Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

XVII kerületi GYEREKORVOS?

mikimanó
Létrehozva: 2008. február 7. 16:07

Sziasztok!!!

A XVII kerületben lakunk és szeretném ha vki tudna segíteni abban,hogy egy normális gyerekorvost találjak.A kislányom 4 hónapos és a jelenlegi dokijával nem vagyunk megelégedve....túl sokszor hibázik és egyáltalán nem beszél meg velünk semmit.Szeretném ha a homeopátiában is jártas lenne......az interneten csak a  dokik nevét találtam meg róluk semmi használhatót.Ha vki itt él és tud egy jó orvost az légyszí írjon nekem.

 

Előre is köszike mindenkinek.

  1. 2015. március 17. 10:5221.

    Mile Gabi doktornő kétség kívül az egyik legalaposabb tudású gyerekorvos, aki emberileg egy olyan utat jár, amit valóban nem mindenki tolerál. Alapossága 15 percben nehezen érthető. 20 éves személyes barátságom fűz hozzá, egykori évfolyamtársamhoz!


    Gyermekem minden nehezményezés ellenére kizárólag Ő kezelheti, pedig Budán lakunk!


    Szeretném hangsúlyozni, hogy a homeopáti olyan tárgy, ahol hosszú éves személyes ismeretség , típus besorolás, ahogyan a hétköznapi emberek ezt nevezik, - Nos ezt Ti megkapjátok tőle ingyen korrektül :max 20 perc alatt!!!


    Aki ezt praxisban csilliókért végzi, bizonyára kedvesebb, bátrabban diagnosztizál, mert ártani nem fog a homeopátia!!!


    Mile Gabi közöttünk is arról híres, hogy megőrzi a gyermek öngyógyító reflexét és amióta ismerem mindig szakmai képzésen vesz részt, pedig fül-orr gégész szakorvosként már neki nincs szüksége a kredit pontokra!!!


    Jó munkához idő kell, engem sem fogad korábban , mint ismeretlent- mert a gyerekek egyenlőek. Ha valakinek még ezután furcsa, akkor ne foglalja előttünk a sort! 


    dr. Jankó Beatrix

    előzmény:
    hadnagy.viktoria.173 (20)
    2015-01-30  01:44
  2. 2015. január 30. 01:4420.

    Mile Gabriella - igen, egy kicsit fura, elsőre, másodikra és harmadikra is, amíg az ember nem találja meg vele a hangot, ami nekem a nyíltság és a határozottság. Vannak fura dolgai, és persze nem értek mindenben vele egyet, senkivel sem szoktam. De nem is ez a lényeg. Ami számít az inkább az, hogy ha alternatív dolgokról van szó - és megtalálod vele a hangot, mert meg lehet - akkor biztos, hogy jól jössz ki a dolgokból vele, bármiről is legyen szó. :) Otthonszülés-párti, a vegánságot is nyitottan fogadja (mi azok vagyunk) sőt támogatja, homeós (ha ez számít) és...sokminden másban is biztos nyitott, ami a témához kapcsolódik. Kicsit rejtély nekem az emberke, amennyire merevnek tűnik, annyira nyitott a világra valójában...fura :D még nekem is ismergetnem kell.

  3. 2010. október 3. 21:4319.
    mi a Jakubcsik Erzsébethez járunk évek óta és meg vagyunk vele elégedve
    előzmény:
    mikimanó (1)
    2008-02-07  16:07
  4. Torolt_felhasznalo_798808
    Torolt_felhasznalo_798808
    2008. július 25. 15:5118.

    Szia!

    Mi is a Szederkényi doktornőhöz járunk (Újlak u.), és nagyon meg vagyunk vele elégedve. Anno még én is hozzá jártam  Akkoris imádtam, így tudom a gyerekek szempontjából is mondani, hogy jó. Hanna lányom is nagyon szereti. És homeos! Csak jókat tudok róla mondani.

    Novák doktornőt is ismerjük valamennyire, mikor a lányom született, ő jött ki először, mert a miénk épp szabin volt. Ő is nagyon szimpatikus volt, meg kell hagyni.

    előzmény:
    mikimanó (1)
    2008-02-07  16:07
  5. Torolt_felhasznalo_323830
    Torolt_felhasznalo_323830
    2008. július 24. 12:5317.

    Sziasztok!

    Rákoscsabán nem tudtok ajánlani valakit? Pécelről mennénk át, de a mostani dokival nem igazán vagyok megelégedve és a második gyerkőc érkezésével szívesen váltanék. Hallottam itt egy Horváth doktornőről, van esetleg valakinek tapasztalata?

    köszi

    Grizda

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_584135
    Torolt_felhasznalo_584135
    2008. február 7. 20:1416.

    Szia!

    Az Újlak utcai rendelőben tudom ajánlani Novák Ágota doktornőt.Homeopátis,mindent elmond lehet ezer kérdésem hozá.Hozánk kijár házhoz,mi a XVI.kerbe lakunk.Imádja a gyerekeket,az én lányom is imádja őt,soha nem félt tőle.Pon tegnap kapta tőle a 15 hos szurit a lánykám észre s vette szinte h megszurta,és puszit is adot neki utánna.Tényleg csak ajánlani tudom,nagyon  szimpi nőci,és nem veszi félválról a kérdéseket,van h egy 1,5 orát is eltölt nálunk,mindent elmond mit miért csinál stb-stb......

    Remélem tudtam segíteni.

    sziasztok 

    előzmény:
    mikimanó (1)
    2008-02-07  16:07
  7. 2008. február 7. 19:0215.
    Az uszodától egyenesen le kell menni a bölcsi felé és mellette. Újlak utca 3. azt hiszem.
    Szerintem bárkit fogad, mi is úgy mnentünk hozzá, hogy most költöztünk és blabla, aztán kérdezte csak, hogy hova, miután már szemrevételezte Marcit.
    előzmény:
    mikimanó (8)
    2008-02-07  17:10
  8. Torolt_felhasznalo_830777
    Torolt_felhasznalo_830777
    2008. február 7. 18:2514.
    én is Bényi dokit ajánlom, mert nagyon jó orvos, és mert én nagyon szeretem ő volt az én dokim, most a gyerekeim dokija, ő telepítette a kertünkbe a növényeket, épp az előbb jött megvizsgálni a minikét, és hozott nekem egy adag sütit ...de cserébe kért egy kávét...bár ez lehet, hogy nem jár minden anyukának, de nekem ő az apukám  
    előzmény:
    mikimanó (1)
    2008-02-07  16:07
  9. Torolt_felhasznalo_840750
    Torolt_felhasznalo_840750
    2008. február 7. 18:0713.

    Szia!

    Mi Dr Móra Imolához járunk a kicsivel az Egészségház utcába (Retz bútorbolttal szemben a játszótér mögött). Én nagyon meg vagyok vele elégedve, kedves, ha nem tudtam időpontot kérni is segítőkész és foglalkozik velünk, eddig jókat tanácsolt/írt fel.

    Hogy mennyire jön be a gyerekeknek nem tudom, mert lányom már akkor üvölt amikor belépünk a váró ajtaján   Amúgy amikor még kisebb volt akkor a szuriknál sem sírt, vagy csak nagyon kicsit, de simán volt többször is, hogy észre sem vette, hogy megszúrta! Ez szerintem nagyon fontos, mert kapott mástól is szurit és utána olyan csomós lett szegény lába meg fájt is neki, borogathattuk  

    előzmény:
    mikimanó (1)
    2008-02-07  16:07
  10. 2008. február 7. 18:0312.
    A Kép utcában Bényi Zsoltot nagyon tudom ajánlani, odafigyel a kicsire és jól kezeli az elsőbabás szülők hülyeségeit, paráit is. Időpontra lehet csak menni és mindig pontosan sorra kerülünk. Nem homeós sajnos.
    Ja, és a kislányom egyetlen egyszer sem sírt az oltásoknál, teljesen el van ájulva a doki dörmögős hangjától. Egyszer sírt csak a hat hónap alatt, akkor egyetlen pillanat alatt megnyugtatta és mosolyt varázsolt a kicsi arcára.
    előzmény:
    mikimanó (1)
    2008-02-07  16:07
  11. 2008. február 7. 17:4011.

    Nem azt mondom, hogy csicsereg a telefonba, néha szakmai ügyben hívják, de engem ez is zavar.

    A párom korábban nem igen értette, hogy miért ragaszkodom a magánorvosunkhoz, aztán egyszer lejött velem a miléhez.

    A kicsi fiam, még pár hónapos volt talán, levetkőztettem, felfektettem. A babák amúgy is nehezen viselik ezt idegen helyen. Erre a milének megcsörrent a mobilja, mire felvette lerakták, viszont ő, erre a telefonálót visszahívta.   Majd szétdurrant az agyam. Kaptam fel a fiam, és betakartam addig. Bár meleg van a rendelőben, de azért nem pucérkodni...

    A nagyfiam például fél Milétől, de ezen nem csodálkozom, mert a magánorvosunk annyira jó fej... és a rendelője sem tipikus rendelő, itt meg csak ordítani hallja a gyerekeket akik előtte vannak. Amúgy Mile szakmailag baromi jó. És nehéz olyan orvost találni, aki szakmailag és emberileg is ott van. És az sem jó, ha amúgy nyájas az orvos, de a homeot úgy írja fel mint a kalmopyirint. Mert ugye a homeo elég összetett dolog. Ezért írtam, hogy én Milét szakmailag baromira elismerem, jó szakember, de sajnos a rendszer beszívta mint embert.

    A nagyfiam egyszer leesett az oviban, és a Mile volt az egyedüli aki képes volt jó diagnózis felállítani. Szóval, mi olykor beesünk hozzá. De hál isten nem kell túl gyakran.  

    előzmény:
    mikimanó (7)
    2008-02-07  17:07
  12. Torolt_felhasznalo_800809
    Torolt_felhasznalo_800809
    2008. február 7. 17:1610.
    En is ra szavazok,meg engem is ö kezelt!Aztan a fiamat is hozza vittem,nagyon kedves,korrekt! 
    előzmény:
    brey (6)
    2008-02-07  16:50
  13. 2008. február 7. 17:109.
    ja, azt nem tudod,hogy bárkit elfogad?????
    előzmény:
    brey (6)
    2008-02-07  16:50
  14. 2008. február 7. 17:108.
    Ezt a doki nénit már én is kinéztem de,tőlünk elég messze van....pontosan az Újlak utcában hol van a rendelő! Nem ugrik be!!! Az úszodához képest merre kell menni??
    előzmény:
    brey (6)
    2008-02-07  16:50
  15. 2008. február 7. 17:077.
    Na,az akkor jó.....még szerencse,hogy előbb kérdezek utána lépek!!! Én sajna egy nagy elvárású nő vagyok és nem bÍROM elviselni amikor mással vannak elfoglalva ahelyett,hogy minnél hamarabb velem végezne és utána tudna csevegni. Miért olyan nagy elvárás ez???A gyerkőcőd szereti őt?? Alapos amúgy a dokika??
    előzmény:
    trálálálá (5)
    2008-02-07  16:47
  16. 2008. február 7. 16:506.
    Szia!

    A mi doktor nénink az Újlak utcában Dr. Szederkényi Katalin.
    Homeos! Nagyon aranyos, imádja a gyerkeket, igazi ősz hajú doktornéni!
    Mi is most költöztünk, nagyon jó választás volt a doktornő!
    előzmény:
    mikimanó (1)
    2008-02-07  16:07
  17. 2008. február 7. 16:475.

    Az én gyerekem mindig begyűjt egy csomó matricát nála, de én azért nem vagyok elájulva a stílusától.

    Igazság szerint egy privát dokihoz járunk, Miléhez csak ritkán esünk be, viszont akkor a szer azonnal bejön amit ajánl. Én ilyet is csak ritkán tapasztalok...

    Szerintem próbáljátok ki. Engem az idegesít, hogy sokat kell nála várni, mindenképpen érdemes előre bejelentkezni, és ha bent is vagyunk, közben ötször-tízszer telefonál, mással foglalkozik.

    Ezt én nagyon nem bírom. Ha ott vagyok a gyerekkel figyeljen ránk. De lehet túl nagyok az elvárásaim orvos ügyben.  

    előzmény:
    mikimanó (4)
    2008-02-07  16:38
  18. 2008. február 7. 16:384.
    köszi ...egy kedves ismerősőm is őt ajánlotta!! Azért kérdezősködöm még mert nem akarok újra bakot lőni. Azért a gyerkőccel kedves??? ?Mert az a lényeg ,nem???
    előzmény:
    trálálálá (2)
    2008-02-07  16:16
  19. Torolt_felhasznalo_697298
    Torolt_felhasznalo_697298
    2008. február 7. 16:283.
    Újlak utcai rendelőben hallottam jókat a Novák doktornőről, ő is homeós, és mikor mi voltunk nála helyettesítés miatt, vagy csak gyors kérdés volt és csak ő volt bent, akkor is nagyon kedves és segítőkész volt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2008. február 7. 16:162.

    szia,

    dr. Mile Gabriella. Ferihegyi úton rendel. Homeós. Nem mondom, hogy a stílusán nem lenne mit csiszolni, viszont homeóban nagyon jó.

     

     

    előzmény:
    mikimanó (1)
    2008-02-07  16:07

Címlap

top