Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mi legyen a Nevem?

johnny23
Létrehozva: 2016. november 5. 08:44

Marciusban fogok ujjaszuletni


 


Semmi otletem nincs nevvalasztás teren, mondhatni a kreativitas nem a baratom.


 


Ami nekem nem tetszik az masoknak nem es ugyanez forditva


A vezeteknev: Zolnay


 


Ehhez szeretnek egy jol csengo nicknevet talalni! 

A mostani ugyan kulfoldi,de en magyarost szeretnek, mert most rajottem magyar vagyok!

  1. 2016. november 10. 22:509.

    rauber hochenplotc

  2. 2016. november 9. 23:058.

    Rumpoldschtilchen

    előzmény:
    tsfmvk (7)
    2016-11-05  19:09
  3. 2016. november 5. 19:097.

    Zolnay Ügyintéző, vagy Zolnay Auto. Úgyis egy követ fújtok, ja Zolnay Martin, tök cuki 

  4. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. november 5. 14:566.

    Senki!


     


    Itt már nem számít hogy 26. - e vagy 87.-e.Úgy hogy egyetlen biztos és találó, mely egyben tökéletes jelző is.

  5. MI
    MI
    2016. november 5. 14:445.

    Ne hallgass azokra, akik a Jancsi 23 (és ezek variációt) javasolják. Mert gondolj csak bele, meddig jók ezek? Max. 32 éves korig. De ha öreg leszel, akkor hogy fog ez hangzani?! Szerintem a Zolnay-hoz a Kálmán86 sokkal jobban megy, és akár még 86 évesen sem gáz. Alternativaként esetleg gondold át a ZOlO007-et. Bár ebben is számok  vannak, mégis a 007-nek egészen más az üzenete. ÉS az fontos, hogy legyen a névnek üzenete. (Különben azért is jó, mert ha a 0-kat az o-kkal kevered, akkor nehéz lesz majd lenyomozni a fórum előéletedet, mert a 4 db O vagy 0 sok variáns alkot.


    Én például a MI nevet választottam és a gyerekeké is ebből jönnek. MII, MIVI., MICI, MICO, stb... Szeretem, ha tudom a névből is, hogy ki a gyerekem.


     

  6. 2016. november 5. 12:174.

    Legyel Jancsi 32

  7. 2016. november 5. 09:203.

     



    Jaj,ne má'! 


    Szerintem a névválasztás nem kreativitás függvénye. (A neten használt nick választás az más kategória).


    Az igazi az lenne,ha a külföldiek is pont úgy majmolnák az igazi magyar neveket,mint ahogy sok eszement,tőzsgyökeres magyar az idegen neveket,mert "az olyan különleges és trendi".


    Így lehetne pl. a sok Johnból inkább János,meg a Maryből Mária akkor is,ha a szülőknek semmilyen magyar kötődése nincs.

  8. 2016. november 5. 08:542.

           

Címlap

top