Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Reklámajándék készítés

HoppDomi
Létrehozva: 2016. szeptember 21. 09:30

Sziasztok!
Az jutott eszembe, hogy indítok egy témát reklámajándék készítés, gyártás témakörben. Itt meg lehet osztani az ötleteket, tapasztalatokat.


Nekem jelenleg kis békákat kéne készítenem, gyártatnom 1cmx1cmx1cm-es méretben, nagy darabszámban a most induló állatkereskedésemhez. A problémám az, hogy nagyon részletes a kis béke és többszínű. Kerámikus ismerős nem vállalta a több száz darabos gyártást. Szerintetek van erre jó opció? Hallottam már, hogy 3D nyomtatnak mindenfélét, de ehhez totál nem értek.


Remélem másnak is hasznos lesz a topik! :)


 

  1. 2016. szeptember 21. 10:066.

    Szia Marika!

    Ez gyors volt, köszönöm :D


    Mindenképp megpróbálom őket is köszi!
    Azért várom a többi jelentkezőt és vélemény is :)

    előzmény:
    HoppDomi (1)
    2016-09-21  09:30
  2. 2016. szeptember 21. 10:035.

    Sziasztook!
    Én is ebben a témában keresgéltem pár hónapja, így örülök, hogy jóra használhatom a tudásomat, ha megosztom Veletek :DD


    Én velük gyártattam reklámajándékot és szenzációs lett:


    Dimenzion Hungary Kft.


    Picit drágább, mint a szokásos 3D nyomtató szalonok, de ezért a minőségért megérte. Nekem kulcstartó kellett, ami egy dominó, egyedi felirattal. Segítettek a tervezésben és elég hamar le is gyártottak 130 darabot.


    Remélem tudtam segíteni!


     

    előzmény:
    HoppDomi (1)
    2016-09-21  09:30
  3. 2016. szeptember 21. 09:474.

    :DDDD
    Ez szép volt, de sose bánd, én is csináltam már ilyet XD


    A témád tetszik, mert nekem meg szemüveg készítős vállalkozásom van és vmi jó minőségű 3D nyomtatásban gondolkodom már én is a reklámajándékaimhoz.


     

    előzmény:
    HoppDomi (1)
    2016-09-21  09:30
  4. 2016. szeptember 21. 09:433.

    Dejó, magammal levelezek :DDD

  5. 2016. szeptember 21. 09:332.

    Ez nagyon jó, végre!
    Pont ma kerestem én is hasonló témában.


    Nekem is hasonló a problémám.


    Kicsit már keresgettem, de ha lesz konkrétum szólok!

Címlap

top