Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Csizma hiba!

bednaka
Létrehozva: 2017. február 26. 08:08

Vásároltam 1 Tamaris bőr csizmát és csak tiszta vizes szivaccsal át töröltem és utána csizma szárán "hólyagosodás" látható. 


A szivacs teljesen új volt akkor bontottam ki csomagolásból. 


Mitől van ez? 


http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=611IMG_20170 218..

  1. 2017. február 26. 17:356.

    Egy bőrből készült lábbelinél,főleg csízmánál óhatatlan,hogy víz ne érje! Gyakran előfordul az ilyesmi esős,havas időben is és a jó minőségű bőrnek sem tesz jót a víz,de rendszeres ápolás mellett ez sem gond.


    Ez a csízma valószínűleg vékony bőrből készült alkalmi divatcsízma és csak kiszáradt. Ezért érdemes már az első használat előtt is jó minőségű cipőkrémmel kezelni minden bőrből készült lábbelit.


    Szóval nem "vágta haza" a csízmát,csak ápolni kell a bőrt!


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (5)
    2017-02-26  17:19
  2. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. február 26. 17:195.

    Semmilyen bőrből készült terméket  nem tisztítunk vízzel vagy vizes akármivel.


    Bőrápolót kell használni.


    Hazavágtad.

  3. 2017. február 26. 17:084.

    Vékony,gyengébb minőségű és kiszáradt bőrből készült csizmának nem tesz jót a víz,vizes lemosás. Kend be többször a színnek megfelelő jó minőségű zsíros cipőápolóval és hagyd,hogy a bőr beszívja a cipőkrémet.  A folt lehet,hogy nem fog teljesen eltűnni,de sokkal kevésbé lesz látható.

  4. 2017. február 26. 15:223.
  5. 2017. február 26. 12:312.

    Nekem ezt írja ki, hogy a kép nem létezik.


     

Címlap

top