Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

HAJAS SZALONOK-vélemé nyek

Torolt_felhasznalo_697169
Torolt_felhasznalo_697169
Létrehozva: 2005. július 5. 10:31
Sziasztok

Érdekelne a véleményetek, tapasztalatotok a Hajas fodrászszalonokkal kapcsolatban (Jó-e, árak, kiszolgálás, minőség stb). Én még sohasem voltam, de mivel daueroltatni szeretném a hajam, jó lenne egy olyan helyre menni, ahol minőségi termékekkel dolgoznak (olvastam, hogy náluk van kímélő hullám), és értenek hozzá - így ha drága, de megéri, akkor még belefér. Kicsit félek, mivel ők elsősorban az extravagáns hajvágásukról híresek, ami szerintem az esetek nagyrészében hordhatatlan a kifutókon kívül, nem tudom, egy egyszerű dauer nem derogál nekik?!
Légy szíves segítsetek, sürgős lenne!

Előre is köszi mindenkinek

Dóra
  1. Torolt_felhasznalo_960775
    Torolt_felhasznalo_960775
    2013. október 20. 14:0258.
    Néhány hete jártam a szalonban, a Nádor utcaiban. Az ár valóban csillagászati volt, de ilyen szintű profi hajvágást sehol nem kaptam. Az első fodrász élményem, ahol megértették, hogy a hosszát hagyja és milyen hajat szeretnék. Ha valaki úgy gondolja, szánja rá magát, előtte meg gyűjtögessen
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_697169 (1)
    2005-07-05  10:31
  2. 2011. március 16. 18:1357.

    Bár régen volt ehhez a fórumhoz hozzászólás, a később böngészőknek leírom a véleményem, hiszen én is elolvastam az előttem szólók írásait, mielőtt beültem volna a budai szalonba.

    Igaz, szorongva mentem, mert a vélemények kb. 70-75%-a nagyon rossz.

    Márton Gábor stylist kezei alá kerültem, akitől csak annyit kértem, maradjon meg a hajam hossza és legyen könnyen kezelhető a frizura. Fantasztikus művet alkotott! A szalonban úgy bántak velem, mintha hercegnő volnék.

    Csajok, csak bátran!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_149516
    Torolt_felhasznalo_149516
    2009. december 2. 20:1056.

    Én is a Hajas Szalonba járok,voltam már az Erzsébet tériben és a Nádor utcában is,és mindig teljesen elégedetten jöttem ki a Szalonból.Évek óta vagyok a vendégük,és igen többet kap az ember náluk,mint más fodrászatokban.Mindig pontosak,a hajmosásnál teljesen ellazítják az embert a masszázzsal,és együtt megbeszéljük milyen legyen a hajam.Sok fodrásznál az volt a problémám,más helyeken hogy mindig megkérdezték hogy milyen hajat akarok,és meg is csinálták de azt nem kalkulálták bele hogy tele van a fejem fogókkal és vékonyszálú a hajam.Nem szóltak hogy soha nem lesz olyan a hajam mint a képen amit kiválasztottam.

    Én nem hiszem,hogy ha valaki rendesen el tudja mondani,hogy mit szeretne,mert valljuk be sokszor még megfogalmazni sem könnyű,ne azt csinálnák meg.

    Én csak ajánlani tudom őket!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_460887 (53)
    2009-11-06  22:13
  4. 2009. november 11. 19:3555.

    Pécsi Hajas szalonban a Jimi és a Herbert !!!!!!!!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_697169 (1)
    2005-07-05  10:31
  5. 2009. november 8. 18:4054.
    A feleségem volt náluk az Erzsébet téren, a színe nagyon szép lett, igényesen megcsinálva. A vágás is jó bár semmi extra. Viszont a kiszolgálás!!!??? Kelletlen volt a leányzó, miután levette róla a hajvágó kendőt még eszébe jutott, hogy itt - ott igazít a haján. Ez persze a ruhájára ment stb.. Ennyi pénzért kicsit többet vártunk.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_460887
    Torolt_felhasznalo_460887
    2009. november 6. 22:1353.

    Most jöttem az Erzsébet téri Hajas szalonból és gyakorlatilag nem történt semmi, ahogy bementem
    úgy jöttem ki, a különbség csak annyi, hogy 17ezer forinttal kevesebb van a
    bankszámlámon és 3 órát elszúrtam a semmire. Melíroztattam, vágattam,
    száríttattam és nem látszik semmi, se fazonban, se színben nincs változás!! A hajam eredeti színe gesztenyebarna, az volt
    a kérésem, hogy legyen szőke melír, de természetes, ne nagyon fehér szőke, a
    festő kislány csak azt felejtette el közölni, hogy a szín amivel fest pontosan
    egyezik az eredeti hajszínemmel. Aki teheti kerülje a Hajas szalont legalábbis
    az Erzsébet térit, életem legrosszabb fodrászélménye.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2008. november 13. 00:1252.

    Sziasztok!

     

    Én is a Nádor utcai Hajas szalonba járok Szamos Lacihoz és meg vagyok elégedve vele.

     

    Örülök, hogy mások is jó véleménnyel vannak róla, csak ajánlani tudom

     

    Árakat tekintve nekem kb 8 ezer szokott lenni a vágás (félhosszú a hajam), de csak kéthavonta járok.

     

    Jónéhány fodrászt kipróbáltam már, de egyik sem vágott ilyen profin.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2008. november 12. 15:4151.

    Húha,tényleg durva árakat írtok le!

    Én vidéken egy kis városban élek,és az én fodrászom vágatni,vasalni szokta 2300Ftért.Ügyes csaj,évek óta hozzá járok,egyszer viszont ő is túlvágta a hajam,és akkor nagyon rühelltem!

    Nála úgy szokott jól működni a dolog,hogy ha viszek képet,és megmutatom milyen formát szereték.

     

    Szívesen kipróbálnám a Hajas szalont,nagyon el tudnám viselni,nagyon kíváncsi vagyok rá!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. november 12. 15:0850.
    Szerncsére ez nem vonatkozik mindenkire, én is ismerek egy fodrász csajt, aki tényleg nagyon jó és abszolút normális. (De sajnos az ellenkezőre is volt már pl.)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_634724 (48)
    2008-11-08  09:21
  10. Torolt_felhasznalo_789296
    Torolt_felhasznalo_789296
    2008. november 8. 09:4249.

    Hát...

    Nekem csinálta már a kisebbik Gellei is a hajamat,az sem lett nagy szám,ahogy a másik szalonjukban a fodrász sem alkotott valami nagyot,viszont egy Hajasnál tanuló csaj nagyon tuti frizurát csinált,igaz,velem vizsgázott és bele kellett adjon mindent,sikerült neki,ő nem dolgozik ott,elment Angliába ahogy letette a vizsgát. 

    Ja,készülj fel,trendin kell odamenni,mert ha nem,szinte kinéznek.

    Én tök egyszerűen voltam felöltözve,amikor mentem a lányhoz és úgy néztek rám a többiek,mintha véres rongy lenne a fejemen. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_697169 (1)
    2005-07-05  10:31
  11. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. november 8. 09:2148.

    Az utóiratodat paranoiának tartom...

    Eszembe nem jutott még soha,hogy féltékenységből ne a tudásom maximumát adjam egy frizurához!!!Gondolkodj egy kicsit:a jól megcsinált haj nekem referenciamunka!!! 

    előzmény:
    lili614 (47)
    2008-11-07  12:22
  12. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. november 7. 12:2247.

    Én jártam egy időben a Hajas szalonba egy konkrét fodrászhoz, aki elég jól vágott (bár egy kicsit túl tépett stílusban). De mikor egyszer festetni mentem (szőkére), akkor lepasszolt egy kollégájához, mondván ő a colorist. Az hozta a palettát, amiből én kiválasztottam a színt, ő meg felkente. De az eredmény nem szép szőke lett, hanem seprűsárga: (  Mondtam is, hogy borzalmas ez a szín, mire ő azt válaszolta, hogy én mondtam, hogy melyiket kenje fel. Ami nem igaz, mert én nem azt mondtam, hogy melyiket kenje fel, hanem megmutattam, hogy milyen színt szeretnék. Azt neki kéne tudni, hogy ahhoz mit kell felkenni, hogy olyan legyen. És a hajam világosbarna, tehát nem lehetetlen szőkét csinálni belőle.

    Azóta szerencsére találtam egy jó fodrászt, akinek ez nem okoz gondot.

    U.I.: igaza van annak, aki óvatos a női fodrászokkal, mert ők néha fétékenyek és nem segítenek úgy, mint a "hímnemű" fodrászok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_697169 (1)
    2005-07-05  10:31
  13. Torolt_felhasznalo_159269
    Torolt_felhasznalo_159269
    2008. október 21. 16:1746.

    Nemrég voltam Hajas szalonban, szőkéből barna lettem. Nagyon szépen megfestették, szépen le is vágták, 2.5 órát ültem ott.

    Félhosszú haj festése, vágás, szárítás összesen 20.000 Ft volt. Majdnem lehidaltam.....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_697169 (1)
    2005-07-05  10:31
  14. Torolt_felhasznalo_221137
    Torolt_felhasznalo_221137
    2008. június 12. 22:4545.
    yah, és nem olyan hordhatatlan extravagáns, hanem nagyon jó lett. Hátul sima, elől szedett, a frufrum meg olyan, h van is meg nincs is. Ha akarom van rendesen, de oldalra is beáll. Profi munka.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_221137
    Torolt_felhasznalo_221137
    2008. június 12. 22:3044.

    Sziasztok! Én ma voltam a Nádor utcai szalonban. Kicsivel több, mint 3 óra hosszat voltam ott, de kb. fél órának éreztem. Nagyon jó volt, és nagyon szép lett a hajam! (melír, vágás) Vasalás nélkül olyan szép lett, mintha vasalva lenne! 

    Szamos Lacinál voltam, és jó szívvel ajánlom őt mindenkinek. (Direkt hozzá mentem, mert már egyik fórumos társunk ajánlotta nekem őt.) Amúgy a weblapon is megnéztem a többieket is, és a kép és a referencia alapján választottam őt. :) 

    A többieket nem ismerem, de biztos ők is aranyosak meg profik. :) De nálam első számú aranyszabály, h csak pasihoz megyek fodrászhoz. :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_697169
    Torolt_felhasznalo_697169
    2005. július 14. 10:0443.
    Sziasztok

    Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat, azt hiszem, fizetéskor :-) elmegyek a Hajashoz. Azért ha esetleg valaki tudna pontos (vagy kb) árat mondani, hogy egy félhosszú-hosszú haj dauerolása mennyibe kerül, azt megköszönném, csak hogy felkészüljek lelkileg. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_483608
    Torolt_felhasznalo_483608
    2005. július 5. 14:3342.
    Én még ajánlom Bognár Jánost, a Sodrás utcában dolgozik (Pasaréti térnél), Loréal mesterfodrász, nagyon profi, viszont nincs elszállva magától, aranyos, élmény hozzá járni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2005. július 5. 14:3141.
    Hi!
    Én még Hajas szalonban sose voltam, de találtam egy jó kis helyet.
    4-6os vonalán a Mester utcai megállonál.
    Fiatalabb casjok dolgonak.
    Ahogy észleltem cask Wella termékeket hasnzálnak.
    Hugomnak szalagavatora tök tuti hajat varázsoltak.
    Én melliroztattam, vágattam és száritattam. Kb 6ezret hagytam ott, de hozzá kell tenni hogy rengeteg festék kell az én hajamra.
    Közben egy másik fodrász csajt lestem aki 2 csajnak is tuti jó kis firzurát vágott!
    Szerintem nagyon ügyesek és utána olyan jo lett a hajam és végre nem éreztem hogy olyan száraz meg szállna.
    Ha valakit érdekel emgirhatom a pontos címet.

    Mozso
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2005. július 5. 14:1340.

    Pólusban már nincsen üzletük!!!
    előzmény:
    straniera (35)
     
  20. 2005. július 5. 14:1239.

    Konkrét fodrász két különböző műszakban vannak: Anett vagy Ottó, ezt mondd be a telefonba rögtön tudni fogják:)))
    előzmény:
    Thimie (36)
     
  21. Torolt_felhasznalo_697169
    Torolt_felhasznalo_697169
    2005. július 5. 14:1138.
    szia

    nem tudod véletlenül a csaj nevét, aki nem volt hajlandó (hogy véletlenül se hozzá menjek)? És miért nem akarta, mert tönkretette volna a barátnőd haját, vagy csak mert derogált neki?

    Mellesleg valakinek nincs konkrét daueros tapasztalata, pl. hogy mennyi volt? Jó-jó tudom, hogy val. sz sok, de mégis mennyi 20e körül??
    Sajna a legtöbb fodrász utálja, de mit tegyek, ha nekem a hullámos haj áll jól + dauer nélkül 2 naponta mosok hajat, és így se áll sehogy, meg mindig a fejemre tapad.
    előzmény:
    straniera (35)
     
  22. 2005. július 5. 14:1137.

    Pedig állítólag készítenek dauert. . . Mondjuk én az Erzsébet téribe jártam. . . meg konkrét fodrászom van. . . :))
    előzmény:
    straniera (35)
     
  23. 2005. július 5. 14:0436.
    Kezdek kedvet kapni:)
    Akkor valaki tudna ajánlani egy konkrét fodrászt onnan????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2005. július 5. 13:5935.
    Én kétszer voltam a Hajasnál, még a Pólus centerben, nem tudom, van-e ott még üzletük. . . Na, először csak úgy beestem, egy srác vágta le a hajam, nagyon-nagyon tetszett, talán először és utoljára életemben nekem is és a páromnak is. . . :) Aztán közben vagy egy évig nem mentem, viszont máshol bedaueroltattam. Aztán visszamentem ugyanehhez a sráchoz, aki majdnem dührohamot kapott a dauertól, szidta, mint a bokrot (mármint a dauert általában. . . ). aztán úgy levágta a hajam -biztos, hogy kijöjjön a maradék dauer is-, hogy nem igaz. Pedig mondtam neki, hogy nem szeretném rövidre. Ő győzködött, hogy "imádni fogom" a rövid, szélfútta fiús frizurát. . . hát én ki nem állhattam. . :(( Egy barátnőmnek meg -pont a Nádor utcában- egy csaj nem is volt hajlandó dauerolni, pedig azt kérte. Szóval dauer ügyben szerintem érdemes náluk külön érdeklődni .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top