Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bőrszalag-hol?? ????

kismirza
Létrehozva: 2005. június 27. 11:31
Sziasztok!
Szükségem lenne 3 db egyméteres vékony bőrszalagra, de fogalmam sincs, hol lehet ilyet kapni. Tudna valaki segíteni??

Köszi: M.
  1. 2005. június 27. 14:497.
    Ha jársz valami kirakodóvásár vagy kézműves vásár típusú helyen, akkor azok az árusok, akik nyakba csüngőt árulnak, szoltak árulni bőr szíjat is.
    előzmény:
    kismirza (1)
     
  2. 2005. június 27. 12:436.
    Próbáld meg cipőkellékes szaküzletben érdeklődni.
    előzmény:
    kismirza (1)
     
  3. 2005. június 27. 12:275.
    Köszönöm, ez a kreatív bolt nem jutott eszembe, pedig már jártam ott néhányszor!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2005. június 27. 12:104.
    szia!

    a legegyszerűbb: bemész egy tetszőleges bőrdíszműveshez / táskajavítóhoz, és kérsz. pár éve Győrben vettem így . . .
    előzmény:
    kismirza (1)
     
  5. 2005. június 27. 12:063.
    Budapesten az Üllői úton van egy kreatív ékszerekhez-bizsukhoz kellékeket árusító bolt. Esetleg ott? Láttam, különböző színekben, de a hosszát nem tudom.
    A kék metróról leszállsz a Ferenc körútnál és elindulsz a Kálvin tér felé az Üllői úton, jobb oldalon lesz. Meg van még a környékén néhány kreatív bolt, nézz be oda is!
    előzmény:
    kismirza (1)
     
  6. 2005. június 27. 12:002.
    indiai boltokat próbáld meg!Bár én nem láttam még ilyen hosszú szalagot, kb. csak félméterest, de egy próbát megér!
    előzmény:
    kismirza (1)
     

Címlap

top