Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Profi szakdoga kötőt!!!

Juliette**
Létrehozva: 2005. Április 25. 11:00
Sziasztok!

Kérem, hogy aki tud, ajánljon gyorsan, szépen, tényleg profin dolgozó szakdoga kötőt Budapesten, belvárosi részen. Olyat keresek, aki nem ragasztja a címet, hanem beledolgozza a fedlapba.

Mennyi idő átlagban, míg elkészül egy kötés?
  1. 2005. május 5. 10:0954.
    Lányok, tudtok ajánlani olyan kötöt, aki szombaton is dolgozik és 1 óra alatt készen van?
    Illetve aki füzést is vállal???
    S. O. S. kéne, nem nekem, hanem egy kedves ismerösömnek!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2005. május 4. 20:4453.
    A Dembinszkyben nagyon szépen dolgoznak, már le is adtam a szakdogát ma a fösulin! :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2005. május 2. 21:0152.
    Köszi az infót! Már nem aktuális, legalábbis remélem, holnap megyek a szakdogákért, a Dembinszky utcában köttettem be Qket.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_581102 (51)
     
  4. Torolt_felhasznalo_581102
    Torolt_felhasznalo_581102
    2005. május 2. 16:1651.
    VIII, kerület Baross u. A házszámot nem tudom, de pont a 9-es busz megállójában van (Könyklinika a neve), a Szabó Ervin Könyvtárnál, a Múzeum Krt megálló után ha az Asztória felől mész. . . remélem nem voltam túl bonyolult. . . :-))
    előzmény:
    Juliette** (31)
     
  5. 2005. Április 27. 14:4750.
    Egy csoporttársam találta:

    http://www. konyvkoteszet. hu/

    1. 700Ft + 200Ft/sor = 3. 300 Ft-ra jön ki, ha 8 sorral számolok! Ezt 24 óra altt csinálják meg és 400Ft felárért csinálnak sürgősségibe is! És ha nem feketét akarunk, az ha jól emlékszem 100 Ft felár!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2005. Április 26. 20:0149.
    Sziasztok, szívesen!!!Szerintem ragasztva van, de fogalmam sincs:( nem értek hozzá, mindneesetre már sokan nála csináltattunk kb 3-4 évre vissszamenőleg, de egysem esett szét, sőt, amikor mész érte, megkérdezi, h tetszik-e rendben van-e, és csak akkor kell kifizetni, ah elégedett vagy. . .
    szal ha szétesne vagy bármi baj lenne vele, sztem tuti vissza lehet neki vinni, de nem volt még példa erre. . .
    sok sikert!!! :-))
    remélem tudtam segíteni!!!
    előzmény:
    Juliette** (48)
     
  7. 2005. Április 26. 15:3448.
    Köszi szépen szuszó az infót!! Benézek oda is, tényleg nem lehet olyan nagy különbség a kötésben, csak az árakban inkább és a helységbérleti díjakban, amitől megdobják az árakat.
    Ugye, nem ragasztásos technikával csinálja? Mert attól óva intettek, nehogy szét essen.
    előzmény:
    szuszó (46)
     
  8. 2005. Április 26. 15:2147.
    CSAJOK!!VÉGIGOLVASTAM!!!NEHOGY KIADJATOK ENNYIT DARABJÁÉRT!!!!!1500/ DARAB A bAROSS U jÓZSEF KRT SARKÁN, ÉS FÉL MAX EGY NAP, MÍG ELKÉSZÜL!!!!
    3-4 PÉLDÁNYNÁL MÁR KOMOLY ÖSSZEG!!!!!
    SZÉPEN DOLGOZIK, CSAK AJÁNLANI TUDOM.
    REMÉLEM MÉG NEM KÉSTEM EL AZ INFÓVAL!!!!

    SZUSZÓ
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2005. Április 26. 15:1646.
    szia Juliette, csak a tiedre reagálok, a többi hozzászólást még nem olvastam el. (Bocs, ha már ezt írta valaki. . . )
    Szal az enyém 1500 volt darabja, tök egyszerű fekete, bőr, arany betűkkel benne.
    tök olcsó, és ha egyik nap kettőig odaviszed másaő reggel nyolcra kész.
    Ez a legjobb sztem belváros, a Baross utcánál, Stex fölött. .
    lakatos szvetozár vagy mi a neve, de tök olcvsó, gyors, és szépen dolgozik.
    Eddig jobbat nem találtam, pedig sokat kerestem. Legtöbb helyen 2-3 nap, és 2500-től csillagos égig az árkategória.
    Remélem tudtam segíteni!!!
    Szuszó
    előzmény:
    Juliette** (1)
     
  10. 2005. Április 26. 14:2445.
    Gratulálok! :-))))
    Biztos ő is nlc-s és olvasta, nem kéne már szöszölnie vele :-))
    előzmény:
    hengergo (44)
     
  11. 2005. Április 26. 14:2144.
    Épp most hívott a konzulensem: KÖTTETHETEM!!!!
    előzmény:
    hengergo (39)
     
  12. 2005. Április 26. 13:4743.
    Ja, ja!!!! :-))))
    előzmény:
    Juliette** (42)
     
  13. 2005. Április 26. 13:4242.
    Én inkább az Oklevelet szeretném már eltenni és nézegetni!! :-)
    előzmény:
    hengergo (41)
     
  14. 2005. Április 26. 13:3941.
    Rendben!

    Nekem jó az otthoni nyomtatóm, igaz, nem színes, de nincs is rá szükségem. Remélem, nem okoz meglepetést. . .

    Én azért bekötöttet szeretnék eltenni magamnak, ha úgy döntök, hogy elteszek. Mégiscsak úgy az igazi. :-)))
    előzmény:
    Juliette** (40)
     
  15. 2005. Április 26. 13:0640.
    Értem. Figyu, akkor hétfőn, ha elhoztam a kötőtől a szakdolikat, összefuthatnánk munka után pár percre és megmutatom, hogy dolgoznak. Remélem, szépen és műremek lesz mindkettő.

    Én magamnak csak bespirálozva rakok el egy verziót majd.
    Egyelőre patron után kell msázkálnom, mert az otthoni nyomtató már nem nagyon bírta a nagy üzemet és kifogyott a színes :-(
    itt bent meg csak egy hálózati nyomtató van, rengetegen nyomtatnak rá, olyan is, húzza a papírt, koszolja, így kilőve a benti nyomtatás.
    előzmény:
    hengergo (39)
     
  16. 2005. Április 26. 12:4639.
    Nekem még meg kell várnom, hogy a konzulensem reagáljon a pénteken leadott változatra és azt mondja, hogy köttethetem!

    Rettegve várom a hívását, nehogy újabb módosításokat kelljen csinálnom!

    Jövő héten csütörtökön határidő, de kedden megyek legutoljára addig, úgyhogy akkor szeretném leadni.
    előzmény:
    Juliette** (38)
     
  17. 2005. Április 26. 12:4338.
    Beszéltem Dembinszkivel, ami nekem kell felirat, fekete műbőrben, vésett arany betűkkel, 1 napra vállalva, csak 2. 500 ft/db!
    Csütörtök reggel arra megyünk a férjemmel és beadjuk a dogákat még munka előtt.
    Te mikor akarod elvinni hozzájuk?

    Lili köszönjük a segítséget!!
    előzmény:
    hengergo (37)
     
  18. 2005. Április 26. 12:3337.
    Azt hiszem, hatig vannak nyitva.

    Szívesen találkozom veled, de a könyvkötőt hanyagolnám.
    előzmény:
    Juliette** (36)
     
  19. 2005. Április 26. 12:2836.
    Meddig van nyitva a Bertalan utcai kötő, megnézted a nyitvatartást?
    De hajlok én is afelé, hogy elviszem a Dembinszkybe, mindjárt kérek ajánlatot tőlük is.
    Előtte azért holnap megnézném a közelben lévőt.
    Viszont nem mindegy, mennyibe kerül a kötés, már így is egy csomó útiköltségem van a fősulira való ingázás miatt.

    A fél 6 amúgy jó nekem is, elvileg mi is addig dolgozunk, de rugalmas, néha bent vagyok este 8-ig is, máskor elmegyek 4-kor, itt munka van, nem munkaidő, ami jó is és rossz is.
    előzmény:
    hengergo (35)
     
  20. 2005. Április 26. 12:2135.
    Én fél 6-ig dolgozom.
    előzmény:
    Juliette** (34)
     
  21. 2005. Április 26. 12:1934.
    5-kor?
    előzmény:
    hengergo (33)
     
  22. 2005. Április 26. 12:1233.
    Szia!
    Reggel felhívtam a Dembinszky utcait, én asszem odamegyek, sokkal olcsóbb: 2200 + 500 soronként, ha jól számolom, ez nekem 1100 ft megtakarítás. És lehet, hogy magamnak is csináltatok egyet, ha már ennyit szenvedtem vele, akkor az mégyegyszer annyi. De lehet, hogy előbb megvárom az értékelést, ha nagyon szar, és szégyellnem kell, akkor nem csináltatok belőle. . .

    Nem tudom, miből voltak azok a borítók, amiket láttam. . . Szerintem ezeknek az iskoláknak fogalmuk sincs, mit kérnek. Soha az életben senki nem fogja elolvasni ezeket az irományokat, néhány év múlva a szemétben végzik, mit a túrónak ez a nagy felhajtás??? Te kivétel vagy, a verseny miatt biztos lesz, aki elolvassa, de az enyémet. . .
    Na, mindegy.

    Neked mit jelent a munka után?
    előzmény:
    Juliette** (30)
     
  23. 2005. Április 26. 11:5432.
    Bunny, bőrkötést kértél? Volt külön felár a plusz sorokért?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_494464 (9)
     
  24. 2005. Április 26. 11:5231.
    Habu, tudnál pontos címet mondani?
    Ha esetleg nem jönne be a Móricz környéki kötő, akkor körül néznék máshol is, hátha olcsóbban és szebben jön ki a kötés.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_581102 (22)
     

Címlap

top