Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ausztriában élők segítség

radrit
Létrehozva: 2004. augusztus 12. 16:04
Szeretnék segítséget kérni Tőletek, akik Ausztriában éltek.
Olyan nagykereskedések címére lenne szükségem, ahol ajándéktárgyakat, konyhafelszerelési cikkeket, kerámiákat árulnak.
Rákerestem a Google-ban, de nem találtam semmi érdemlegeset.
Talán van olyan kiadvány, vagy újság amiben benne vannak, vagy esetleg telefonkönyv...
Előre is köszi mindenkinek a segítséget:)
  1. Torolt_felhasznalo_639522
    Torolt_felhasznalo_639522
    2007. szeptember 1. 17:056.

    Sziasztok!

    Lenne valami, amiben egy ausztriai lakos segítségét szeretném kérni. Sajnos én nem ismerek senkit sem, aki kint lakna, így légyszi, ha van közöttetek, aki tudna segíteni nekem, írjon egy privit. Arról volna szó, hogy szeretnék egy- két ruhát vásárolni egy osztrák webshopból, de sajnos nem szállítanak Magyarországra  Csak Ausztrián belül szállítanak. Nos, ha volna valaki, akinek a címére tudnám kérni a csomagomat, és aki megérkezés után feladná nekem a magyarországi címemre, az volna a jó.  Én online kifizetném a csomagot, tehát az illetlőnek egy fillért sem kellene ezért fizetnie. Illetve a Magyarországra való postázás díját is elküldeném postán, tehát az sem kerülne semmibe. Természetesen nem kérem ingyen, amiben/ amennyiben megállapodunk, azt is fizetném az illetőnek.

    Légyszi, ha valaki tud nekem segíteni, írjon egy privit. Bocs, ha zavartam, szép hétvégét mindenkinek!

    Köszönettel: Barbex

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2007. Április 11. 11:005.
    Sziasztok,

    Elnézést a zavarásért megszeretném kérdezni, hogy tudnátok nekem ajánlani osztrák fürdőt(gyerekbarát)?
    Lutzmansburgba szoktunk járni szeretnénk most megnézni uj helyet, van még hasonló amit érdemes megnézni?

    Köszönöm válaszotokat!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_198634
    Torolt_felhasznalo_198634
    2005. február 9. 07:574.
    Sziasztok!

    Tud valaki segíteni? Bécsben keresünk 2 szobás albérletet, nem túl drágát. Elég sürgős, mert holnap már mennénk is ki megnézni és lefoglalózni.

    Nem szeretnénk közvetítőn keresztül, mert az rengeteg pénz, nem tud valaki segíteni, esetleg abban, hogy hol tudnánk keresni egyáltalán.

    Köszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2004. augusztus 12. 18:203.
    Sehol senki?
    Nem csodálom ebben a nagy melegben. . .
    De ha erre téved valaki, kérem írjon, mert nagyon fontos lenne.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2004. augusztus 12. 16:212.
    Még annyit, hogy nem csak nagykerek érdekelnek, hanem olyan üzletek is, ahol kerámia tárgyakat árulnak és viszonylag forgalmas helyen vannak.
    Olyan árum van, mint a Boszorkánykonyha üzletekben, nagyon szép, nagyon olcsó és ezt szeretném Ausztria felé forgalmazni. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top