Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Narancsbőr és társai

Torolt_felhasznalo_141091
Torolt_felhasznalo_141091
Létrehozva: 2004. augusztus 31. 19:23
Sziasztok!
Tudom, hogy sokan szenvedünk narancsbőrtől, striáktól, és túlsúlytól! Azt is tudom, hogy sok pénzt áldozunk ezek megszüntetésére. De mit kapunk a pénzünkért? Ebben szeretnék segíteni! Rengeteg olyan fogyasztó szalon müködik ahol csak a pénztárcánk lesz vékonyabb, de mi nem, sőt van ahol az egészségünket sem kimélik! A legtöbb módszert ismerem, tudom, hogy kell helyesen alkalmazni és mit várhatunk tőle. Az ismert 1 alkalommal 1 konfekció méretet fogyhat reklám szlogent felejtsd el! Most kérdezheted, hogy miért írom mindezt és honnan a tudás!
A saját fogyasztó szalonom védelmében! Sokan azért nem mernek már semmilyen valóban hatásos módszert kipróbálni, mert már sok pénzt dobtak ki feleslegesen! Nem a saját üzletembe akarlak becsalni, azt szeretném, hogy ha valamit ki akarsz próbálni úgy menj bárhova, hogy tudd mi kell, hogy történjen veled, mit várhatsz a kezeléstől! Így nem " vághatnak át " és talán visszatér a szakma becsülete amiből a végén én is profitálhatok!
Kérdezzetek szivesen válaszolok!
Ha valakit érdekel részletesen leírom a kezeléseket!
  1. 2018. Április 29. 21:59135.

    Sziasztok! Aki még olvassa,irjon rám bátran facebookon,Marsiczki Mónika/Okleveles Hajhosszabitoként vagyon fent.


    Nálam kapható Galvánáramos testkezelőgép, ami tökéletesen eltünteti a narancsbőrt.


    Irjatok rám nyugodtan,24 órán belül válaszolok mindnekinek.


     


    Mónika

  2. Torolt_felhasznalo_402684
    Torolt_felhasznalo_402684
    2005. május 11. 14:42134.
    Szia !

    Köszönöm a gyors választ. Hallottam a helyrQl és a technikáról is- sajnos errQl nem sok jót - és valami olyasmit keresek, amivel gyorsabb eredményt lehet elérni-természetesen a megfelelQ táplálkozás, sport stb. mellet- mert csak egy kezelésre tudok pénzt sporolni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_809081 (132)
     
  3. 2005. május 9. 12:08133.
    Sziasztok! Tudomásom szerint állapotos kismamáknak TILOS bármilyen gépi kezelést csinálni, akár arcon, akár testen!!! A félreértés elkerülése végett nem kötözködni szeretnék, csak jót akarok. Ezt így is tanítják az iskolában a kozmetikusoknak!!! Tehát vákumot sem szabad csinálni Nekik.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_141091 (115)
     
  4. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2005. május 9. 11:29132.
    szia Brin, én egy hónapja járok hypoxira a XI. kerületbe, priviben megírom a címet és telefonszámot.
    Azt nem mondom, hogy eltünt volna a narancsbőröm, de láthatóan csökkent, és centiméterekben is pozitív változás van. Sőt mértünk az elején, a közepén, és az első 4 hetes turnus végén testzsírt, és 1 kg mínusz volt a végén. Én még járok továbbra is folyamatosan, még egy 4 hetest egészen biztosan végig bicajozok :)))
    Egyébként ezen a helyen nem csak hypoxi van, hanem narancsbőr elleni masszázs, vagy akár infraszauna is, meg persze sok minden más sportolási, mozgási lehetőség.
    Írom a privit.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_402684 (131)
     
  5. Torolt_felhasznalo_402684
    Torolt_felhasznalo_402684
    2005. május 9. 09:21131.
    Sziasztok !

    Tudna valaki egy jó helyet javaloni a XI. kerületben, ahol segítenek a narancsbőrt eltüntetni.
    Köszönöm
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_303278
    Torolt_felhasznalo_303278
    2005. Április 19. 12:51130.
    Szia Lillalala, próbáld ki az LPG-t, neked találták ki. Egyáltalán nem fáj és én pl. nagyon sokat változtam tőle. Nagyon kedvesek a lányok, jól fogod te is magad érezni. Ingyen kipróbálhatod aZ LPG-t, az Arculat Szépségstudióban, a délinél.
    www. arculatstudio. hu
    Szia, Panni
    előzmény:
    Lillalala (106)
     
  7. Torolt_felhasznalo_303278
    Torolt_felhasznalo_303278
    2005. Április 19. 12:46129.
    Szia VO!

    Korábban olvastam itt a fórumon, hogy indirekt reklám. Könyörgöm, itt pont a tapasztalatainkat cseréljük ki. És ha vmi jó, akkor miért ne tudjon róla más is?
    Jó, hogy te is találtál egy tuti helyet.
    Én az Arculat Szépségstudióba járok, fél éve fedeztem fel őket. Csak velem foglalkoznak mindig, nem fekszik mellettem soha senki. Nagyon diszkrétek. Az LPG kezelést ingyen ki lehet ptóbálni, nekem nagyon tetszett, nem fájt, mint az SPM. rengeteget változtam, és csak 35 percet tart az egész. nagyon elit az egész üzlet, a legprofibb gépeik, krémeik vannak. Érdemes kipróbálni őket.
    www. arculatstudio. hu
    előzmény:
    *vo* (107)
     
  8. 2005. Április 8. 18:42128.
    Sajna a striák nemtűnnek el, mert ott a bőröd megvan repedve, és az max összehúzódhat, nem lesz olyan feltűnő, de eltűnni sosem fog teljesen. Ezt orvosok is bebizonyították, hogy max bőrátültetéssel, dehát az meg nemvmi humánus dolog, drága, és akkor annak is emgmarad vmiféle hege. szal ez van csajok, maradunk zebrák:))akinek meg nincsen, hát örüljön neki
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2005. Április 7. 13:57127.
    Akkor azt hiszem meg kell próbálom együttélni a problémával. :(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2005. Április 7. 13:50126.
    Sziasztok!

    Szerintem narancsbőrre nagyon jó a hypoxitraining plusz edzés közben egy jó narancsbőr elleni krém használata. Én szeretem pl. az Avonos "narancsirtót".
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2005. Április 7. 13:46125.
    Szia Sansab!
    Sajnos a kialakult striákat semmivel nem lehet teljesen eltüntetni, csak halványítani lehet őket , ill. összébb tudnak húzódni. A krémek önmagukban szerintem nem sokat érnek ( ez az én tapasztalatom), tornával pedig nem lehet sajnos rajtuk segíteni, mert kötőszövet gyengeségről van szó, itt azt kell erősíteni. Üdv
    előzmény:
    Sansab (122)
     
  12. 2005. Április 7. 13:43124.
    :(( hát ez nem túl jó hír. :(((
    A Vichy-nek a "narancsbőrös" krémjéről beszélsz? (nemtom most hirtelen a nevét). Hát ha azt írod, hogy az sem segít igazán, akkor inkább most nem adok ki pénzt rá csak azért, hogy hátha. :( De az hogy lehet, hogy a narancsbőrt el lehet tüntetni (jó gondolom nem kis idő alatt) ezt meg nem???? Akkor már csak a beletörődés marad, hogy sosem lesz babapopóm?:)
    előzmény:
    pineapple (123)
     
  13. 2005. Április 7. 11:58123.
    Szia! Azt sajnos nem lehet semmivel eltüntetni. Legfeljebb kicsit halványítani. Próbáld ki a Vichy testápolóját, kifejezetten erre van, de sokat ne vátj tőle. Én is használom, de nem sokat használt.
    előzmény:
    Sansab (122)
     
  14. 2005. Április 7. 11:52122.
    Sziasztok,

    Most találtam meg ezt a topicot. Engem az érdekelne - elnézést, ha erről már volt szó korábban, nem olvastam végig az összes hozzászólást - hogy ha nem narancsbőröm van, hanem striáim, azokat hogyan, mivel lehetne eltüntetni??? Tornázom, de úgy látom ez nem elég.
    :( Ha valaki tud ajánlani valamilyen bevált csodakrémet vagy kezelést azt megköszönném.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_555017
    Torolt_felhasznalo_555017
    2005. március 1. 16:28121.
    doandy! 1 hónap alatt tornával és narancsbőr elleni krémmel teljesen rendbejött a bőrőd?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2005. március 1. 16:21120.
    Szia!
    Én sem vagyok duci, az a baj, hogy leszoktam a tornáról és rögtön kijött a narancsbőr. Most elkezdtem tornázni rá. de egyre erősebben látni. :-( Remélem, elmúlik majd. 4 alkalom után mennyire tűnt el?
    előzmény:
    doandy (119)
     
  17. 2005. február 28. 07:24119.
    szia!

    igen a vákuumos kezelés narancsbőrre (is?) jó. Én 4x mentem el, mert nem bírtam tovább, elég gyenge a kötőszövetem, nekem nagyon fájt és tiszta véraláfutás voltam. De én függetlenül attól, hogy narancsbőrre hajlamos vagyok vékony vagyok és val. szeg ettől lehetett ez a kellemetlenség. Mindenesetre, ha erre vetemedsz, akkor fel kell készülni, hogy az elején még jobban kihozza a narancsbőrt, látványosabb lesz sajnos, és a további kezelések fogják eltüntetni. Én 2. 500, -/alkalomért voltam kb. egy éve.
    Azóta inkább eljárok tornázni, és bekenem torna előtt magam naribőr elleni krémmel és 1 hónap alatt kitisztult a bőröm "magától". persze, ha megint elkezdenék mértéktelen mennyiségű túrósbatyut eszegetni és társai, kezdődne minden előlről, de most már figyelek! ;-)
    előzmény:
    zsazsuuu (118)
     
  18. 2005. február 27. 23:11118.
    Szia!

    Jól tudom, hogy ez a vákumos dolog a narancsbőrre van? Illetve ellene. Hány alkalom után tűnik el a n. bőr?? Mennyibe kerül?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_496873 (110)
     
  19. Torolt_felhasznalo_546380
    Torolt_felhasznalo_546380
    2005. február 25. 18:47117.
    Sziasztok! Érdeklődni szeretnék van e valakinek Vichy - Liposine vagy Lierac krémmel kapcsolatos tapasztalata?! Előre is köszi!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2004. október 11. 23:56116.
    Köszi szépen, elolvastam, ha lehetne segíteni ezzel tényleg a szem alatti karikákon én lennék a legboldogabb, tényleg hat rá, eltűnnek?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_141091 (115)
     
  21. Torolt_felhasznalo_141091
    Torolt_felhasznalo_141091
    2004. október 10. 18:37115.
    alf5!
    Most láttam, hogy itt a topic mellett időnként feltűnik a HIGH CARE -nek valami játéka. Ott is olvashatsz az arc vákumról! Mi az ő gépeikkel és termékeikkel dolgozunk!
    előzmény:
    alf5 (109)
     
  22. 2004. október 9. 18:49114.
    Az kevésbbé probléma szerintem, ha valaki mások érdeklődésére válaszolva ad meg egy szaloncímet, még ha az a sajátja is. Itt viszont többről is szó van, ezt látja aki nem vak.
    előzmény:
    _gabóca_ (111)
     
  23. Torolt_felhasznalo_141091
    Torolt_felhasznalo_141091
    2004. október 9. 17:29113.
    Szia alf5 !
    Jól hallottad, van arc vákum is! Dehogy tesz rosszat, nagyon szépen feszesíti az arc bőrét!!!
    előzmény:
    alf5 (109)
     
  24. 2004. október 9. 17:11112.
    Ha neked ez reklám, nézz meg más topicokat, ott van cím, tel, ár, hát az tényleg reklám, én itt ilyet nem láttam, vagy lemaradtam valamiről?
    előzmény:
    _gabóca_ (111)
     

Címlap

top