Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Maczó Heni szülésznőről?

mindlevery
Létrehozva: 2009. Április 27. 14:26
Maczó Heniről szeretném ha írnátok véleményt, tapasztalatokat. Szeretnénk felfogadni szülésznőnek, de még tanakodunk.Köszi
  1. 2014. augusztus 28. 20:1310.

     


    Sziasztok!


    Szeretném megkérdezni, hogy Maczó Heni hol vállal szülést? Vagy nincs kerülethez kötve?


    Esetleg egy elérhetőséget tud valaki adni?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     
  2. 2011. október 27. 12:309.
    Ő egy tündér!!! Nála szültem és gyönyörű élményként éltem meg. Nagyon kedves és támogató. Ami nekem külön tetszett,hogy vidám,jó humorú és ez nagyon jó írányba terelte a figyelmem. Csak ajánlani tudom!
    előzmény:
    mindlevery (1)
    2009-04-27  14:26
  3. 2009. Április 27. 15:248.

    Köszi, megkönnyítettétek a döntést:))

    Kislány lesz:) És alig várom, hogy már  a kezemben tarthassam:)

    Nekem is azt mondta, hogy annyit adunk amennyit gondolunk, csak elbizonytalanodtam, mert a nőgyógyásznál fix tarifa van írva a szülésznőre, de hát biztos úgy van, ahogy Heni mondja:)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2009. Április 27. 15:197.

    Szia,

    én nem mint szülésznőt, hanem magánemberként ismerem. Csupaszív lány, aki imádja, amit csinál, úgyhogy szerintem jó kezekben leszel nála. Lehet, hogy kicsit elfogult vagyok, de akkor is szívből ajánlom!

    előzmény:
    mindlevery (1)
    2009-04-27  14:26
  5. 2009. Április 27. 15:186.

    Hát őszinte leszek, szerintem nincs konkrét tarifája, amikor Én császárral szültem és a Császárhoz nem szoktak szülésznőt fogadni, így Én kevesebb összeget adtam mint amennyit szoktak.

     

    Én körbe kérdeztem a velem együtt szülöket, hogy mennyit ad  a szülésznőjének, és ez alapján döntöttem

    25 és 30 volt az átlag amit mondtak, bár volt aki 40-et adott.

     

    Én ennél kevesebbet adtam, de Henin soha nem érztem, hogy keveselte volna, sőt volt 1-2-problémám amivel megkerstem szülés után és mindig 1000%-osan kedves volt, segített.

    Visszahív telefonon, megjegyzi a neved rögtön az első beszélgetés után, bármikor hívhatod, szóval tényleg szupper és 1000%-osan elkényeztet a szülés alatt : )))))))))))

     

    Érdemes a ctg-ék elött beszélni Vele, mert sokkal jobban segítenek ha már megvan, hogy ki a szülésznőd.

     

    szióka

     

    Élvezd ki még a pár hetet ami hátra van!!!!!!!!!!!

     

    kislány kisfiú??: )

    előzmény:
    mindlevery (5)
    2009-04-27  14:57
  6. 2009. Április 27. 14:575.
    Ma léptünk a 35. hétbe:)) Dr. Domokos Tamás az orvosom, és ha minden igaz, szerdán kérem fel Henit szülésznőnek. Azt tudod, hogy mennyi a tarifája?
    előzmény:
    Hapcibenönö (4)
    2009-04-27  14:49
  7. 2009. Április 27. 14:494.

    Szióka!

     

    Előúször is gratulálok!!!

    Mikor fogsz szülni?

     

    A Heni szerintem nagyon jó választás!!

     

    Én is Vele szültem!mindennel meg voltam elégedve!!

     

    És csupa csupa pozití a véleményem, a negyedik gyerkőc, 3dik szülés, első szülésznő, de csodálatos emlékeim vannak, 

     

    kérdezz bármit ha szertnél!

     

    Henitől bármikor bármit kérdezhetsz, szülés elött közben és utána is.Mindig segít!!!

    előzmény:
    mindlevery (1)
    2009-04-27  14:26
  8. 2009. Április 27. 14:493.
    KösziEz aztán az ajánlás
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. Április 27. 14:352.

    Szia!

     

    a leges legjobb, a legaranyosabb, a legjobb választás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     

    Tündéri aranyos, tündéri kedves!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     

    Őt válaszd !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     

    ÉN is Nála szültem!!!

     

    Imádtam!!!!!!!!!!!

     

    szióka

    előzmény:
    mindlevery (1)
    2009-04-27  14:26

Címlap

top