Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lidl márka

tünde78
Létrehozva: 2015. július 29. 13:30

Szerintetek mennyire divatosak a Lidl ruhái? Na és mennyire jönnek szembe az utcán hétről, hétre?


 


Szerintem többnyire jó minőségűek és divatosak is. Alapdarabokat jókat lehet ott összeszedni? Talán kicsit túl sok a sötétkék ruha? Vagy az most divatszín?


Leginkább fehérneműket egyszerű ujjatlan topokat vettem ott, az számomra nem zavaró, ha másnak is van. A gyerekruhái is nagyon jók, csak az nem hogy néha a méret, vagy a minta mire én megyek. Viszont van olyan gatyója a fiamnak, ami simán veri az Árkádos gyerekruha boltot. sőt talán erre a vonalra erősíthetnének kicsit. Nektek mi a véleményetek a Lidl ruháiról?

  1. 2015. augusztus 1. 20:378.

    Nem!


    Ha Téged nem érdekel, akkor meg minek olvasol bele?

    előzmény:
    az örök Éva (7)
    2015-08-01  19:31
  2. 2015. augusztus 1. 19:317.

     


    Mi ez a fórum, egy áruházreklám?


     


    Kösz, nem kérek belőle, nálam le vannak tiltva a hirdetések.

    előzmény:
    tünde78 (1)
    2015-07-29  13:30
  3. 2015. július 31. 15:436.

    Szerintem is! 


    Azt is szeretem benne, hogy nem hiper és nem kell és nem is lehet órákig lődörögni benne... :)


    Alapcuccokat jókat lehet benne venni, még csak most próbálgatom, így még nincs tapasztalatom, hogy mi meddig bírja...


    felsőket, alapdarabokat már vettem néhányat, és meg kell állapítanom a h@m-esnél sokkalta jobbak.. (legalábbis egy őszt-telet már bírtak) farmert azt nem próbáltam még venni, azok nagyon nagyok, én meg alacsony és vékony vagyok... 


    Aldiban viszont egyszer vettünk elektromos gyerekfogkefét 3 éves garanciával, és hát 1,5 év után tönkrement... és visszavették, ettől azért dobtam egy hátast. Pedig előtte inkább az volt vele baj, hogy nehéz volt hozzá rendelni cserefejet, de még a 4 cserefejjel és 1,5 idővel is jó vásár volt. Szóval nagyot lestünk, hogy visszaadták a pénzt... (az hogy számla+garancia megvolt a férjemet dícséri)


     

    előzmény:
    Lédienn (4)
    2015-07-30  09:51
  4. 2015. július 30. 20:225.

    Szerintem is!


    Az élelmiszert is Lidlben és Aldiban vesszük mi is:)


    Visszatérve a ruhára. Alsóneműket már rengeteget vettem a Lidlben, csak a méretet kell jól eltalálnom, a minőség az szerintem teljesen jó.


    A különféle heteket is szeretem, igaz pont az ázsiain semmit se szoktam venni...


     

    előzmény:
    Lédienn (4)
    2015-07-30  09:51
  5. 2015. július 30. 09:514.

    Kiváló,eredeti (olcsó) német minőség,méret minden cuccuk és többnyire igen jó áron!


    Bármilyen ruhaneműt,műszaki cikket visszavesznek bármikor szó nélkül blokk ellenében és soha nem kérnek magyarázatot,hogy miért viszed vissza!


    Az ott kapható élelmiszerek és egyéb dolgok is szerintem nagyon jó minőségűek.

    előzmény:
    tünde78 (1)
    2015-07-29  13:30
  6. 2015. július 29. 14:573.

    Ja igen, téli női Idl pólópáromból az egyik csíkos... nincs bajom a csíkossal, csak csíkosat azt minden 3-dik héten kapni a Lidlben is.


    Ha így vesszük szerintem trendi az ott kapható cucc, pl lazacszín is megjelent...

    előzmény:
    Kristine (2)
    2015-07-29  14:51
  7. 2015. július 29. 14:512.

    szerintem teljesen jók, nem zavar, ha esetleg szembe jönnek. a sötétkék most elég divatszín lett, mega  matrózos cuccok is :)

    előzmény:
    tünde78 (1)
    2015-07-29  13:30

Címlap

top