Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ruha méretek

Maminti2500
Létrehozva: 2016. június 30. 10:10

Sziasztok! 


Nincs aránytalan testem! De mégis nem találok olyan ruhát, ami mindenhol a méretemnek megfelelő. Felsőrésze szűk, alul bő vagy fordítva. Nincs olyan ruha, ahogy szokták mondani " ezt rád szabták". 

  1. 2016. július 1. 09:074.

    Vagy az alkatodnak megfelelő fazonút (pl. ilyen mellrésznél gumírozott ruhák, vagy a lazább, nem az alakot szorosan követő szabásúak...mondjuk, nem tudni, mikre gondoltál Én pl. mellben erős vagyok, a csipőm ehhez képest keskeny. Nekem a  fürdőruha, illetve a  kosztüm vásárlás volt régen rémálom, amíg el nem kezdett megjelenni a  boltokban a külön alsó és külön felsőrész:).


    Vagy az nem jöhet szóba, hogy megvásárolod és egy varrónővel magadra igazíttatod? (OK, tudom ez külön macera, de ha egy elegánsabb, alkalmi darabról van szó, megéri).

    előzmény:
    Maminti2500 (1)
    2016-06-30  10:10
  2. 2016. július 1. 09:023.

    Ez régen is előfordult, pedig akkor még nem ilyen vacak számozások voltak. Azért kellettek sokaknak a varrónők.

    előzmény:
    Maminti2500 (1)
    2016-06-30  10:10
  3. 2016. június 30. 10:402.

    Feltételezem, hogy nincs konfekció alakod. (Ami nem baj, nem vagy vele egyedül). Megoldás: ne hordjál egybe szabott és varrott ruhákat. Vegyél külön felsőt és külön alsót. Szerintem így is lehet csinosan öltözködni.

    előzmény:
    Maminti2500 (1)
    2016-06-30  10:10

Címlap

top