Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bevasarlas Ausztriaban..

Irisz
Létrehozva: 2004. január 25. 13:55
Sziasztok!

Remelem tudtok segiteni, Ausztriaba keszulok bevasarolni a gyerekeknek, de azt nem tudom, hogy hataron tul merre erdemes vasarolni, hol vannak a jo cuccok. Mondjuk peldaul a Boots aruhaz merre talalhato? Sajna nemetul egy kukkot sem tudok, angolul meg nehezkes a rakereses..

Koszike elore is a segitseget!
  1. 2004. december 5. 21:4112.
    A HM-ben szinte ugyanazokat találtam és ugyanolyan áron, mint itthon a Tesco-ban.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2004. december 5. 21:4011.
    Sziasztok!
    Mi a C&A-ban és főleg a KIK-ben vettünk elfogadható minőségű, de lényegesen olcsóbb babaruhákat mint itthon. Mindkető van az SCS-nél.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_388027
    Torolt_felhasznalo_388027
    2004. november 4. 22:2810.
    Sziasztok!
    Ajánlom a wienerneustadt-i H und M-et, két üzlet is van, egy a belvárosban, egy pedig egy Fisherpark-nak nevezett városszéli bevásárlóközpontban. Nem minden olcsóbb, de azért ki lehet fogni és ami miatt én rendszeresen járok, az az, hogy szerintem nagyobb a választék, a méretek kicsit mások, a kisfiam ruhái közül van amit most kaptunk vissza a 4. "örököstől" és még mindig szép! Aki több gyerekre gondol, annak mindenképp megéri. Nagyon szép és jó minőségű ruhák és végre a fiúknak is van választék!!! A lányruhákat sóvárogva nézem, megyek is , belehúzunk, hátha legközelebb a sok rózsaszín, piros csodából is vásárolharunk!!! :))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2004. november 3. 15:179.
    Sziasztok.
    Egy kis segítség kellene. Bécsbe megyünk egy napra egy utazási irodával körülnézni dec. 4. -én, állítólag a régi HEMA-ban tudunk majd vásárolgatni, ha szeretnénk.
    milyen ez az áruház? érdemes bemenni??? segítsetek.
    köszike.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2004. január 28. 18:518.
    Koszi mindenkinek a segitseget!
    Azert akarunk kimenni mert azt hallottuk, hogy olcsobb es nagyobb a valasztek is, kivancsiak vagyunk. . mindenesetre tuti leirom majd a tapasztalataimat utana! :)

    Irisz
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2004. január 25. 22:157.
    Szia !!

    Én múlt héten jártam Bécsben, SCS-ben. H&M, C&A klassz a választék, és most leértékelések vannak. Kb. ugyanannyi mint itthon, vagy pár 100-al olcsóbb. Ha sokat vásárolsz (80 EUR felett) érdemes a TAX FREEt igénybe venni !!!
    Parndorf-ban egyetlen gyerekbolt van, és az igaz márkás, de drága.
    előzmény:
    Irisz (1)
     
  7. Torolt_felhasznalo_827546
    Torolt_felhasznalo_827546
    2004. január 25. 21:486.
    Szia! En itt elek, de merem allitani, hogy Magyarorszagon sokkal szebb es nagyobb a valasztek!
    Mar olcsobbnak nem mondhato, kb. ugyanolyanok az arak mint Ausztriaban. Szoval, az osztrakok is szivesebben mennek gyerekruhaert Magyarorszagra. Ez komoly! DE ha feltetlenül kint akarsz vasarolni: H & M, Flic Flac -ot ajanlanam. Szep ruhak vannak itt is, de a valasztek igen kicsi.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2004. január 25. 19:055.
    Ausztriába a shopping City Süd -be menjetek, azon belül is a H und M -be. Én mindig ott vásárolok a gyerekeknek, igaz könnyü mert most itt lakom Sopronban.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_256228
    Torolt_felhasznalo_256228
    2004. január 25. 18:554.
    légyszi ha voltál ird már meg érdemes volt-e kimenni vásárolni?
    Én 2 hete jöttem haza Ausztriából és garantálom, hogy semmit nem kaptam a miénknél olcsóbb áron. Persze ez nem jelenti azt, hogy nincs, csak nem arra, amerre é
    n jártam.
    előzmény:
    Irisz (1)
     
  10. Torolt_felhasznalo_679366
    Torolt_felhasznalo_679366
    2004. január 25. 14:313.
    pandorf topic is van már ott is keresgélhetsz!
    előzmény:
    Irisz (1)
     
  11. Torolt_felhasznalo_471111
    Torolt_felhasznalo_471111
    2004. január 25. 14:302.
    Szia! Van egy müködö Topic pont ebben a témában, Bécs a címe, szerintem nézd meg!
    előzmény:
    Irisz (1)
     

Címlap

top