Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Norcolut

angi36
Létrehozva: 2004. május 1. 09:25
Sziasztok!norcolutot kaptam,de nem merem bevenni mert szedek még Rivotrilt meg Betaloc-kot.Nagyon félek,hogy ezekkel a gyógyszerekkel együtt szedve valami szörnyűség fog velem történni!Ha valaki szedett már Norcolutot kérem irjon róla pár sort.Sűrgős lenne mert már szednem kellene!
  1. 2015. Április 12. 18:3720.

    Norcolut szedésével tapasztalatok. abbahagyás után nem hozta meg a vérzést. mit tegyek, várjak hátha rendeződik? 2 hónapja voltam UH, rákszűrőn, elhúzódó vérzésre adták most meg semmi, 

  2. 2008. május 22. 09:0319.
    Abban tudna nekem valaki segíteni, hogy ezt a Norcolut nevezetű gyógyszert mikor kell elkezdeni szedni. Napi 2 tabi van felírva 20 napon keresztül és az orvos ennyit mondott, hogy úgy kell szedni, mint a fogamzásgátlót. A tájékoztató szerint pedig panasz szerint a ciklus különböző napjain kell elkezdeni. Előre is köszönöm!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_355079
    Torolt_felhasznalo_355079
    2004. augusztus 31. 12:1518.
    Szia! Igaz, hogy ezer éve írtad, hogy neked az első Clostys hónapban sikerült a baba, de én csak most olvastam!!!! Nekem most folyik az első Clostys hónapom! Ma szedem be a 3. szemet. Napi 1-et 5 napig kell szednem. Köv. hétfőn megyünk UH-ra, nagyon várom!! Még sosem volt peteérésem, nagyon bízok ebben a gyógyszerben. Az FSH szintem a 10. napon 36 volt 2 hónappal ezelőtt, ezért írta fel a dokim. Neked milyen problémád volt, ami miatt felírták? Szedtél a Closty mellé még valamit? Úgy szeretnék én is olyan szerencsés lenni mint te!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_605953 (13)
     
  4. 2004. május 1. 17:5917.
    Szia Kisfüles! Szeretném megkérdezni, hogy mennyi ideig és milyen dózisban kellett szedned a Clostylbegitet, és volt e valamilyen mellékhatása ?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_605953 (13)
     
  5. 2004. május 1. 17:1716.
    Sziasztok!Most jöttünk haza egy nagy kirándulást tettünk, az erdőben. Ott jól éreztem magamat. Az is sokat segít, hogy van egy kutyám és őt mindíg én sétáltatom. A Rivotrilt és a Betalockot a pánik miatt szedem, de csak csökkentett adagban. Azt mondta az orvosom, hogy így a terhesség alatt is szedhetem. Köszönöm a sok jó tanácsot kipróbálom és beszámolok róla, hogy mit éreztem utána.
    előzmény:
    gauguin (14)
     
  6. Torolt_felhasznalo_735880
    Torolt_felhasznalo_735880
    2004. május 1. 14:4115.
    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem. Szedem a Norcolutot. Minden hónapban kell, hogy megjöjjön a vérzés, mert magától nem akaródzik neki.
    Úgy gondolom emellett nem lehet babás ugye? Mert Closty nélkül csak a vérzést hozza meg, de peteérést nem stimulál. . . ?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2004. május 1. 13:5714.
    Nagyon örülök, hogy bevetted! Egészségedre! Ezt komolyan mondom! Ne rinyálj(félj) ilyen szép időben! Kockacukor is volt?:)))
    A Rivotrilt és a Betalocot miért szeded?
    Menj ki a levegőre és állj meg valahol. Vegyél lassan jó mély lélegzetet, tartsd benn a levegőt ameddig bírod és közben lassan hajolj le kinyújtott karjaiddal a bokádhoz. Maradj úgy! Kis idő múlva szintén lassan egyenesedj fel, közben fújd ki lassan a levegőt! Ismételd meg többször!
    Véred oxigénellátásának jót tesz és 1ből szebbnek látod a világot is! Azért egy szék is legyen melletted, hogyha megszédülsz, le tudj ülni! Tudod ez olyan, mint az első cigi elszívása!
    Próba után tudósíts légyszí!
    előzmény:
    angi36 (10)
     
  8. Torolt_felhasznalo_605953
    Torolt_felhasznalo_605953
    2004. május 1. 12:5313.
    Jobbulást!
    Nekünk az első Clostys hónapban sikerült a babó - remélem, hogy ez reményt ad :-)
    előzmény:
    angi36 (10)
     
  9. Torolt_felhasznalo_360311
    Torolt_felhasznalo_360311
    2004. május 1. 12:3212.
    Szia!
    Nekem segít az , ha bepánikolok: belevetem magam a sportba, lemegyek kocogok egyet, elmegyek aerobikozni stb. . . És mire hazaérek lenyugodtam, -veszek egy forró fürdőt és lazítok, átgondolom a problémákat és 1-2-re találok rá megoldást.
    Jó lenne, ha a gyógyszerek mellett mozognál egy kicsit.
    Szép az idő, relaxálj, ne légy görcsös.
    Talán az is segít , h. a kis jövevény minél hamarabb megérkezzen hozzátok!
    előzmény:
    angi36 (4)
     
  10. Torolt_felhasznalo_140751
    Torolt_felhasznalo_140751
    2004. május 1. 11:2311.
    Szia! Én a Bromocryptin ( remélem jól írtam le) nevű gyógyszerrel szedtem együtt. Hatásos volt, mert a 3 hónap múlva terhes lettem, ami azelőtt nem sikerült 4 évig gyógyszer nélkül.
    előzmény:
    angi36 (10)
     
  11. 2004. május 1. 10:4510.
    Nagyon köszönöm a sok bíztatást annyira jól esik, hogy igy figyeltek a másikra!Ezen felbuzdúlva rögtön bevettem!Bevallom azért félek, hogy valami baj fog történni, de már nincs vissza út a gyógyszer már lent van !Azt is szeretném veletek megosztani ami még nagyon fáj, sajnus nem sikerül a baba már 14 éve!Most februárban kerültem egy igazán lelkiismeretes orvoshoz Ő azt igérte, hogy őszre sikerűlni fog, de még egy clostylbegit kúrán is át kell esnem. Ez sem lesz egyszerű!!
    előzmény:
    gauguin (9)
     
  12. 2004. május 1. 10:279.
    Halihóóó, Angi!
    Meséld el nekünk, bevetted már?
    előzmény:
    angi36 (4)
     
  13. 2004. május 1. 10:258.
    Na? Mesélj! Mit csináltál?
    előzmény:
    angi36 (4)
     
  14. 2004. május 1. 10:237.
    Angi36!
    Légyszí írd meg, hogy bevetted-e már?! Dokid jót akar neked:)))))))))), ezt tartsd a szemed előtt! Lenyelés után kapj be egy kockacukrot, egyből szebb lesz még
    a világ is! Nézzd, a nap is süt már!:)))))))))
    Várjuk mindannyian a válaszodat!
    előzmény:
    angi36 (4)
     
  15. 2004. május 1. 10:186.
    Pánik beteg vagy? Akkor pláne ne félj! Szedd be a Norcolutot és mosolyogj a világra!
    előzmény:
    angi36 (4)
     
  16. 2004. május 1. 10:155.
    Nem értelek! Kérdezd meg azt a dokit, aki felírta, és sorold fel neki a többi gyógyszered nevét is! Ezt felírás-kor kellett volna megtenned! Hívd fel telefonon, ha nem tudsz elmenni hozzá! Ne idegeskedj, telefonálj!
    előzmény:
    angi36 (1)
     
  17. 2004. május 1. 10:144.
    Köszi, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok!AZ Orvosom tudja, hogy milyen gyógyszereket szedek. Csak az az én igazándi nagy problémám, hogy pánikbeteg vagyok 16 éve. De ez még nem minden mert iszonyatos hipohonder is vagyok, sajnos erről nem tehetek nem volt felhőtlen a gyermekkorom. Ezért félek minden új gyógyszertől és a mindennapi élet adta nehézségektől!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946299 (2)
     
  18. 2004. május 1. 09:493.
    Hívj fel egy ügyeletes gyógyszertárt.
    előzmény:
    angi36 (1)
     
  19. Torolt_felhasznalo_946299
    Torolt_felhasznalo_946299
    2004. május 1. 09:452.
    Ha felírták, akkor muszáj szedned! Gondolom tájékoztattad az orvosodat a többi gyógyszerről?! Én szedtem vagy 3 éven keresztül Norcolut-ot. . . . És még élek!
    előzmény:
    angi36 (1)
     

Címlap

top