Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Otthoni munka.Létezik?

Torolt_felhasznalo_629799
Torolt_felhasznalo_629799
Létrehozva: 2005. január 17. 07:41
Sziasztok!
Nem tudom Ti hogy vagyok vele,de én már nem vagyok benne biztos,hogy ilyen egyáltalán létezik....29 éves gyesen lévő anyuka vagyok és egyszerüen nem találok olyan munkát ami korrekt és folyamatos.Nem egy,nem két hírdetésre válaszoltam már,de mind olyan aminek már az olvasása közben rossz érzés fogott el,de gondoltam hátha ez más lesz.Persze nem lett.Jött a szokásos "Egy vagyont kereshettsz ha befizetsz 5-10 ezer forintot"Na persze....
Kérdezem én,hogyan juthat egy kismama mellékjövedelemhez ami megbízható és nem kell attól tartania,hogy dolgozik de a végén nem lesz semmi látszata.Kérlek titeket,hogy ha valaki tud valamit vagy csak ötlete van az írjon.
Előre is köszönöm
Timi
  1. Torolt_felhasznalo_925971
    Torolt_felhasznalo_925971
    2005. január 29. 15:3718.
    Oké! Rendben van!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_281356 (17)
     
  2. Torolt_felhasznalo_281356
    Torolt_felhasznalo_281356
    2005. január 29. 14:0917.
    Szia!
    Kicsit félreértettél vagy az üzenetem volt félreérthető.
    Nem Rátok gondoltam, amikor a piramis játékok rekámozásáról írtam, hanem azokra, akik a távmunkás oldalakon hirdetik magukat és az adminisztrációs munkájukat. Nem ellenetek ment a dolog! Bocsi, ha mégis így jött le!
    Nagyon örültem neki, hogy láttam, tényleg vannak rendes otthoni munkák is. Ezért is kértem, hogy akinek már sikerült, írjon pár tippet.
    További sok sikert Nektek: Vica
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_925971
    Torolt_felhasznalo_925971
    2005. január 27. 23:4716.
    Igen Erika igazad van! Itt nincs szó piramis játékról amit mi csinálunk törvényes termékforgalmazás. Persze van akinek ez nem jön be, de ez attol még teljesen törvényes engedélyezett munka.
    A piramis játék az amikor pénzt kérnek és ezért nincs semmi , sem termék , sem pedig szolgáltatás! Nekem is nagyon jó keresetkiegészítés, akkor végzem amikor az időm engedi, mivel nincs főnök aki dirigáljon!
    Ezt ezért is nehéz mert sajátmagam kell motiválni !
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_281356
    Torolt_felhasznalo_281356
    2005. január 27. 22:2315.
    Sziasztok!
    Elolvastam a hozzászólásokat. Sajnos én is azok közé tartozok, akik megjárták már. Csodálkozom rajta, hogy egyesek milyen nyíltan merik reklámozni a piramis játékokat. Mindez törvénytelen, de tele van velük a net. Szomorú, hogy az ilyenek azokból élnek meg, akiknek amúgy is kevés a pénzük. Elvégre ha sok lenne, nem keresnének plusz munkát. . . .
    Szívesen látnék én is néhány ötletet, vagy lehetőséget, amivel a családi kassza kiegészíthető.
    Előre is köszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2005. január 27. 21:4914.
    Szervusztok.
    Otthoni melo. . . . . . ahogy mondta egyik jol tajekozott ismerosunk, vasalas, idoseknek besegites, vagy internetes forditas, vagy korrepetalas.
    Nekem van egy mellek allasom amit nem konkretan otthon vegzek, de nem direktmarketing (= nem kell eladni semmit katalogusbol), es ha mellekjovedelemkent valakinek bejott csinalhatja foallasban is. mirol van szo? Priviben elmondom bovebben. Magamnak osztom be az idomet, nemtartozik senki szamadassal senkinek a tempojarol, a munkajarol. . . . senkit nem abalygatnak. Nincs semmilyen merteku eroszak. . . es ez valami isteni. Ja. . . emberekkel kell foglalkozni, sajnos az nem kikerulheto de kezelheto. Van szemelyisegfejlesztes es vezetokepzes is :).
    Udv.
    zorcsa.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_925971
    Torolt_felhasznalo_925971
    2005. január 26. 17:1213.
    Köszönöm!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_346467
    Torolt_felhasznalo_346467
    2005. január 26. 15:0112.
    És kihez mész előre megbeszélt időpontban? Adnak címet és odamész? Mert ha neked kell rábeszélni az ismeretségi körödet, akik történetesen a hátuk közepére sem kívánják sok ok miatt az akármilyen edényeket vagy szépítőszereket, akkor nem sokra mész vele. Hiszékeny ügynökökjelölteknek hiszékeny emberek rábeszélése. Ja és persze lehetőleg keressenek jól is, akiket rábeszélsz. Bocs ez a hozzászólás nem feltétlenül neked és a Te munkádnak szólt, csak az elv miatt morgok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_346467
    Torolt_felhasznalo_346467
    2005. január 26. 14:5711.
    Mi ez a lehetőség? Érdekelne. De ugye nem valamilyen termékek rábeszélése gyanútlan emberekre? Akármilyen jók is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_295256
    Torolt_felhasznalo_295256
    2005. január 20. 05:2610.
    Persze , hogy létezik . . . csak nem teszik közzé !
    Szerintem cégen belül megoldják , akinek szüksége van rá az csinálhatja . Az ujságokban , neten megjelnö hirdetéseknek nem szabad bedölni , mert egy sem komoly !
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2005. január 17. 10:489.
    Ha valamilyen nyelvböl vagy tantargybol jo vagy, akkor korrepetalhatsz. Vagy vallalhatsz vasalast, takaritast, fözest, bevasarlast, haztartasban besegitest idösebbeknek, akik egyedül nem gyözik.
    előzmény:
    Timcsi.29 (1)
     
  11. Torolt_felhasznalo_553026
    Torolt_felhasznalo_553026
    2005. január 17. 10:008.
    ". . . adnak egy kezdőtáskát. . . " Ingyen? :-?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_629799
    Torolt_felhasznalo_629799
    2005. január 17. 09:527.
    Sziasztok mégegyszer!
    Sajnos itt a neten 99%-ban negatív vélemények vannak erről a témárol. Látom itt sem más a helyzet. :-(
    daisy68:Köszi az ötletet, de nekem is van 3 gyerköcöm, néha még Ők is soknak tünnek. . . . :-)
    Egyébkét most beszéltem egy céggel elég korrektnek tünik /ez persze nem jelent semmit/ Ők is itthon végezhető munkát ajánlanak. Holnap 17. 30-kot kell mennem egy tájékoztatásra. Ha érdekel valakit akkor szívesen megírom majd, hogy mit ajánlanak.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2005. január 17. 09:146.
    fordítás
    előzmény:
    Timcsi.29 (1)
     
  14. 2005. január 17. 09:015.
    Sia Timcsi
    ezeknek a hirdeteseknek nem szabad bedolni, valoszinuleg abbol lehet penzt keresni, akik felulnek a hirdetesednek, es kuldik a penzt, amiben elmagyarazod, mit kell csinalni ahhoz, h penzhez jussal
    ellenben egy csomo monkat lehet a neten keresztul szallitani, de mit keresel egyaltalan, mihez ertesz?

    előzmény:
    Timcsi.29 (1)
     
  15. Torolt_felhasznalo_567155
    Torolt_felhasznalo_567155
    2005. január 17. 08:534.
    Igazatok van! Ilyen hirdetéseknek nem szabad "bedőlni"!
    Nem piramis. . . . . de mégis. A napokban "estem bele" 1 ilyenben (gondoltam, hogy a neten ezek a hirdetések komolyabbak - tévedtem). A szokásos: otthon végezhető, a szorgalmadtól függ a kereset, nem kell előre fizetni. . . stb.
    Vállalkozó vagyok, jelenleg itthon.
    Ha tudtok takarítási munkát (főleg festés, felújítás utáni nagytakarításra gondolok, lassan a tavaszi nagytakarításra, ablaktisztítás, szőnyegtisztítás stb. ) - felszerelésem, gépem, emberem van hozzá!
    Köszi
    Ui. : Timinek ötlet: talán a "bébicsőszködés" (akár otthon vigyázni más csemetéjére is) lehet egy kismama mellékjövedelme + hallottam (ill. a Pesti Estben már olvastam is róla), hogy közvélemény-kutatásra sokszor keresnek hölgyeket ebből a korosztályból. Igaz, hogy "csak" ajándékot (vásárlási utalvány, ajándékcsomag) adnak, de talán az is valami. . . .
    Sok sikert mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_377298
    Torolt_felhasznalo_377298
    2005. január 17. 08:503.
    Sziasztok!
    Valóban szerintem sincs otthon végezhető munka. Most ugrott6am be két hirdetésre is. Elküldtem a pénzt, ök elküldték a munkát mely burkolt piramis játék, de ez legális még vállalkozói igazolvány is kellene hozzá.
    Itt szintén csak az emberek becsapása és jogtalan pénzbegyűjtésről van szó.
    Ha valaki tud igazi munkát nem E-mail kükdést 600- ft/db kérném szóljón nekem is.
    Azért végeztem el a tanfolyamot, hogy itthon tudjak dolgozni mivel rokkant nyugdijjas vagyok és nemtudok megélni.
    De ez is felesleges volt.
    Segitsetek!
    Köszi, köszi.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_257414 (2)
     
  17. 2005. január 17. 08:042.
    Otthoni munka letezik-e?
    Hogyne!
    Mosas, vasalas, fozes, takaritas es vegelathatatlan sora!
    S meg -relative- pent is lehet vele keresni, ha kiszamolod mennyibe kerulne mindez, ha "megvenned", mint etterem, patyolat, takaritono, stb. fomajaban.
    :-))
    Am a poenkodason tulmenoen en is kivancsi volnek ra. Asszem javareszt ugyes piramisjatek van mogotte (gyongyfuzes), illetve a direktmarketing ujabb es ujabb formai valtakoznak. En nem hallottam meg valoban vegezheto ES fizeto valtozatarol.
    előzmény:
    Timcsi.29 (1)
     

Címlap

top