Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szivárvány ovi - Gazdagrét

BlancaFlor
Létrehozva: 2010. február 22. 08:19

Sziasztok!

 

Érdeklődni szeretnék a fent említett óvodáról. Nemsokára költözünk vissza a környékre és ebbe az oviba fogunk tartozni. Kisfiam októberben lesz öt éves, szóval ez óvodaváltást jelent neki, amitől nagyon féltem, mivel a jelenlegi oviját nagyon szereti. Szeptembertől kezdenénk az ovit, addig hordjuk a régibe, ha már ovit kell váltania, legalább ne évközben. Érdekelne mindenféle vélemény, tapasztalat az oviról és esetleg az óvodaváltásról. 

Elvileg csütörtökre tervezem, hogy meglátogatom az ovit. Nagyon kíváncsi vagyok, bár eddig csak jókat hallottam róla, igaz elég távoli  emberektől (ismerősök ismerősei).

Előre is köszönök minden segítséget!

  1. 2017. március 10. 07:599.

    Kedves Dóri!


    a kék csoport erdekelne.


     


    koszonom!

    előzmény:
    doriszoke (2)
    2010-02-22  09:09
  2. 2016. február 29. 11:248.

    Szia!


    Látom Ti is szeptemberben kezditek az ovit. Kaptál esetleg valakitől visszajelzést, hogy a 3 ovi közül, melyiket tartják jónak? Te vegyes vagy sima csopiba szeretnéd beíratni a kislányodat?


    Köszi!


    Üdv,


    Gabi


     

    előzmény:
    Peszlegk (6)
    2015-11-15  23:37
  3. 2016. február 29. 11:217.

    Szisztok,


     


    Ki melyik gazdagréti ovit ajánlaná a 3 közül?


     


    Köszönöm előre is, aki válaszol!!!


     


    Üdv,


    Gabi


     

  4. 2015. november 15. 23:376.

    Sziasztok.


    Latom, hogy régi a topic, de most nekem kellene egy kis info az ovirol. Ha esetleg Dóri még ott dolgozol, vagy anyukáktól, akiknek oda jár a gyerekük, szívesen vennék pár biztató szót. :)


    A mi kislányunk februárban lesz 3 éves, es oda szeretnénk beíratni.


    Előreis köszönöm mindenkinek, aki válaszol!

    előzmény:
    doriszoke (2)
    2010-02-22  09:09
  5. 2010. február 22. 09:465.
    Nekem oda jártak a gyerekeim, igaz már jó régen, 14 és 10 éve. De nagyon jó ovi, nagyon szerettük.
    előzmény:
    BlancaFlor (1)
    2010-02-22  08:19
  6. 2010. február 22. 09:444.

    Szió

     

     

    Összesen 7 csoport van, a létszám csoportonként változik! A tényleges amit az önkormányzatnak a fönökasszony elküld, az 28 gyerek. De ebből oviba jár minden nap 22-23. Mindig valaki beteg, elutazik, mamázik stb.

    Szóval úgyis hallani fogod a bűvös 29-es számot de ne félj attól, hogy ténylegesen ennyien vagyunk

     

    Ha nem konkrét csoport megjelöléssel érkezel, akkor oda teszik a gyereked ahol helyet találnak neki, én NAGYON ajánlom a rózsaszín csoportot! 2 szuper ovónő dolgozik ott.... Nagyon kedvesek, szeretik a gyerekeket és biztosan úgy megy suliba a gyerkőc, hogy felkészült rá!!!!!

     

    Nem tudom nézted-e régebben a Celeb műszakot amiben a Hajdú Péter ovóbácsit játszott! Na az pont nállunk és pont a rózsaszín csoportban történt!!!!

     

    Félreértés ne essék, én a Bordó csoportban dolgozom, csak a másik csoportom a rózsaszín de igazából nekem ha gyerekem lenne szívem szerint oda adnám! Mint sokan mások is,nem 1 anyuka érkezett már úgy az oviba, hogy Ő oda szeretné járatni a gyerekét

     

    Reggel 6-tól este 6-ig vagyunk nyitva!

     

    Sodexo szállítja nekünk az ételt nem helyben főzük, kondérokban hozzák nekünk és mi csak tálaljuk!

     

    Reggeli álltalában kifli, kalács, kenyér, zsömle mikor mi tejtermékkel vagy teával, ebéd nagyon változatos süteménnyel kiegészítve, gyümölccsel! 

    Fontos hogy minden nap eszünk gyümölcsöt az egész csoport!

    Uzsonna hasonló mint a reggeli, de fontos megemlíteni, hogy mindig más!!! Nem ugyan azt esszük mint reggelire!

     

    Reggelizés 7:30-tól 9 óráig, ebédelés 12-12:30-ig ezután alvás 14:45-ig, aztán uzsonna 15:00-16:00-ig és utánna játszás :)

     

    Kérdezz még nyugodtam bármit, ha gondolod ma megkérdezem Neked, hogy van-e hely a Rózsaszín csoportba szeptembertől!

     

    Most sajnos mennem kell dolgozni! Este 7 körül jövök!!!!

     

    Szióóóó

     

     

     

    előzmény:
    BlancaFlor (3)
    2010-02-22  09:22
  7. 2010. február 22. 09:223.

    Szia!!

     

    De örülök Neked!!!

     

    Igazából minden rédekel, mivel sajnos nem sokat tudok az oviról. Próbáltam keresgélni a neten, de nem sok mindent talátam Rólatok.

    Hány csoport van és hány fősek? Mitől függ, hogy valaki melyik csoportba kerül? Hánytól lehet vinni a gyerkőket és hányig lehet érük menni? Enni mit esznek? Honnan szállítják az ételt?

    Egyedül fogok menni nézelődni, vagyis a kissebbik fiammal, mivel még a nagynak nem mondtuk el, hogy más oviba fog majd járni, egyenlőre még nem ekarom ezzel zaklatni. Jobban izgulok, hogy hogyan fogjavenni ezt az akadályt, mint amikor elkezdte az ovit...

    előzmény:
    doriszoke (2)
    2010-02-22  09:09
  8. 2010. február 22. 09:092.

    Szió! Én az óvoda dolgozója vagyok Dadus néni!

    Jó szívvel ajánlom magunkat, és nem önfényezés miatt, 

    én ezért nem fogok több pénzt kapni stb...

    Pusztán, jó a légkör, szép az ovi, kedves a "személyzet"!

     

    Gyertek el közösen a kisfiaddal, nyugodtan lehet nézelődni, 

    sőt ha van konkrét elképzelés melyik a kiválasztott csoport 

    oda is be lehet lesni!

     

    Írj ha bármi érdekel még! Szívesen segítek esetleg a protekciómmal, ha tudok!!!!!!!!!!!!!!!

     

    Szép Napot Nektek!!!

     

     

    előzmény:
    BlancaFlor (1)
    2010-02-22  08:19

Címlap

top