Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Dr.Tasi Róbert-Szt.Imre kó

aksam
Létrehozva: 2008. február 27. 11:41

Sziasztok! Muszáj vagyok mihamarabb orvost választani, mivel a nyár derekán szülni fogok. A Sote 1-ről indítottam egy topicot, ott sokan válaszoltak, de továbbra is sok a kételyem azzal a kórházzal, illetve az ajánlott doki sem vállalt el.

A másik, akit ajánlottak: Dr. Tasi Róbert - a Szt. Imre kórházban vezet szülést, a Tétényi úton. Aki ajánlotta, szólt, hogy valószínűleg szabin lesz a doktor úr a kiírt időpontomban. Ezért kérdezném, tudtok-e arról, hogy ő valakivel párban elvállal (tehát vagy egyikük, vagy másikuk itthon lesz), hallottam már ilyenről. Mivel nyár közepén jön a Kisbaba, úgysem tudja senki megígérni, hogy biztosan itthon lesz, ezért gondoltam erre a páros megoldásra. 

Ezen kívül bármilyen információt megköszönnék Dr. Tasi Róbertről! (mennyire emberséges? természetes szülés? gátvédelem? alapos? mennyibe kerül nála a szülés? esetleg szülésznő, akivel szeret együtt dolgozni? stb...)

Illetve a kórházról kapcsolatban is köszönöm, ha van infótok!

Köszönöm, ha valaki segít! Aksam

  1. 2015. február 21. 19:5612.


    Szép napot és szép estét Mindenkinek!


     


    Nézegettem a Dr. Tasi Róbert orvosról szóló hozzászólásokat.


    Sajnos nekem negatív élményem volt vele kapcsolatban és nem is olyan régen.


    2015-01.17-én rosszul lettem. Bementem a Tétényi úti kórház sürgősségi osztályára, ahol a különböző vizsgálatok során bekerültem ehhez az orvoshoz. A doktorúr megvizsgált, hüvelyi ultrahangos és kézi vizsgálattal.


    A diagnózis: túlérett petesejt, melyre antibiotikumot és fájdalomcsillapítót írt fel, majd közölte, hogy váltsam ki az orvosságot és szedjem.


    Mondanom se kell, hogy 2015.01.20-án már a Tétényi úti kórház Nőgyógyászati osztályán kötöttem ki,mert félre diagnosztizált.


    A valós diagnózis: hashártyagyulladás és kétoldali petevezeték tályog, melyet időközben műtéti  úton eltávolítottak.


     


    Pedig látnia kellett, hogy mi a baj, csak feltételezem nem foglalkozott vele behatóbban. Mert nem hinném, hogy 3 nappal korábban nem vette észre, (vagy netán még nem volt ott), hogy mi a betegségem. A kórházba bekerülésem során szintén csináltak hüvelyi ultrahangot, ahol már kiderült az igazság.


    Én azt tudom, hogy amint lelkileg is felépülök, megkeresem és számon kérem. Mert az, hogy életveszélyben voltam és nem vette észre, ez nálam kiverte a biztosítékot.


     

    előzmény:
    aksam (1)
    2008-02-27  11:41
  2. 2013. június 26. 14:3611.

    Sziasztok!

     

    Én is hozzá járok magánrendelésre, és érdeklődöm, hogy mik a tapasztalatok vele kapcsolatban a szülésnél. Én abszolút meg vagyok vele elégedve, alapos, nem egy műmájer vigyorgép, de kezd velem is feloldódni, viccelődni. Szóval szimpatikus és minden kérdésemre válaszol. Én szeptember végén fogok szülni a nagy könyv szerint a Szent Imrében, addig is, ha van infótok, írjatok! A tarifák engem is nagyon érdekelnek!

     

    Köszi! 

    előzmény:
    reni82 (10)
    2012-03-20  14:52
  3. 2012. március 20. 14:5210.

    Sziasztok!

    Érdeklődni szeretnék, hogy szült mostanában valaki Tasi doktornál a Szent Imre Kórházban? Augusztus elején Nála fogok szülni és érdeklődni szeretnék a tarifákról. Esetleg a szülésznő tarifák is érdekelnének.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_589623
    Torolt_felhasznalo_589623
    2009. december 2. 09:009.
    Sziasztok! Tasihoz ne menjetek, en abszolut nem ajanlom, es hallottam mastol is rengeteg negativ infot rola!!! Borzaszto egy ember, azon kivul, hogy rengeteget dohanyzik!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2008. szeptember 21. 23:028.
    Privi ment, gratula a Babához!
    előzmény:
    GALLUS (7)
    2008-09-17  18:46
  6. 2008. szeptember 17. 18:467.

    Sziasztok!

    Bár látom rég nem járt erre senki, én most vagyok 7 hetes terhes és Tasi Róberthez fogok menni holnap először. Szeretnék tapasztalatokat véleményeket róla. Sajnos nekem van szülészem akivel semmi gondom, de a Máv kórházban dolgozik és én Érden lakom, ás szeretnék közelebbi kórházat.(szent imrét)

    Kérlek bárki aki tud a témához szólni írjon, akár uj kismamik akik most hozzá fognak járni terhesgondozásra!Köszi!

    előzmény:
    aksam (1)
    2008-02-27  11:41
  7. Torolt_felhasznalo_463991
    Torolt_felhasznalo_463991
    2008. július 8. 22:046.

    Szia!

     

    Bocsi a zavarásért, de olvastam hogy érdeklődsz Dr. Tasi után.. Mi a véleményed/tapasztalatos vele kapcsolatban?

     

    Nekem is őt ajánlották......most a Sote 1-en vagyok de nem maradnék itt ha nem muszály!!!!!!

     

    Köszönettel:Melinda

    előzmény:
    aksam (1)
    2008-02-27  11:41
  8. 2008. február 27. 12:035.
    Köszönöm szépen!
    előzmény:
    jbjb (3)
    2008-02-27  12:01
  9. 2008. február 27. 12:024.
    Köszönöm!
    előzmény:
    tulipán1981 (2)
    2008-02-27  11:55
  10. 2008. február 27. 12:013.

    Szia!

    Szüléssel kapcsolatosan sajnos nem tudok segíteni, de nekem ő a dokim, már műtött is egyszer. Nem az a vigyori ember, de nagyon alapos, mindent elmond, elmagyaráz, szerintem jó szakember, és odafigyel a betegeire, precíz.

    Üdv,

    jbjb

    előzmény:
    aksam (1)
    2008-02-27  11:41
  11. 2008. február 27. 11:552.
    Írtam privit!
    előzmény:
    aksam (1)
    2008-02-27  11:41

Címlap

top