Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Esküvői zene fotó Fehérvár

titta*
Létrehozva: 2011. június 25. 22:39

 

Sziasztok Feleségek :)

 

Kétségbeestem, na jó MÉG nem, de közel járok.

Kérlek lássatok el használható infóval, mert elvesztem az esküvői szolgáltatók rengetegében.

A bőség zavara 

 

Ami érdekel:

 

-Zene, zene és zene, ezt még a napokban jó lenne  elintéznem.

2-3 tagú zenekarra gondoltam, szélesebb repertoárral. Jókat hallottam az egyszemélyes szintetizátoros „zenekarokról” is, ilyen tapasztalokat is szívesen várok.

 

-Vőfély, ceremónimester vagy ahogy tetszik. Valami hagyományosra gondoltam, bugyuta versikék, vicces játékok (persze csak módjával), jókedv. Szóval aki érti a dolgát és tudja milyen egy lakodalom menete. Jobb lenne ha én támaszkodhatnék rá, és nem fordítva.

 

-Fotó, megnéztem pár oldalt, de csak 1 igazán jót találtam, mégpedig Nyíregyházán, úgyhogy e téren is segítségre számítok tőletek. http://www.jadefoto.hu/albumok.php a honlapon szereplő képeken látszik, hogy nem csak úgy kattintgat, hanem tényleg érti a dolgát.

 

-fodrászt, sminkest is ajánlhattok, a hajam egy egyszerű konty lesz. DE A SMINK, annyira zsíross a bőröm, hogy a vízálló smink is elfolyik rajta pár órán belül, ha hasonló a bőrötök és valaki mégis csodát tett, azt semmiképp ne felejtsétek el leírni.

 

Most ennyi jutott eszembe.

A hely megvan, templom, étel, ital is.

 

 

Árakat is írhattok, vagyis ha nem titok mindenképpen írjátok meg, legalább nem ér majd meglepetésként :)

Szívesen fogadok tippeket, tanácsokat is a témában, de elsősorban most tényleg az érdekel kit érdemes felkeresni, meghallgatni, megnézni, megkérdezni.

Sok hasonló topik van, de igazán Fejér megyére vonatkozót még nem találtam, persze ajánlhattok messzebbről is, de csak ha hajlandó utazni és ezért nem kér plusz tízezreket.

 

Köszönöm:

Brigi

 

  1. 2011. július 2. 13:4911.

    Sziasztok, még nyugodtan írhattok zenekarokról véleményt, mert csak 1 hét múlva választjuk ki :)

    Szép napot! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2011. június 26. 20:3710.
    Orulok, hogy tetszenek! Koszi a gratulaciotJo keszulodest es ha tudok segiteni vmiben, priviben megtalalsz 
    előzmény:
    titta* (8)
    2011-06-26  12:28
  3. 2011. június 26. 20:129.
    esetleg ha valaki tudna ajánlani egy igazán hagyományos "cigányzenekart" harmónika, hegedű és hasonló kellékekkel 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  4. 2011. június 26. 12:288.

    ezek tényleg jó képek, köszönöm!

    és gratula a babához!! 

    előzmény:
    sziszi. (3)
    2011-06-26  07:52
  5. 2011. június 26. 09:037.

    köszi.

     

    amiben tudok segíteni: vőfély, fotós, zenekar.

    dekoráció rendben?

     

    pontosan hol lenne az esküvő?

    ha nem akarod nyilvánosban kiírni, megírhatod priviben is :-) 

    előzmény:
    titta* (6)
    2011-06-26  08:51
  6. 2011. június 26. 08:516.

    Kedves Lányok (Asszonyok:),

     

    az esküvő idén október 8-án lesz. Az eddigi válaszokat köszönöm, mindjárt meg is nézem őket  

    előzmény:
    hapcibenő (4)
    2011-06-26  08:36
  7. 2011. június 26. 08:505.

    Szia!

     

    Jó szívvel ajánlom a Cabriolet zenekart (fehérváriak), a mi esküvőnkön ők zenéltek és szuper bulit csináltak :) Profik, pontosak, megbízhatóak.

     

    http://cabrioletzenekar.hu/

     

    Jó készülődést és sok boldogságot!:)

     

     

    előzmény:
    titta* (1)
    2011-06-25  22:39
  8. 2011. június 26. 08:364.
    ha megadnád az esküvő időpontját, megpróbálok segíteni :-)
    előzmény:
    titta* (1)
    2011-06-25  22:39
  9. 2011. június 26. 07:523.

    szia Titta :)

     

    en is fotost tudok ajanlani, nalunk O keszitette az engagement sessiont, az eskuvot es mar a babafotokat is 

     

    ESKUVOSZERVIZ 

     

     

    FOTOVIG 

     

    Jo nezelodest  

     

     

    előzmény:
    titta* (1)
    2011-06-25  22:39
  10. 2011. június 26. 05:522.

    Szia!

     

    Én csak fotóst tudok ajánlani: Egyed János.  Nagyon szép képeket készít,meg videókat is, ha érdekel megkeresem a számát.De ha fent vagy iwiw-en akkor ott megtalálod.

    előzmény:
    titta* (1)
    2011-06-25  22:39

Címlap

top