolva, hogy egész napos jegy (10-től 5-ig) 1.800 FT plusz kísérőnként 400 FT. Ennek fejében az ÖSSZES JÁTÉK KORLÁTLAN használatát ígérték. Mi az akksis járgányok miatt mentünk kifejezetten. Amikor kifizettük a belépőt, kiderült, hogy a akksis járgányok 500FT / 5 perc!!! ellenében használhatók, ugyanígy a trambulin, illetve mások mondták, hogy az arcfestésért is fizetni kellett. Felhívtam a szervezőt (Farkas Tamás), akinek a telefonszáma hivatalosan nem volt sehol sem feltüntetve (a jegyszedő adta meg végül), aki kifejtette, hogy ha nem tetszik a rendszer, akkor A: visszakapom a pénzt és mehetek haza a gyerekkel, B: nagy kegyesen megenged 30 perc autózást (a plakát szerint 10-től 17-óráig használhattunk volna MINDEN JÁTÉKOT a belépő áráért). A mai napon feljelentettem a fogyasztóvédelemnél, és más szülők is ezt fogják tenni, akik ma ott voltak és akiket átvertek. Emellett utánajárok, hogy hol lehet még tisztességtelen gyakorlat miatt panaszt tenni.


    Óva intenék mindenkit, hogy egy ilyen gerinctelen alak "szolgáltatásait" igénybe vegye. Ezt a létező összes netes fórumon megosztom, hogy mások ne járjanak így.


     


    Köszönöm, hogy elolvastátok!

  2. 2011. október 28. 12:0013.
    Köszi a tippet
    előzmény:
    Milu (12)
    2011-10-27  21:07
  3. 2011. október 27. 21:0712.
    Budapesten nagy tumultus van, de itt a gödöllőiben nem volt vészes. Én lányom (pedig nem egy vagány fajta) nagyon élvezte, ő is másfél éves volt, amikor először voltunk, alig bírtuk hazacibálni alvásidőre. Most is tervezünk kimenni.
    előzmény:
    mákati (1)
    2011-10-27  15:24
  4. 2011. október 27. 21:0311.
    Veresen is van jó játszóház, csütörtökönként az egész napos belépő 1.000,- Ft! http://www.kippkoppjatszohaz.hu/ És nyitva van ünnepnapokon is.
    előzmény:
    dani zsuzsanna (9)
    2011-10-27  17:33
  5. 2011. október 27. 19:5110.

    Köszönöm az újabb tapasztalatot és ötletet, azt hiszem a Mega játszóházat elvetem (most jött volna ide hozzánk), inkább, ha "jó" idő lesz elmegyünk kirándulni vagy játszótérre.

    Minden jót nektek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  6. 2011. október 27. 17:339.
    nem tudom.én csak arra gondoltam,hogy vidéken gödöllő és környéke,aszód,meg a falu ahol élünk semmi ilyesmi nincs,és itt egy hatalmas iskola ,hatalmas torna teremmel,és a környéken nagyon sok gyerek van,játszóház viszont nulla..most az ilyen ugrálóváras csodákra értem..erre jó az utazó játszóház szerintem.főleg ha előtte egy hónappal behírdetnék,hogy a szülők félre tegyék rá a pénzt..mis is azért mentünk dunakeszire mert a környéken gödöllőn van ugyan egy játszóház ugrálókkal,igényes de eddig akárhányszor mentünk 15h-16h órakor senki nem volt.és nem olcsó ha két óránál többet vagy már napijegy él ami 2000 forint volt,hiába csak két órát voltunk,és az hamar eltelik.a főbb gond pedig hogy sem ünnepnapon,sem hétvégén nincs nyitva.pedig akkor éri meg a napi jegy ugye,hisz nyilván nem ovi vagy suli után indulsz játszóházba hétköznap
    előzmény:
    Radírpók (7)
    2011-10-27  16:57
  7. 2011. október 27. 17:268.

    ahha megnéztem köszi

    ez olyan mint az élményváros dunakeszin,ahol mi voltunk..

    mi nagyon jól éreztük magunkat,a gyereket úgy rángattam ki az ugrálóból este hatkor,nem akart hazajönni

    de felnőtteknek,nagyszülőknek is van játék pl.ping pong asztal,csocsó,voltak mindenféle kirakó,fejtörő játékok amikkel lehet játszani

    majd egyszer lehet oda is lenézünk amit te mondassz

    bár a belépőhöz hozzászámolom a mostani benzinárt mi nem pestiek vagyunk,nekünk az is plussz.meg kaja,pia,úgy már egy kis 7000-8000 ezerre jött ki és csak ketten voltunk lányom meg én

    az a jó ha a nagyszülők állják a csekket :-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
    2011-10-27  16:54
  8. 2011. október 27. 16:577.

    Szia!

     

    mi tavaly voltunk ilyen megajátszóházban, idén már nem vittem a gyerekeimet (pár hete volt nálunk is).

     

    1,5 évesen szerintem még kicsi hozzá. bár vannak olyan játékok, csúszdák, amiket már ő is használhatna, de sokan szoktak lenni, és a nagyobb gyerekek nemigen figyelnek a kicsikre,  az enyém még 2,5 évesen is alig-alig merte kipróbálni a játékokat, látva a durvább nagyokat.

     

    és tényleg koszos, drága, hangos, ahogy már írták előttem.

     

    szóval én inkább elvinném egy kulturált rendes (nem utazó) játszóházba, ahol nem csak ilyen ugrálós játékok vannak, hanem mindenféle.

     

     

    előzmény:
    mákati (1)
    2011-10-27  15:24
  9. 2011. október 27. 16:476.
    az pontosan mi és hol van helyileg?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
    2011-10-27  16:44
  10. 2011. október 27. 16:285.
    köszi megkeresem a honlapját ennek is.
    előzmény:
    dani zsuzsanna (4)
    2011-10-27  16:10
  11. 2011. október 27. 16:104.

    mi az élményvárosban voltunk mult hétvégén dunakeszin

    marha jó volt

    abszolut nem volt koszos,csak zokniban lehet ugrálni,és egyáltalán be menni.van öltöző,gyerek wc külön kicsiknek,babajátszótér

    nem mondom hogy olcsó volt,azt se hogy drága,viszonyítva más játszóházakhoz,itt legalább tényleg volt hancur,és elég sok minden,plussz két koncert volt alma együttes és szandi

    a budai nekünk sajnos messze van,de az is biztos szinvonalas

     

    gondolom az utazó a vidékieknek jó akik nem tudnak eljutni a pestibe.

    úgy láttam nagy tornatermekben állítják fel

    hogy mennyi,és pontosan mi van..azt gondolom a szervező,és megrendelőn múlik,hogy éri meg fellálítani ezeket a nagy ugrálókat,mert az sem olcsó mulatság

    előzmény:
    mákati (1)
    2011-10-27  15:24
  12. 2011. október 27. 16:063.

    Szia

     

    Köszönöm, hogy leírtad a tapasztalatodat. Az én fejemben is megfordult, hogy nem-e fog elkapni valamit, megéri-e.  Amúgy drága pl: az arcfestés. További szép hetet nektek.

    előzmény:
    eperfagyi (2)
    2011-10-27  15:59
  13. 2011. október 27. 15:592.

    Szia!

    A 2,5 éves fiammal voltam a MegaJátszóházban. Neki szerintem tetszett, azóta is emlegeti a "hangos játszót". Tényleg hangos volt a zene.

    Nekem nem tetszett, drága volt a belépő, és bent fizetni kellett külön az arcfestésért, kézműveskedésért. Ráadásul minden olyan gagyi és koszos volt. Lehúzás érzésem volt.

    Szerintem egy 1,5 éves még kicsi hozzá, de jövőre egy próbát megér. Lehet hogy nekünk nem ehhez az utazó játszóházhoz volt szerencsénk...

    (A kisfiam estére be is lázasodott beteg lett, bár az lehet, hogy játszóházazás nélkül is meglett volna.)

    A pozitív az volt hogy a szülök mindenhová követhették a gyerekeket!

    Szép napot!

    előzmény:
    mákati (1)
    2011-10-27  15:24

Címlap

top