Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ismeri vki az: EFEB-t?

100*szép
Létrehozva: 2005. február 22. 14:03
Sziasztok.irjanak azok akik az EFEB-nél tanultak szakmát tanfolyami keretek között.különösen érdekelne hogy aki gyógymasszőrnek tanult-hogy érzi tetszik-e neki és milyenek a tantárgyak a tanárok-mindenféle tapasztalat érdekelne.azért lenne fonots mert gondolkozom rajta hogy én is tanuljak gyógymasszőrnek.
de aki az EFEB-nél mást tanult.vagy van valamilyen tapsztalata valamelyik tanfolyammal kapcsolatban az is irjon!
lehet privibe is irni vagy ide.
köszi:Sziasztok:))
  1. 2017. január 13. 17:445.

    Szia!


    Bár én nem gyógymasszőrnek tanultam, magával az oktatás színvonalával meg voltam elégedve. Az általuk kidolgozott tananyag részletes és terjedelmes, de a tanárok jól átadják, és segítőkészek is.


    Emellett jónak találtam az e-learning rendszerüket, szerettem a segítségével tanulni. Ráadásul még az osztálytársak révén új barátságok is köttettek. :)

  2. 2005. február 22. 15:284.
    akkor hogy legyen egy negatív vélemény is: én marketing tanfolyamra jártam, borzasztó fejetlen volt! a "távoktatás" meg az, h. halad a csoport, a szegény távoktatásos meg ugye egy hónapban egyszer beesik az órára, ami közben haladt a maga útján, magyarán fogalmad sincs, miről beszél a tanár :(
    Nem volt összefoglalás, semmi. ja, a vizsgára az egyik tantárgyhoz egyáltalán nem adtak se könyvet, se jegyzetet.
    szóval tanuld meg, ahogy tudod - de ehhez minek suli?!
    előzmény:
    IL (3)
     
  3. IL
    IL
    2005. február 22. 15:143.
    Hello!
    Lányom járt az egyetemi előkészítőre, elég húzós volt, de megérte. :-))))
    előzmény:
    100*szép (1)
     
  4. Torolt_felhasznalo_124900
    Torolt_felhasznalo_124900
    2005. február 22. 15:102.
    szia! én 98-ban előkészítőre jártam hozzájuk, akkor nagyon meg voltam velük elégedve.
    előzmény:
    100*szép (1)
     

Címlap

top