Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

I.sz. női Klinika/meddősé g

sünmalac
Létrehozva: 2007. szeptember 11. 09:39
Segítségeteket kérem. Nem is pontosan magamnak, hanem egy barátosnőmnek. NEm jön össze nekik a baba, a férjénél van a gond, már találtak jó andrológust, tehát ő kezeli a férfinél a dolgot, de a barátnőmnek kéne jó orvos, aki ezzel párhuzamosan vele is foglalkozik. (őszintén szólva fogalmam sincs, hogy elég egy "sima" szülész-nőgyógyász, vagy valamilyen speciális meddőségi részleg van-e itt a klinikán. Szóval én is próbálok neki segíteni, ha valaki hasonló problémával küzd-küzdött, szívesen venném a segítségét. Előre is köszönöm nektek!
  1. 2007. szeptember 11. 14:299.

    Sajnálom szegény barátnődet.  

    Háát, azt mondjuk nem nagyon értem, hogy az andrológus miért szabja feltételül az I. Női Klinikát, de azt biztos, hgoy ott rossz kezekben nem lesznek. És ráadásul, ha ilyen esete volt a barátnődnek, akkor vszínűleg egy genetiai vizsgálat sem árt, és ott azt is tudnak csinálni.

    Mindenesetre és azt tudom tanácsolni, hogy hívja fel a Szendei doktort (az angók által megadott telefonszámon el lehet érni - nekem reggel 9-kor ill. délután 1-kor szokott sikerülni). Beszéljen vele, vagy az asszisztensével (Brigitta), ha elmondja nekik a történetét, ők meg tudják mondani, hogy hozzájuk, vagy az osztályon egy másik orvoshoz menjen.

    Sok sikert!  

    U.i.: Ha esetleg van még kérdésetek, nyugodtan keressetek meg akár priviben, ha ide nem néznék már vissza.

    előzmény:
    sünmalac (6)
    2007-09-11  10:21
  2. 2007. szeptember 11. 13:108.
    Azt mondta, hogy nem vetélés volt, hanem egyik nap még volt szívhang, másnap már nem. És nem tudták megmondani, hogy mi okozhatta ezt.
    előzmény:
    szonyácska (7)
    2007-09-11  11:56
  3. 2007. szeptember 11. 11:567.
    Ha elfogadsz egy tanácsot a barátnődnek (főleg a vetélés miatt!!). látogasson el a www.pcos oldalra, időt és idegeskedést takaríthatnak meg.
    előzmény:
    sünmalac (6)
    2007-09-11  10:21
  4. 2007. szeptember 11. 10:216.
    Köszönöm a válaszodat. Igazából kérdésem? Hát nekem nem igazán, nem tudom mit kéne kérdeznem, nem értek ehhez. Annyit tudok, amennyit elmondott. Hogy volt már lombikja, de meghalt a baba. És most egy jó andrológushoz (ha jól emlékszem) kerültek, aki akkor vállalná tovább, ha az I. nőire mennének át. Mivel volt lombikja, nyilván minden vizsgálata meg van, nem tudom itt elfogadják-e (Azt hiszem előtte vagy a JÁnosba vagy a Margitba járt). ÉS hát kéne egy kontakt név, hogy kit keressen ezzel problémával. Remélem érthető voltam, sajnos magam sem tudok többet, és bár közvetíteni nem a legjobb ötlet, neki most nincs más lehetősége. Köszönöm, ha jössz még és válaszolsz.
    előzmény:
    Kisanna (2)
    2007-09-11  09:50
  5. 2007. szeptember 11. 10:065.
    Nagyon köszönöm a tippeket is, a másik fórumon is megpróbálom, de persze annak is örülnék, ha valaki még jönne ide is  
    előzmény:
    Hanna3 (3)
    2007-09-11  09:58
  6. Torolt_felhasznalo_538540
    Torolt_felhasznalo_538540
    2007. szeptember 11. 10:024.

    Szia ,én más dologgal jártam erre az osztályra,amit az előttem szóló említett,de én is Szendei György adjunktust tudom ajánlani.

    Bár rengeteg a betege,de nagyon jó hozzáértő orvos.Ő írja a tankönyveket az egyetemre.Mindenképpen időpontot kell kérni:

    0612660473/4278

    vagy a mobilja:06 30970 5613

    Sok szerencsét!

    előzmény:
    sünmalac (1)
    2007-09-11  09:39
  7. 2007. szeptember 11. 09:583.

    Ezen a topicon biztos tudnak orvost ajánlani. Ne ijedj meg a címtől hogy "lombik" az osztály a lényeg: asszisztált reprodukció.

    Sok sikert a barátnődnek  

    http://www.nlcafe.hu/forumkifejt.php?forumid=119928

    előzmény:
    sünmalac (1)
    2007-09-11  09:39
  8. 2007. szeptember 11. 09:502.

    Szia!

    Az I. Nőin van speciális, Asszisztált Reprodukciós Osztály. Én ott dr. Szendei Györgyöt ismerem, de vannak más orvosok is. Ha a Klinika központi számát felhívjátok, onnan tudják kapcsolni az osztályt (vagy akár név szerint az orvost). Ha van kérdésetek, szívesen válaszolok, de csak délután tudok, mert most el kell rohannunk itthonról.

    előzmény:
    sünmalac (1)
    2007-09-11  09:39

Címlap

top