Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

MLM munka

Torolt_felhasznalo_891649
Torolt_felhasznalo_891649
Létrehozva: 2005. december 29. 17:12

Sziasztok! Kicsit félrevezető lehet a cím! Nem reklámozni szeretném magam! Azoktól szeretnék véleményeket hallani akik jelenleg is MLM munkával foglakoznak. Hogyan kerülitek ki a "szokásos" buktatókat, meg az emberek előítéleteit?? Engem néha elkeserít, hogy lenéznek, pedig semmi rosszat nem csinálok.Szívesen veszek praktikákat. Szerintem cégtől függetlenül is tudunk egymásnak segíteni! 

mégegyszer szeretném jelezni ez itt nem a reklám helye!!

  1. 2016. március 6. 09:081460.

    Sok év hálózat építési tapasztalattal a hátam mögött én azt látom, a network marketing az egyetlen lehetőség a legtöbb ember számára, ahonnan elindulva önállóvá válhat, ahol reális esélye van arra, hogy tisztességes jövedelemhez jusson. (És most nem arról beszélek, hogy milliókat keressen havonta - bár a legtöbb ember számára ez is elérhető lenne...)


     


    Mindenképpen kell néhány dolog, hogy ez megtörténjen:


    - olyan üzletbe érdemes kezdeni, ami megfelel négy egyszerű - általános -követelménynek. (Csináltam erről egy videót, itt megnézheted: http://oursnetworkmarketing.com/5-egyszeru-d olog-amin-az-mlm-sikered-mulik.html )


    - meg kell tanulni néhány alapvető ismeretet, ki kell fejleszteni néhány alapvető képességet, hogy komoly eredményt lehessen elérni.


    - az üzlet építésbe bele kell tenni a szükséges munkát


    - folyamatosan képezni kell magadat, folyamatosan fejlődni kell, egyre jobbá kell válni az alap képességekben.


     


    Lehet, hogy a network marketing nem tökéletes, de biztosan egy sokkal jobb módja az élet jobbá tételének.


    Szilágyi György


    http://szilagyigyorgy.oursnetworkmarketing.com/

  2. 2016. március 6. 09:021459.

    Sok év hálózat építési tapasztalattal a hátam mögött én azt látom, a network marketing az egyetlen lehetőség a legtöbb ember számára, ahonnan elindulva önállóvá válhat, ahol reális esélye van arra, hogy tisztességes jövedelemhez jusson. (És most nem arról beszélek, hogy milliókat keressen havonta - bár a legtöbb ember számára ez is elérhető lenne...)


    Mindenképpen kell néhány dolog, hogy ez megtörténjen:


    - olyan üzletbe érdemes kezdeni, ami megfelel négy egyszerű - általános -követelménynek. (Csináltam erről egy videót, itt megnézheted: http://oursnetworkmarketing.com/5-egyszeru-dol og-amin-az-mlm-sikered-mulik.html )


    - meg kell tanulni néhány alapvető ismeretet, ki kell fejleszteni néhány alapvető képességet, hogy komoly eredményt lehessen elérni.


    - az üzlet építésbe bele kell tenni a szükséges munkát


    - folyamatosan képezni kell magadat, folyamatosan fejlődni kell, egyre jobbá kell válni az alap képességekben


    Lehet, hogy a network marketing nem tökéletes, de biztosan egy sokkal jobb módja az élet jobbá tételének.


    Szilágyi György

  3. 2015. február 25. 09:401458.

    Sziasztok!
    Akartok Ti is pénzt keresni rész/másodállásban? (akár diákok is csinálhatják)
    A feladatok egyike lenne, hogy a (kis-és középvállalkozások) boltok/üzletek berögzítése a rendszerünkbe (bolt neve, címe).
    Ehhez szükséges számítógép, illetve okos mobiltelefon.
    Cégünk 23 országban van jelen, több mint 600 munkatársunk van Magyarországon.
    Biztos megélhetést, magas fizetést tudnak elérni a nálunk dolgozó személyek.
    A weboldalunk több "munkakört is tartalmaz", adatrögzítés, üzletkötés, stb...
    Ami az Ön feladata lenne, az a boltok berögzítése (adatrögzítés).
    Személyesen nem kell senkit felkeresnie.
    A fizetést tekintve, pedig az Ön által berögzített boltok havi forgalmának a 1,5%-a lenne minden hónapban.
    Ezt az adóbevallásban külföldről származó jövedelemként kell bevallani.
    Ez nem ügynöki munka, nem kell személyesen senkit felkeresni, nem kell eladni/venni.
    Fontos! Az adatrögzítős munkára az alábbi linken tud jelentkezni:
    A magyar nyelvet kiválasztva tud a magyar nyelvű jelentkezési oldalunkra tovább lépni. (az itt megadott névvel, e-mail címmel tud a későbbiekben belépni az adatrögzítős munkára)
    http://www.weeconomy.com/5555281937940710
    Ezt a jelentkezést/regisztrációt kérem csinálja meg.
    Ezen kívül pedig, ha letöltöd a Wee App-ot, akkor ahol már van ilyen rendszer (a boltokban),és pénzt költesz/vásárolsz valamit, a vásárlás összegéből azonnal jóváírunk neked a bolt által elengedett %-ot. (átlagosan 5-10%)
    Nem hiszel ebben? Supershop, Tesco card, Dm card, stb.. hasonlóképp működik.
    Csak ott 200ft=1 pont. Számolj utána, melyik kártyával kapsz vissza több pénzt?!
    Nem hiszel ebben? Regisztrálj be ingyenesen, és próbáld ki!
    Ha működik, add tovább ismerőseidnek, hogy Ők is ezzel vásároljanak.
    További információ: +36706062312
    Jelentkezz/regisztrálj (név,email) a linken, és oszd meg ezt, hogy más is keressen pénzt az ingyenes regisztrációval. (Díjmentes regisztrációra: 2015.április, 30.-ig van lehetőség)
    Videósegítség a regisztrációhoz, és egy bolt felvitele (példa) a Weeconomy-ba:
    https://www.youtube.com/watch?v=fDMfWcK6oD8

  4. 2013. június 12. 21:461457.

    Igen, Te egy rendkívül komoly üzletasszony vagy, hogyne.

    Mi sem bizonyítja jobban, mint hogy még a hotellánc nevét sem tudod leírni rendesen, ami csatlakozott társként a "jól működő, jól felépített rendszer"-hez, (ami jól működően, jól felépítetten valószínűleg emberek százait, ezreit teszi tönkre...)..

     

    Na szóval a lényeg a lényeg, a lánc neve BEST WESTERN. A Westendet pedig a Nyugatinál keresd.

     

     

     

    előzmény:
    galkati55 (1456)
    2013-06-11  18:21
  5. 2013. június 11. 18:211456.

     Kedves  Levéliro !

     

     Amennyiben elöitéletekkel találkozol , azok nem a te embereid , át kell lépni ezen és tovább kell dolgozni .

    Nem tudom , milyen jellegü a munkád , amennyiben terméket adsz el, igy közvetlenül találkozol sok tipusu emberrel.

    Én megkönnyiteném a munkádat , mert amit én csinálok, egyszerü és otthon végezhetö,online internetes munka .

    Gondolom , már több ilyennel találkoztál  vagy hallotál rola .

    Mi most kezdjük el egy olyan USA céggel a munkát Magyarországon  amely eddig nem volt , de aki csatlakozik , megtalálja a számitását.

    Azonnal havi dijat ad  +%. Jól kell navigálnod a neten , napi pár percben .

    Én , egy komoly üzletasszony vagyok , kétes dolgokba sosem vágtam bele , de most megtaláltam a mindenkinek járható utat a jobb élethez.

    Itt is van MLM rendszer , mert ez egy jól müködö  , jól felépitett rendszer amihez csatlakozott társként Best Westend hotelhálózat ,és a világrangsorban az 1105 helyen jegyzik a céget a megbizhatóságban . 

    Talán felkeltettem érdeklődésedet , szivesen tájékoztatlak bővebben , irj email-ben  galkati1950@gmail.com  köszönöm  Kati 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_891649 (1)
    2005-12-29  17:12
  6. 2013. június 8. 19:361455.

    MLM-el kapcsolatban az a meglátásom, hogy rendkívül sokat változott a világ az utóbbi 10 évben. Ez annyit jelent, hogy most keményebb a helyzet ebben az iparágban. Türelmetlenek az emberek, és gyanakvóak. Ott az internet, ahol az első szó a kérdéses céggel kapcsolatban tuti az "átverés" lesz. Nos, ha ez frusztrál, akkor változnod kell, vagy változtatni a stílusodon, a módszereken.

     

    Pl: http://socialmediabar.com/mlm-munka-maskepp

     

    Az MLM egyik fele marketing. Nem feltétlenül kell a barátaid zaklatnod:)

     

    Blogolj, és rád találnak.:)

     

    Tolnai Miklós

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_891649 (1)
    2005-12-29  17:12
  7. 2013. január 30. 09:101454.
    Sokan fogalomzavarban szenvednek ezért egy kis röpke magyarázat mi is az az MLM marketink, és rájöhetsz arra hogy te ezt nap mint nap csinálod, csak te ingyen teszed.

    Az MLM Tolmácsolással együtt konyhanyelven lépésről lépésre:

    - Kipróbálsz egy terméket vagy szolgáltatást - Bekajálod a mákos tésztát !
    - Meg vagy elégedve a szolgáltatással és elmeséled islerőseidnek - Sanyikának dicsekszel hogy de jól bezabáltál a mákos tésztából !
    - Ismerőseid a te ajánlásodra kipróbálják a terméket vagy szolgáltatást. - Sanyika irigykedik és mondja az anyukájának hogy csináljon ő is mákos tésztát ! Másnap anyukája csinál is neki, és az egész családnak. Testvérei és apukája is jól bezabálnak mákos tésztával.
    - Az ismerőseid elégedetten tovább ajánlják a terméket vagy szolgáltatást. - Sanyika és a családja eldicsekszik a rokonságban szomszédoknak munkatársaknak iskolatársaknak azzal, hogy milyen jól bezabálták a mákos tésztát.
    - A terméket vagy szolgáltatást értékesítő személy, cég vagy nagyvállalat honorálja a reklámtevékenységedet kedvezményekkel juttatásokkal, vagy egyéb plusz szolgáltatásokkal. - A piacon a mák árus néni jól megsimogatja a buksidat és elmeséli anyukádnak hogy milyen jóravaló kis aranyos lurkó vagy !

    Ha már sikerült megérteni a lényeget és érdekel a dolog hogyan kereshetsz pénzt
    Regisztrálj: http://kmdholding.com/hudjbsb

    Szerintem ezzel a gyerekpéldával mindent elmondtam úgyhogy a regisztrációnál ha nem akarsz túl sokat olvasni görgess mindig a lap aljára ( feliratkozás,-> tovább -> tovább, -> regisztráció), a webirodádban úgy is fent van mindenről bemutató és oktató videó mit hogyan csinálj.

    - Regisztráció INGYENES, kötelező befektetés NINCS !

    előzmény:
    antironia (1449)
    2011-01-19  22:30
  8. 2012. augusztus 15. 10:521453.

    Látom, te is a sztereotíp csúsztatós MLM-es vonalat képviseled.

     

    Felteszek egy 1xű kérdést, és "másról beszélsz, mint Bodóné, mikor a bor árát kérik".

     

    Az almát se nevezzük szőlőnek, a sertéskarajra se mondjuk, hogy borjúhús.

    Tipikus MLM-es kifogáskezelés ez, hogy nem számít az OKJ.

    Meg is látszik rajtatok!

     

     

    Az OKJ-s akkreditáció bizonyítja, hogy van mögötte hiteles tananyag, képzés, stb.

     

    De hát tudjuk, hogy miről szól az MLM-es "képzés". Parasztvakítások, átverések, hazugságok lenyomása a beszervezendő balekok torkán. :-(((

     

    Az érveidet használják azok is, akik elmennek prostinak Zürichbe... Azoknak sincs OKJ-s képzésük, de legalább nem hazudják azt, hogy az egy szakma. :-D

     

     

    előzmény:
    duci_juci (1452)
    2012-08-14  15:07
  9. 2012. augusztus 14. 15:071452.

    Már nehari, de ki a szent szart érdekel, hogy mi az OKJ száma??????? :-O

     

    Lovagolhatsz a szavakon, hogy "szakma" vagy "foglalkozás", nem ez a lényeg. Az a lényeg, hogy a szívem szakadt meg olyan ismerősömnél, aki 2 tanári diplomával a saját tanítványáéknál pucolta a WC-t, mert a félig rokkant vegyészmérnök férje már hónapok óta munkanélküli volt. 3 gyereküket etetni, ruházni kellett, rezsi-számlák meg csak úgy dőltek.
    Mindez egy kisvárosban!
    Szegény nem sejtette, amikor elvállalta a munkát, hogy a saját tanítványa szüleinek mondott igent. (Vannak olyan gyakori nevek, mint Kovácsné.) És már negyedszer volt, amikor a téli/nyári szünet kapcsán kiderült a dolog, és 2 napig otthon zokogott, annyira megalázó volt, hogy a suli legszigorúbb tanára, aki mellesleg igazgató-helyettes is, ő vakargatja a WC-re száradt szart az iskolában oly szigorúan nevelt, egyik legpimaszabb tanítványa után. Mi a megalázó szitu, ha ez nem.
    Persze otthagyta őket, családja anyagi összeomlását vállalva, és nem találván más kiutat, az oly nagyon lenézett hálózatépítést választotta.
    Hosszú hetekig vergődött, de mire feladta volna, beindult a dolog. Most pedig ismét emelt fővel járhat, sőt, már egy használt kisautóval, mivel a havi 150e Ft-os nettó fizetése mellé 250e Ft-ot keres MLM-ből, amely összeg folyamatosan és ütemesen növekszik. S mielőtt bármiféle rosszízű megjegyzésed lenne, egyetlen kikötése volt: egy diákját vagy diákja szüleit, kollégáját nem hajlandó "beszervezni". Őrá senki ne mondhasson semmit!

    Szerinted ezt az asszonyt mennyire érdekli, hogy a hálózatépítés az akkor most egy OKJ-s szakma vagy csupán foglalkozás?! Számára egyszerűen "CSAK" a megváltás volt. A megoldás és kivezető út a totális kilátástalanságból.
    Ez a "mi az OKJ száma?" ez annyira, de annyira nevetséges, lásd be!  :-D

    előzmény:
    antironia (1447)
    2011-01-19  12:53
  10. 2011. május 27. 15:561451.

    Sziasztok!

    Könyvet írok az MLM-ről. Az elsőt még 1997-ben adtam ki, és "Ki mer gazdag lenni" a címe. A folytatást most írom, gyűjtöm az anyagokat hozzá:

    http://kmgl.blog.hu

    Ha van kedved mesélni neked MLM-es tapasztalataidról nekem videóra, kérlek keress meg!

    Mindenkinek sok sikert!

    Jóska

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  11. 2011. február 7. 10:171450.

    És tudod, mi a legviccesebb??? Hogy az MLM_zombik ezt hótt komolyan gondolják.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
    2011-02-07  00:59
  12. 2011. január 19. 22:301449.

    Lótúrót!

     

    Marketing- és reklámügyintéző (OKJ: 523420100000000)

     

     

    Hol van ebben az MLM...????  Csak álmodozz tovább, az MLM NEM SZAKMA!!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
    2011-01-19  20:25
  13. 2011. január 19. 12:551448.

    Amerikában viszont egyetemen tanítják a marketinget és hálózatszervezést.

     

     

    Tipikus mellébeszélés...!

    Nálunk is, meg egy csomó országban egyetemen tanítják pl. a nácizmust. Ez azt jelentené, hogy az egy süti dolog...?

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
    2011-01-18  23:31
  14. 2011. január 19. 12:531447.

    Attól még nem válik szakmává, hgoy leírsz róla másfél oldal bullshitet...

     

    Ismétlem a kérést: mi az OKJ-száma...??????

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
    2011-01-18  23:31
  15. 2010. november 18. 19:551446.

    Kedves Mazsi!

    Lehet, hogy még nem találtátok meg sz igazit. De az egy éves gyakorlatotokkal szerintem tárt karokkal vár benneteket minden MLM cég. Persze tudnék én is nektek ajánlani, de ez itt nem az a rovat.

     

    Minden esetre gratulálok a kitartásotokhoz én biztos vagyok benne, hogy meg lesz az eredménye.

     

    Szeretettel:O.

    előzmény:
    mazsi89 (1444)
    2010-11-18  18:23
  16. 2010. november 18. 19:511445.

    Kedves antironia!

     

    Ez sem lehet könnyű feladat, mindenben megtalálni a hibát. Köszönöm, hogy rákérdeztél tényleg "csak" foglalkozás, a többi mind igaz.

    Próbáld ki!

     

    Szeretettel:O.

    előzmény:
    antironia (1443)
    2010-11-18  18:18
  17. 2010. november 18. 18:231444.
    szerintem van jó és rossz MLM.
    én és a párom már benne vagyunk egy két mlm rendszerű munkában több, mint egy éve.
    Nekünk eddig bejött. Van egy klímánk és egy autónk(nem luxus autó, csak gurul) az ebből befolyt pénzből.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_960800 (0)
     
  18. 2010. november 18. 18:181443.

    Megadnád az OKJ-számát...?

    Ha szakma, akkor kell hogy legyen neki!

     

    Másképp csak "foglalkozás".

     

     

    előzmény:
    sznenorsi (1442)
    2010-11-18  13:46
  19. 2010. november 18. 13:461442.

    Az MLM akár tetszik, akár nem egy szakma, rengeteg alázattal és tanulással. Amelyik cég komolyan gondolja a "küldetését", az bizony gondot fordít arra, hogy azok akik a legnagyobb bizalommal és pénzzel, mert, mint minden vállakozáshoz ehhez is kell pénz, csak kevesebb, mint ha a saját cégedet indítanád be. Szóval, ha komolyan gondolja a cég, akkor heti rendszerességgel tart üzleti valamint terméktájékoztatókat hiteles szakemberekkel.

    Máshogy ez nem megy, aki azt mondja, hogy ez csak megy magától, no meg átverés az egész, annak nincs fogalma az MLM munkáról.

     

    Szép napot mindenkinek:O.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832236 (0)
     
  20. 2010. október 17. 12:071441.

    Engem a 90-es évek végén próbáltak beszervezni, be is léptem, de pár hónap múlva ott is hagytam az egészet. Volt pár termék, ami jó lett volna, de horror áron. Aki beszervezett egyfolytában zaklatott, hogy szervezzek be én is embereket és hogy többet rendeljek. Aki meg öt szervezte be, mindkettönket hívogatott. Ja és elvárták volna, hogy kb heti rendszerességgel agymosásra járjak (amit ök szemináriumnak hívtak).

    Nem tudom, hogy ez minden cégnél így van-e, de nekem ezek voltak a tapasztalataim és emiatt utáltam meg az mlm-et.

    előzmény:
    Galatea (1440)
    2010-09-15  18:11
  21. 2010. szeptember 15. 18:111440.

    Szia!

     

    Sajnos az MLM-nek nagyon rossz híre van, nem feltétlenül azért, ami, hanem aminek hiszik.

     

    Aki lenéz, nem érti, pedig mindenki csinálja, csak van, aki ingyen.

     

    Itt is a topikok fele MLM.

     

    Én is ingyen csinálom, mert lusta vagyok ahhoz, hogy keressek vele 

     

    G. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_891649 (1)
    2005-12-29  17:12
  22. 2010. május 8. 18:021439.
    Őszintén szólva kétszer is elolvastam a linkedet: egy árva szó sincs benne arról, hogy mi a munka, vagy mi a termék.. Azt akarod mondani, abból lesz pénzed, hogy többen alád mennek és őalájuk is és...aztán lesz egy szép nagy piramis?!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
    2010-05-08  17:01
  23. 2010. május 6. 17:121438.
    Sóváradi bácsi gyönyörű egészséges fogakat örökölt. Az más kérdés, hogy ő valószínűleg soha nem szopogatott cukrot, nem ivott szörpöket és általában nem fogyasztott olyasmit, ami tönkretette volna a genetikailag szép fogait. (ámbár az esti almaevés valószínűleg nagyn árt a fogaknak -az újabb vélemények szerint...)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_411316 (1437)
    2010-05-06  15:21
  24. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2010. május 6. 15:211437.
    Igaza volt a Sóváradi bácsinak . Minden foga ép volt és hofehér 92 évesen mert soha nem mosot fogat Azt mondta elég ha almát rácskál meg zöldségeket .
    előzmény:
    szivárvány50 (1434)
    2010-04-22  12:01

Címlap

top