Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Feromon parfüm

Torolt_felhasznalo_681973
Torolt_felhasznalo_681973
Létrehozva: 2005. szeptember 19. 13:56
...esetleg nem ismerik.....
  1. 2016. Április 11. 17:3441.

    Pfu, én egyszer nagyon megjártam, kaptam egy pacsuli illatú nem is tudom minek nevezzem feromon parfümöt. Nem hagyott nyugodni a dolog, mert sok jót olvastam róla és egy kis utána járással a FEROMONX-en találtam meg a jó illatú parfümöket. Ismert nevek segítenek, hogy tuti olyan parfümöt rendelj ami tetszik. Ráadásul ingyen illatmintát is küldenek minden rendelés mellé, így szép lassan megismertem az összes illatot. Nagyon szeretem őket, sok érdekes dolgot éltem át mióta azt használom Szerintem mindenki használ alapból is parfümöt, akkor már miért ne használná ezt az ember, ha már egy kis pluszt is ad? Én ajánlom mindenkinek!

    előzmény:
    kiscsilli (1)
    2005-09-19  13:40
  2. Torolt_felhasznalo_354190
    Torolt_felhasznalo_354190
    2006. október 6. 20:0840.
    Sziasztok!

    Ha valaki szeretne olcsón feromon-t tartalmazó parfümhöz jutni:

    http://www.gportal.hu/parfums

    Üdv
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2006. október 6. 11:1539.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_850403
    Torolt_felhasznalo_850403
    2006. október 1. 17:5938.

     Sziasztok! 

     Akciós parfümök!: 

    2 Dior:Dune

    40 Burberry:Weekend

    44 Lancome:O Oui

    48 Calvin Klein:Eternity

    70 Lancome: Tresor

    76 Dior: Dolce Vita

    78 Trussardi: Skin

    82 Calvin Klein: Contradiction

    83 Jill Sander: Sensation

    90 Tommy Hilfiger: True Star

    91 Celine Dion: Parfum Notes

           

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2005. november 11. 17:0737.

    Akkor, hogy legyen vélemény a feromon parfümről tessék:

    (én nem terjesztő vagyok!): Ez a kölnike nagggyon büdi, (bocs akaba). Szerintem ebben már egyenesen ciki emberek közé menni,de döntse el mindenki a maga pénztárcája terhére Én voltam olyan hülye és megrendeltem, mert kíváncsi voltam. Amúgy nem vagyok szingli és azért nem is erre építettem, hogy akkor most más lesz az életem.

    A parfüm amúgy rajtam volt sajna egész este, hiába sikáltam le 20szor, de a pasim aztán semmi szokatlant nem reagált rá

    Most itt áll az én véleményem (vevő) és akaba véleménye (elad&oacute homlokegyenest az ellenkezője. Kinek hisztek? Ki a meggyőzőbb?

    Akaba stílusa tényleg bazi jó, Úgy sikerült előadnia a termékről a dicshimnuszt, hogy megmondom őszintén bedőltem neki.

    Bye

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_290860
    Torolt_felhasznalo_290860
    2005. november 11. 15:3936.

    Jaaaaa, ééértem! Bocsi, hogy lemlm-eseztelek Erről a mellnövelő bigyuláról még nem hallottam. Nekem elég kicsi, de maradi vagyok e téren, a Jóisten biztos nem véletlenül teremtett ekkorát.  

    További szép napot 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_168927 (34)
    2005-11-11  15:09
  7. Torolt_felhasznalo_168927
    Torolt_felhasznalo_168927
    2005. november 11. 15:2135.
      
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_446261 (33)
    2005-11-11  15:08
  8. Torolt_felhasznalo_168927
    Torolt_felhasznalo_168927
    2005. november 11. 15:0934.

    Lehet, azért, mert én nem vagyok mlm-tag!  

    Én úgy tudom (javíts ki, ha rosszul tudtam eddig), hogy az MLM-rendszer az olyan, hogy egymást szervezik be, piramisszerűen, minden beszervezett tag után járnak pontok?... Pénz?... Valami ilyesminek ismerem.

    Én semmi ilyesminek nem vagyok a tagja!

    Ügynök sem vagyok!

    1 éve vagyok a Mellnövelés-topicon és gyűjtjük a lányokkal a tapasztalatokat... Ez alatt az idő alatt, míg kerestük a természetes mellnövelőszereket, szépen rádöbbentünk, hogy a kozmetikai szerek kis hazánkban 2x, 3x, 5x drágábbak, mint tőlünk kicsit nyugatabbra!

    Ez engem nagyon felháborít, főleg, mióta mi is Uniós-ország lettünk!

    Mire föl kellene nekünk 3x annyit fizetni valamiért, holott itt a fizetések sokkal alacsonyabbak, mint OTT!

    Rájöttem (nem volt nehéz!) hogy a rohadék kereskedők akarnak 1 év alatt milliomosok lenni a mi bukszánkból!

    A lányok csak vágyakozva nézhették a mellnövelő kapszulát 12800.-Ft/doboz áron, kinek van ennyi pénze, hogy 6-8 hónapnyi adagot vegyen ilyen áron?!

    És akkor az egyik topictársunk megsajnált minket (ő kinn él Németországban), hogy szívesen hoz baráti alapon, amit kérünk...

    Először csak baráti alapon hozta, de belénk kötöttek, hogy feljelentenek (naná, hogy egy kereskedő, akinek rontottuk az üzletét)...

    Ha továbbra is akartuk behozni az olcsó készítményeket, nem volt más út, mint Vállalkozást szervezni és webshopot nyitni HIVATALOSAN!

    Azóta nem tudnak belénk kötni, el tudjuk látni a magyar lányokat kozmetikai készítményekkel, kinti árakon...

    A BB-kapszulát mi 6000.-Ft-ért adjuk (itt 12800.-Ft)
    Nálunk a 3 havi kúra 17000.-Ft (itt 38400.-Ft)
    ez a feromon kölni nálunk 8000.-Ft/30ml (itt eddig 12800.-Ft volt)

    Most a mi behozatalunknak köszönhető, hogy a magyar cég is kénytelen volt árat csökkenteni : 8990.-Ft-ért adják nyár óta az Andro-Vita feromon kölnit!

    Az UH-készülék nálunk 12600.-Ft (itt egy egyszerűbb fajta 16000.-Ft)...

    Na, ilyen ügynökök vagyunk mi!

    Elsősorban nem a haszon a lényeg, hanem hogy ellásuk a lányokat olyasmivel, amihez eddig nem tudtak hozzájutni az elképesztő ára miatt.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_290860 (31)
    2005-11-11  13:48
  9. Torolt_felhasznalo_446261
    Torolt_felhasznalo_446261
    2005. november 11. 15:0833.
    Mi az a feromon?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2005. november 11. 14:3332.

    En is orulnek,ha tobben megosztanak velunk a hatasat,olyanok akik partatlanok,mert akkor en is kiprobalnam...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_290860
    Torolt_felhasznalo_290860
    2005. november 11. 13:4831.

    Talán Te vagy az első mlm tag, aki kultúráltan, kedvesen és türelmesen foglalt állást a véleményemmel szemben, mióta az nlc-re járok. Ebből is látszik, lehet kultúráltan is beszélni ezekről a dolgokról. Köszönöm  

    Ui: azért ne légy olyan, mint Dobby 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_168927 (30)
    2005-11-11  12:54
  12. Torolt_felhasznalo_168927
    Torolt_felhasznalo_168927
    2005. november 11. 12:5430.

    Teljesen megértelek : az én hócipőm is tele van a sok nyomulós ügynökkel!

    Nagyon sokan lejáratták már a becsületes kereskedelmet.  

    De most mond meg, mit tegyek, amikor bennem küzd a kettő : a webshopban eladom a terméket... A másik felem meg kipróbálta a feromon-kölnit és teljesen el vagyok képedve tőle!!!...

    Nem tudom kettészakítani magam!... A felhasználó-felem lelkendezik és szeretném másokkal is megosztani ezt az élményt.

    És most amiatt nem mondhatom el a tapasztalataimat másoknak, mert a másik felem meg eladó a boltban?!

    Regisztráljak egy másik nevet és úgy mondjam el, milyen a hatása?! (Ez lenne az igazi hazugság!)

    Tudom, nem mindenki ilyen, de én nem hazudok se az egyik felemmel, se a másik felemmel!

    NEM CSAK a szingliknek való, mert ha elmesélném neked, hogy a férjem is mennyire más volt például tegnapelőtt...
    (Az, hogy akkor is kedves, figyelmes, felémforduló, elfogadó, megértő, együttműködő, mikor fáradtan jön haza és egyébként más esetben örülne, ha él...)

    Nem mindig van mindenkinek jó napja, a napi 8-10 óra munka is kicsavarja az embert... Ha ez a 2 csepp kölni kell hozzá, hogy kitöröljem a férjem fejéből a gondokat, és egy kellemes családi esténk legyen, máris megérte!  

    Nem tudom, hogy a feromon-biznisz kikre épít, én mindenesetre örülök neki, hogy létezik, csakúgy, mintha egy nagyon csinos ruhát sikerült volna szereznem, vagy más tuti csinos dolgot...

    Na, de eldugulok...

    (Bocs, hogy megint nem bírtam ki, már tisztára olyan vagyok, mint Dobby, aki vasalóval püföli a fejét bűntudatában... ) 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_290860 (26)
    2005-11-11  10:28
  13. Torolt_felhasznalo_290860
    Torolt_felhasznalo_290860
    2005. november 11. 10:5829.
    Na, de ha valakinek nem túl... khm... szerencsések a biológiai adottságai? 
    előzmény:
    Balázs1 (28)
    2005-11-11  10:43
  14. 2005. november 11. 10:4328.

    egy pasi figyelmét sokkal egyszerűbb módon is fel lehet kelteni...

    cici,popsi kint és hidd el akkor az illatok már nem sokat nyomnak a latba...

    előzmény:
    Ylva (7)
    2005-09-19  14:36
  15. Torolt_felhasznalo_290860
    Torolt_felhasznalo_290860
    2005. november 11. 10:2927.

    ja igen, a "szag" szót ironikusan használtam Tudom, hogy már régen rossz, ha szagról beszélünk...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_168927 (25)
    2005-11-11  10:06
  16. Torolt_felhasznalo_290860
    Torolt_felhasznalo_290860
    2005. november 11. 10:2826.

    Kedves Akaba, elnézést az idézett sorok miatt, valóban nem a kollégáidról írtál, csak sajnos nem találtam az eredeti beírásodat, rosszul emlékeztem. Te szimplán csak azokról a férfiakról írtál, akikkel nap mint nap találkozol, és akiket állítólag megbolondít és kifordít magából ez a szer. Szóval elnézést a gondolataid elferdítése miatt. 

    Nos, igazad van, egy ápolt nő legyen csinos, jó illatú, ne csak a férjének. Én speciel nem azért használok parfümöt, hogy a környezetemnek tessek, hanem mert én szeretem az illatokat. És csak keveset használok belőle, mert az illat- kondenzcsíktól viszolygok   

    Én valahogy úgy érzem, ez az egész feromon-biznisz a magányos szinglikre épít, akik mint tudjuk, egész népes kis táborral dicsekedhetnek. Azokra, akik már mindent kipróbáltak, hogy párt találjanak. És így mindenre kaphatók!


    ez az én kis privát véleményem.

    Tényleg jó lenne pozitív véleményeket hallani. Eddig valahogy az összes mlm-es termékről 98%-ban csak az ügynököket hallottam áradozni. Az meg nem túl meggyőző számomra...

     

    szép napot, Mézi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_168927 (25)
    2005-11-11  10:06
  17. Torolt_felhasznalo_168927
    Torolt_felhasznalo_168927
    2005. november 11. 10:0625.

    Mézharmat!

    Sajnálom, hogy mások nem írják le a tapasztalataikat a feromonról, pedig nagyon sokan vásárolnak belőle.

    Jó lenne, ha a TAPASZTALATAIKAT mások is beírnák, nem csak én.
    Érdekes, hogy nekem privátban egy csomó lány csupa hasonló élményét írta le, mint amit én tapasztaltam, de ugyanezt egyik topicra sem írják...
    (Az viszont nem tapasztalat, ha valaki még ki sem nyitotta az üveget, máris beírja a Fórumra, hogy pisiszagú a készítmény!)

    "... Az a stílus, ahogy középkorú, állítólag jó házasságban élő nő létedre boldogan újságoltad, hogy mostantól az összes kolléga Veled szeretné megcsalni a 20 éves barátnőjét... ..."

    Kolléga?!... HOL olvastál tőlem ilyet?!...
    Ilyet én SOHA, SEHOL nem írtam le, annál is inkább, mert itthon vagyok, nincsenek kollégáim, a saját főnököm vagyok!  

    Tényleg igaz viszont, hogy 28 éve élek boldog házasságban, eddig sem és ezután sem csalom meg a férjem, ez teljesen természetes (nekem legalábbis).

    De ez nem így lenne, ha nem lennék a férjem számára vonzó és csábító!
    (Egy nő sokféle módon teheti magát vonzóvá, be is vetünk mindent ezen a téren : kozmetika, öltözködés)

    Sőt, ha körülnézel, láthatod, hogy kortól, nemtől függetlenűl mindannyian azon vagyunk, hogy mindenki számára szimpatikusak, kellemesek, vonzóak, szexisek legyünk!

    Vagy ha te egy igazán csinos ruhát veszel, azt kizárólag otthon, csak a férjednek veszed fel?!
    DEHOGYIS!!!... Először az utcára, vagy a munkahelyedre fogod felvenni, mert (ó, mily megvetendő) szeretnél a kollégáidnak, idegeneknek is tetszeni!

    Nem azért szeretnél nekik tetszeni, mert arra vágysz, hogy sorra leteperjenek, vagy hogy elhagyják érted a párjukat!

    Miért használsz akkor parfümöt?... Csak a férjed számára használod?... Ó, dehogyis!... Azt a parfüm-illatot a kollégáid, barátaid, ismerőseid, szomszédaid, az idegenek kedvéért is használod, ők is érzik az illatát és te pontosan ezt szeretted volna, mikor magadra fújtad aznap!

    Egyébként : egy nőnek NEM SZAGA van, hanem ILLATA!  

    Aminek (akinek) SZAGA van, az már régen rossz...

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_290860 (24)
    2005-11-11  07:50
  18. Torolt_felhasznalo_290860
    Torolt_felhasznalo_290860
    2005. november 11. 07:5024.

    Szerintem meg nem kell rögtön nekiugrani az első vásárlónak, akinek van véleménye, mégha az negatív is. Eddig szinte csak a Te hangodat hallottuk a témában, ami bevallom, nekem nem volt túl meggyőző, mivelhogy messziről "szaglott", hogy ügynök vagy. Az a stílus, ahogy középkorú, állítólag jó házasságban élő nő létedre boldogan újságoltad, hogy mostantól az összes kolléga Veled szeretné megcsalni a 20 éves barátnőjét... akkor bevallom, azon is gondolkoztam, hogy mi van, ha pl. egy feromonnal belocsolt hölgy mellett ülök a metrón, és az illatfelhőből nekem is jut. Vajon engem is ellenállhatatlannak fognak tartani a kedves tömegközlekedő férfiak? Vagy nem? Meg mondjuk ha megismerkedem egy pasival, aki belémszeret az illatom miatt (vagy csak megkíván????)  akkor mi van, ha zuhizás után, feromontalanítva befekszem mellé az ágyba? Vagy akkor már késő, végleg magamhoz láncoltam az illatommal?

    Ettől függetlenül nem nyilatkozom a termékről, hiszen nem ismerem, bár az alapkoncepció számomra kissé bizarr, a hatásában pedig kételkedem. Ha még igaz is, hogy ez a valami így működik, valahogy nem vágyom rá, hogy a város összes kanja utánam koslasson, amikor tolom a babakocsit az utcán   Persze csak a SZAGOM miatt....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_168927 (23)
    2005-11-11  00:19
  19. Torolt_felhasznalo_168927
    Torolt_felhasznalo_168927
    2005. november 11. 00:1923.

    Kedves SSszonja!

    Belátom, sokfélék vagyunk, nem vagyunk egyformák, az ízlések is különbözőek...

    De amikkel te jellemzed ezt a kölnit az egyszerűen nem igaz!

    Egyértelműen : fűszeres, egzotikus, csábító illat!

    Csak ezt tudom az illatáról mondani, és aki erre azt mondja, hogy "pisiszag, gagyi pacsuli-illat" az hazudik, mert ez nem a valóság!
    Gondolhatod, hogy ha eddig az Yves Saint Laurent "Ópium" kölnit használtam, én sem fogadnék el akármit.

    De vehettél volna "illatmentest" is.

    Különben a webshopunkban rengeteg fogy belőle, sokan kettesével veszik.
    Vannak, akik újra vettek!
    A lányok kipróbálják a barátnőjüknél és ők is vesznek!
    (Sőt, már egyre több fiú is vásárolja a fiúknak valót!)

    Ha tényleg ennyire "gagyi, pacsuli-illatú, pisiszagú" lenne, szerinted ilyen sikere lenne?!
    Nem győzzük utántölteni a készletünket, most is csak 5 napos határidővel tudjuk szállítani ezt a (szerinted) "pisiszagú" borzalmat!

    Ennyi embernek van csapnivaló ízlése?

    Ja, és mellékelem a COSMOPOLITAN egyik számát, amiben a 365 szextipp között a 71.helyen ajánlják az Andro-Vita feromon kölnit csábításra...

     

     

    előzmény:
    SSszonja (22)
    2005-11-09  18:10
  20. 2005. november 9. 18:1022.
    Helyesbítek: a feromon parfümnek gatgyi, undorító pacsuliszaga van, de annyira hogy mindjért hánynom kell. Ja és nem bírom persze lemosni. Engem sikerült beugrasztani, más ne legyen ilyen kis buta!)) Ez egy bóvli szar.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2005. november 9. 14:3021.
    Megérkezett a Feromon parfümöm. Még nem nyitottam ki de így elsőre kívülről picit pisiszaga van hm na majd meglátjuk. Ha erre buknak a pasik az elég érdekes lesz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_231381
    Torolt_felhasznalo_231381
    2005. november 5. 18:2920.

    Az AVON Perceive parfümjében is van feromon. 

    Remélem tudtam segíteni.

    vioci

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_948533 (1)
    2005-09-19  13:40
  23. 2005. november 5. 15:0519.
    Ja hogy te érdekelt vagy az üzletben? Ezt az elején nem tudtam, de akkor annyira sajna már nem bízom a hatásban. Azt hittem egy pártatlan használó vagy, de látom, hogy nálatok lehet megvenni. Na remélem nem kidobott pénz, akkor előre is bocs.
    CSak az ügynökökkel már tele van a ...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_168927 (18)
    2005-11-04  19:25
  24. Torolt_felhasznalo_168927
    Torolt_felhasznalo_168927
    2005. november 4. 19:2518.

    Remélem, mások is beírnak, akik használják/használtál...

    Múltkor a mellnövelés-topicunkon írták be a csajok a hasonló tapasztalataikat!... Jót szórakoztunk! 

    >> http://www.nlcafe.hu/forumkifejt.php?id=57&forumid=58773&step=2

    (Mavy 4312.hsz.)

     

    előzmény:
    SSszonja (16)
    2005-11-04  19:15

Címlap

top