Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Dr. Mészáros Gábor

...Andi...
Létrehozva: 2008. július 28. 09:21

Sziasztok!

 

A Kútvölgyi kórházban praktizáló Dr. Mészáros Gábor szülész-nőgyógyász mobiltelefonszámát szeretném megtudni, fontos lenne, ha valaki tudja,kérem küldje el nekem privátba. 8 éve járok hozzá, de kártyát csseréltem a telefonomban, és nincs meg a száma. :-(

A kórházban elérni többször próbáltam,de mivel ugye nincs egy helyben, nem tudok beszélni vele.

Nagyon köszönöm,ha valaki tud nekem segíteni.

  1. 2016. Április 18. 14:288.

    Szia, esetleg megkaphatom Mészáros doktor telefonszámát privátban, már járok hozzá egy ideje, fél napja keresem de az új telefonomban nincs és felírva sem találom sehol, sürgős lenne, köszönöm! :)

    előzmény:
    Hanita (6)
    2015-09-30  08:23
  2. 2016. március 19. 08:157.

    Kedves Hanita! Ha lehet,szeretnčm elkérni Mészáros doki elérhetőségét.Megköszönöm,ha elküldöd.Szép napot!Üdv:Évi

    előzmény:
    Hanita (6)
    2015-09-30  08:23
  3. 2015. szeptember 30. 08:236.

    Szia!


    A Magán rendelése a 12.kerületben van a Fodor utca 71-ben előtte tudsz esetleg ingyenesen parkolni. Valamint a SOTE II-n van, még Februárban szültem nála, de úgy látszik hamarosan megint meg kell látogatnom:)Úgyhogy friss infók! Ha szeretnéd az elérhetőségét privátban elküldhetem.

    előzmény:
    amanda0104 (5)
    2015-09-28  23:06
  4. 2015. szeptember 28. 23:065.

    Sziasztok!Nem tudja valaki véletlenül,hogy Dr Mészáros Gábor Nőgyógyász melyik kórházban dolgozik most,mert a Kútvölgyiben már nincs,és Biatorbágy messze van ahol magánrendelése van.Előre is köszönöm.Kata.

  5. 2008. július 28. 10:194.

    Sziasztok!

     

    Andi! Nem bánod, ha "kihasználom", hogy ez a topik Mészáros doktorról szól és megkérdezem, hogy ki hogy volt vele megelégedve szülésnél és hogy mennyi a tarifája? Ő az orvosom mióta kismama vagyok, novemberben fogok nála szülni. Eddig maximálisan elégedett vagyok vele, bízom benne, nem szeretnék mást keresni. Viszont szülési tarifáról még nem beszéltünk.

    előzmény:
    ...Andi... (1)
    2008-07-28  09:21
  6. 2008. július 28. 09:353.

    Szia!

     

    Nagyon szépen köszönöm.

    Személy szerint én teljes mértékben meg vagyok vele elégedve, 7 éve nála szültem a lányomat, azóta is több problémám miatt mindíg hozzá mentem. Semmi rosszat nem tudok írni róla, eszembe se jut másik dokihoz menni.

    előzmény:
    hannasára (2)
    2008-07-28  09:32
  7. 2008. július 28. 09:322.

    Szio!

     

    elküldtem priviben...

    Én csak két éve járok hozzá, és hál Isten akor is csak az éves ellenőrzésre.

    Amúgy milyen doki?

    Te jobban ismered, azért...:-)

     

    előzmény:
    ...Andi... (1)
    2008-07-28  09:21

Címlap

top