Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kicsattanó boldogság!BÉBI

dizmirdity
Létrehozva: 2003. október 7. 09:52
Sziasztok, kedvesek!

Hajnalban teszteltem, és bár halványan, de ott volt a második csík is!!! Cici feszül napok óta, enyhe nyomást is érzek néha az alhasamban, de mindezek csak a testi tünetek. Nem bírok magammal, mert legszívesebben világgá kürtölném a boldogságunkat, bár jó lenne, ha doki is megerősítené amire egész nap szívdobogva gondolunk. Nem tudjátok esetleg, mikor tud a doki Á-t vagy B-t mondani?
  1. 2008. március 9. 21:219.
    előzmény:
    dizmirdity (1)
    2003-10-07  09:52
  2. Torolt_felhasznalo_950003
    Torolt_felhasznalo_950003
    2004. december 8. 18:018.
    Sziasztok!

    Újságcikkem megírásához várom olyan édesanyák jelentkezését, akiknek terhessége az első három hónapban tünetmentesen zajlott. Nem volt menstruáció kimaradás, émelygés, mellfeszülés.
    Én így jártam.
    Első döbbenetem mostmár az öröm váltotta fel, április végére várom a világ legszebb kisfiát.
    Ha valaki hasonlóképpen járt, kérem jelentkezzen.
    Köszönöm!
    Softis
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2003. október 7. 11:537.
    Gratulálok. . beleborzongtam az érzésbe mert annyira emlékszem az én tesztemre.
    Mi sem bírtuk ki, aznap lementünk Balatonra a férjem szüleihez elújságolni és még ugyanaznap Pest megyébe az én szüleimhez babona ide vagy oda! A férjem pedig úgy bánt velem, mint a hímes tojással (egyébként Húsvét volt :-))
    Szóval csak optimistán. A biztonság kedvéért egyébként csináltunk még két tesztet (különböző márkájút) de lehet, hogy ez már a mi hülyeségünk volt. . egyszerűen szerettük látni a csíkokat.
    Első orvosi vizsgálaton tapintással megállapította az orvos is aztán egy hüvelyi ultrahang megerősítette.
    Boldog babavárást!!! Hol fogsz szülni??
    előzmény:
    dizmirdity (1)
     
  4. 2003. október 7. 10:496.
    Gratulálok én is!!!
    Nekem is az első tesztnél halvány volt a csík, de az akkor is KÉT CSÍK!!! Nekem is mondat a férjem, hogy ne mondjam, amíg nem tuti, de én mondtam neki, hogyha két csík van, az már tuti!!
    előzmény:
    dizmirdity (1)
     
  5. Torolt_felhasznalo_652827
    Torolt_felhasznalo_652827
    2003. október 7. 10:115.
    Szia!
    Először is gratulálok!!
    Másodszor pedig szívből örülnénk, ha átjönnél az ÚJ ÉLET topikba! Örülnénk Neked, és jó lenne, ha ott is megosztanád az örömödet, tapasztalataidat!!
    Sok boldogságot!! Taurus
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2003. október 7. 10:094.
    A hüvelyi ultrahang korán kimutatja! Gratula!
    előzmény:
    dizmirdity (1)
     
  7. 2003. október 7. 10:023.
    Gratula!!!!!!!
    Én az első teszt utáni napon csináltam még egyet, biztos, ami biztos alapon, és a nyolcadik héten mentem dokihoz, de nehéz volt kivárni. Viszont akkor már volt szívhang és meg tudta azt is mondani, hogy méhen belül van a baba.
    előzmény:
    dizmirdity (1)
     
  8. 2003. október 7. 09:592.
    kb. 6 hetesen már látnia kell. Nálunk akkor mondják rá, hogy tuti terhesség, ha a petezsák legalább 1 cm-es. ha biztos, gyere át a babás topicokra. (2004. téli, tavaszi, illetve ápr. májusi van. )
    előzmény:
    dizmirdity (1)
     

Címlap

top